Ezzel teljesen egyetértek!
Ezzel teljesen egyetértek!
Hát nem tudom!
Én az sem biztos, hogy binek kellene vallanom magam, mert ugyan szopni szereretek, de csak nővel együtt!
A férfiak közti anál egyáltalán nem jön be!
Így nem is izgat a simán két férfi közötti szex!
Én az sem biztos, hogy binek kellene vallanom magam, mert ugyan szopni szereretek, de csak nővel együtt!
A férfiak közti anál egyáltalán nem jön be!
Így nem is izgat a simán két férfi közötti szex!
Ezt kérdezem én is!
Sziasztok!
Szerintem ez nem teljesen így van!
Nagyon sok embernek, párnak nem kell hogy legyen egy két közös pont.
Nem mindenkinek jön be az, hogy oda megy valaki, letolja a gatyát, és dugjunk!
Szerintem kell, hogy meg ismerjük egymást, mielőtt oda kerül a sor!
Sokkal jobb úgy szeretkezni, hogy az ember már "ismeri" a másikat!
Több benne az érzelem, és így nem csak egysima szex lesz a vége, hanem egy igazi szeretlezés!
Persze ez csak az én véleményem!
Szerintem ez nem teljesen így van!
Nagyon sok embernek, párnak nem kell hogy legyen egy két közös pont.
Nem mindenkinek jön be az, hogy oda megy valaki, letolja a gatyát, és dugjunk!
Szerintem kell, hogy meg ismerjük egymást, mielőtt oda kerül a sor!
Sokkal jobb úgy szeretkezni, hogy az ember már "ismeri" a másikat!
Több benne az érzelem, és így nem csak egysima szex lesz a vége, hanem egy igazi szeretlezés!
Persze ez csak az én véleményem!
Igazad van!
Én is ezért nem járok már oda!
Én is ezért nem járok már oda!
Ennèl jobban èn sem tudtam volna megfogalmazni!
Sziasztok
Szerintem egyszerűen csak annyi a "probléma", hogy egyáltalán nem èrdekli az itteni "pasik" nagy rèszèt, hogy egy pár mit, kit, keres!
Persze tisztelet a kivételnek, de szerintem kb 90% csak egy potya puncira vágyik!
Rohadtul nem èrdekli őket, hogy ok hármasra keresnek-e pasit, vagy csajt, mert csak az számít, hogy ő betehesse valahová a kis kukiját!
Ha még valakinèl ez mègsem sikerült, akkor az kamus, bunkó, stb!
Persze ez csak az èn meglátásom!
Szerintem egyszerűen csak annyi a "probléma", hogy egyáltalán nem èrdekli az itteni "pasik" nagy rèszèt, hogy egy pár mit, kit, keres!
Persze tisztelet a kivételnek, de szerintem kb 90% csak egy potya puncira vágyik!
Rohadtul nem èrdekli őket, hogy ok hármasra keresnek-e pasit, vagy csajt, mert csak az számít, hogy ő betehesse valahová a kis kukiját!
Ha még valakinèl ez mègsem sikerült, akkor az kamus, bunkó, stb!
Persze ez csak az èn meglátásom!
Sziasztok!
Pènteken kb 16:00 körül indulok Szekszárdról Pesre!
Ha van lány, vagy pár, aki jönne, szívesen elviszem!
Pènteken kb 16:00 körül indulok Szekszárdról Pesre!
Ha van lány, vagy pár, aki jönne, szívesen elviszem!
Èn azt mondom, hogy ha nem vagy biztos magadban akkor inkább mèg èrleld a gondolatot, mert egy ilyenhez nagyon erős bizalom, ès elszántság kell!
Nem utólsó sorban pedig szerintem nem egy hármas(vagy többes) ment meg egy kapcsolatot az inkább csak színesíti!
De persze ez csak az èn saját vèlemènyem!
Nem utólsó sorban pedig szerintem nem egy hármas(vagy többes) ment meg egy kapcsolatot az inkább csak színesíti!
De persze ez csak az èn saját vèlemènyem!
Teljesen egyetértek!
Èn szemèly szerint ezèrt szeretem jobban a privát bulikat!
Ott mèg számít a szemèlyes szimpátia, ès a "vonzalom"!
Èn szemèly szerint ezèrt szeretem jobban a privát bulikat!
Ott mèg számít a szemèlyes szimpátia, ès a "vonzalom"!
Sziasztok
A dob utcában milyen a felhozatal most?
Elöre is köszi az infókat!
A dob utcában milyen a felhozatal most?
Elöre is köszi az infókat!
Èn szőrtelenítő krèmet használok!
Az időre nagyon oda kell figyelni, de nekem kèt hètig utána nem kell hozzá nyúlni!
Az időre nagyon oda kell figyelni, de nekem kèt hètig utána nem kell hozzá nyúlni!
Szóló pasikènt is egyetértek minden szavaddal!
Ja! Hát ha már csinálni is kellene akkor már nem!
Sziasztok!
Vajon mièrt nem küldi el az oldal a telóról írt leveleket?
Vagy csak èn vagyok bèna?
Tudna valaki segíteni, vagy megmondani az okát!?
Köszi előre is!
Vajon mièrt nem küldi el az oldal a telóról írt leveleket?
Vagy csak èn vagyok bèna?
Tudna valaki segíteni, vagy megmondani az okát!?
Köszi előre is!
Mondjunk ez is igaz!
De azt a rèszèt is èrtem hogy ha már keresek akkor olyat keresek aki " jól néz ki" "30 cm farka van", stb! Tehát a vágyaimnak megfelelőt!
Vagyis válogathatunk!
De azt a rèszèt is èrtem hogy ha már keresek akkor olyat keresek aki " jól néz ki" "30 cm farka van", stb! Tehát a vágyaimnak megfelelőt!
Vagyis válogathatunk!
Talán azért, mert elèg sok a bunkó köztük is! Bár ez azètr az oldalt használókra is igaz!
Kiemelve, hogy azèrt tisztelet a kevès kivètelnek!
Kiemelve, hogy azèrt tisztelet a kevès kivètelnek!






Magyarország










