avagy hogyan szedjünk össze gombás fertőzést zabálás közben.
semmi sem olcsó
Még az ánusza is lüktetett.
Kedvenc részem, mikor a sofőr kiszáll és aggódva megkérdezi:
- Mindenki jól van?!
- Mindenki jól van?!
Az eredmény ugyanaz, isn't it?
X a huszonharmadikon éve keresem azt a zenét, amivel indítanak. Még a régi Palotai cd-n volt rajta. Nem tudja valamelyik hérosz, hogy mi a címe?
Ezeknek az undorító amcsiknak elég erős és tipikus angol (brit) akcentusuk van.
egy alien
egy űrlány
egy űrlány
William Hannah & Joseph Barbara
A Private csatorna Than and Now sorozatából...
A Private csatorna Than and Now sorozatából...
Mindenkinek habzik a szája, meg még többet akar. Aztán meg akasztani akarja a pedofilokat. Hát itt kellene kezdeni, ezt már nem engedni, mert ez a lejtő teteje. Küldjék el a saját képeiket annak, akinek akarják, majd megbánják, de összegyűjteni, meg hergelni a jónépet, az már sok. Én sem fogadtam cölibátust, de egy kis következetesség nem ártana.
Beindult a Zinger. Csak a szálat nem fűzték be.
Én sem vagyok szakértő, csak a logikai menetet folytatom: hogyan lennének a legokosabbak, ha "harcra lettek tenyésztve"? Amúgy meg okos kutya nem csinál ilyet (leszámítva, hogy a kutyák szeretnek hülyét csinálni magukból.)
Tiszta Appolinaire! Mikor az egyik leányzó a méretes csiklójával kefélte a másik hölgyet.
Örkény-egyperces
foltos petymeg
Mire túltenném magam a kivágottharisnyás-terrorista "csődörön", elémugrik a wc-papír az éjjeli szekrényen. Varázslatos...
Ez még a pápát is meggyőzné a bigámiáról!
Ez olyan, mint a Dallas: egy sorozat, aminek kár, hogy vége van!
A "bejelentkezve" lány a site jobb felső sarkából, meg az ő vérlázítóan gyönyörű feneke!
A "bejelentkezve" lány a site jobb felső sarkából, meg az ő vérlázítóan gyönyörű feneke!
Ungarische Küche, gute Küche!
ezmiezmiezmi????Ez lesz abból, amikor egy fotós gondolkozni kezd és megrohanják a jobbnál jobb ötletek. Hát ne gondolkozzon, mert nem megy!!!
30 után, mellműtét előtt ... Róla már csináltak egy vérlázítóan gyenge sorozatot, csak most jobban kifestették, dehát ez is kevés az üdvösséghez.
Persze, persze! Észbomlasztóan izgató mobiltelefonálás és körömfestés, meg makulátlan test, de már nem sok újat tud szegény nyújtani, annyiszor volt már. Adjon teret a feltörekvő fiatalságnak!:)
Hinnye, de huncutul húzza az ánuszába a bugyiját!
Tanulság: baromságokat írni a pólóra, aztán elkenni a rúzst, mert az izgató! Hmmm... Ez fájdalmasan szar.
Van benne egy kis tatár-vér! Szívesen vívnék vele egy Muhi-csatát!
Igaz, kissé elszaladt vele az idő, de sokat nem rontott rajta. 4.36-nál többet érdemel!
Igaz, kissé elszaladt vele az idő, de sokat nem rontott rajta. 4.36-nál többet érdemel!
Ez a sorozat a Zsaru magazinnak készült. A filigrán, borult elméjű lányról, aki kiírtotta a családját. Ez egy fekete özvegy! Póklábai is vannak. Ha kitépnék, nem vérezne. De persze azért még belefér a "szép" kategóriába. Egyszer megbüntethetne engem is.
Gyönyörű punci, "luk" of the year!
Megverte szegényt a Jóisten ezzel a fizimiskával!
Ő a fotós arcától rémült meg, én meg az övétől. De ez az ostoba, jellegtelen fejecske szép kis testre került, azt meg kell hagyni.
Bocs, gyöngyszem!
Puncija nem egy nehéz küzdelmen van már túl, de vitathatatlanul egy mediterrán gyönygyszem!