Gratulálok anyádhoz ! :D
hát ilyen nőkért érdemes élni, GYÖNYÖRŰ !
mikor szeretnék szépet álmodni, akkor azt csak is rá gondolok
király, mikor a végén csak a macska farka láccik a csaj mögött :)
szörnyű


Magyarország




