Csak legyen is!
Cicike nem lessz?
Fiatal is szép is ápolt is,és ügyesnek tünik.
Ell tudnámagam képzelni ott csak milyen neműből kell kettő!
Bárcsak én látnám ilyen közelről.
Irok is nagyon nem látni semmit ha arc nincs azt még csak értem de cici sincs az kár.
Nekem szörösen jobban tetszet de ez nem számit.
A lány iszonyu jó de kiváncsi lennék,hogy az a pénisz gyürü ér e valamit?
Mindig tudtam,hogy az Egri lányok szépek.
Nem sok minden történt de minden estre a csajszi jól néz ki.
Lehet,hogy jó nő csak nem látni belőle semmit.Nézz it körül azért vannak akik felraknak egész alakos képet,sőt sok az arcát is válalja!
Baromira tetszik láttam ott a kamera,örülnék ha küldenétek felvételt.Kár,hogy az én nejem nem megy bele ilyenbe.
Mikor és hol?
Tényleg cupp cupp de nem több.
Nem volna rossz de ki fogja befejezni?
Ez most mi volt?
Maga a punci nekem tetszik de,hogy a csaj,hogy néz ki fogalmam sincs.
Remek csaj én sem hagynám ki.
Némelyik képen kicsit nehéz volt kiigazodni de a cumi rendben.
Kicsit sajnálom a kitakarást de azért fasza.
Ha már kényeztetni kell miért nem fiú?
igen lehetnétek többször is de anak is örülnék ha csak egyszer ott lehetnék.
Valahogy én is igy gondolom.
Én szivessen kattogtatok amig nyalsz.
Nálam nem én eljátszadoznék nagyon guszta vagy.
Élőben is lehet?
Szivesen megfognám a punciját.
Nagyon klassz csak lehetne több!
Csak igy tovább!
Engem is kezelésbe vehetne4
Jó lenne ha én is bele tehetném.
Szép az a cici én szivesen megfognám.
Nem joni hanem jó mi!
Istenem ez a gyengém gyönyörü punci.Szivesen bele nyalnék.
Örülnék ha láthatnék filmet tőletek sajna én nem tudok adni.
Egy spriccet megnéztem volna!
Vaöszinü,hogy simán kinyalnám.
Nem tudom szépek a lányok de több cipő nem volt!
Nekem tetszik illetve tetszene!
Igazán megértem,hogy nem akarod nyilvánoságra hozni kik is vagytok de azért ez csak kevés.
Még kitapogatni is nehéz lett volna ebben a sötétségben.
Na és miért nem tetted le nem volt egy szék vagy bármi más?
Akárhogy is van én csak besegitettem volna!
Nálunk ez társas játék!
De még milyen kicsi!Mármint a részlet.
Kár,hogy nincs vége!
Kár,hogy nincs vége!
Legalább egy egész alakos lett volna.
Szerintem ezért kár volt semmit nem látni a csajból!
Személyesen nem lehetne?






Magyarország










