Az eper jól nézett ki.
Minek ide műpénisz,
mikor itt vagyok én isz?!
mikor itt vagyok én isz?!
Pisi volt az. Ez nem vitás.
Ezt 12 éven aluliak is megnézhetik nagykorú felügyelete mellet(t).
4-est adtam, mert a csempe nem tetszett.
Nekem nem okozott csalódást. Remélem, akkor sem fog, ha már fent lesznek a képek.
Nem rossz! Bár nehéz véleményt alkotni, amíg nincsenek képek.
Szóval mégiscsak szívás a katonaság.
Mellesleg a bal oldali implantátumot meg kellene igazítani.
Mellesleg a bal oldali implantátumot meg kellene igazítani.
Silány.


Magyarország




Taija





