Most jó sokat láttam!
Ez betyáros volt.
Remélem lessz duda is!
Kár,hogy a cici lemaradt!
Na ez nekem is izgalmas lenne!
Te még lányt sem fogsz találni.Ennyi szar kép ritkán van.
szerintem jó lenne de gumi nélkül.Egyébként jók a mellei csak nem látni sanos.
Az még csak rendben volna, de cici nincs?
Szerintem próbáljőtok csak tovább,Hátha fekerül a cici is.
Jobb lett volna többett látni de ez sem semmi.
Nem tom ki mit lát de én szopást nem láttam.
Gondolom neked mert én nem sokat láttam.
Jó de én is a szinesre szavaznék.Hosszú évekbe került,hogy feltalálják a szines képekez ne menjünk már visszafelé
Aztán felébredtél.(Miért off-olsz?Gyapoth)
Tényleg kurva jó nem látni semmit!
Na ez az amit semminek neveznék.
Azt elhiszem de ha csak az egyik a tiéd lenne már nem unatkoznál!
Akárki is a Katám de egy bunkó ha duci lenne se kéne megszólni biztos ő tőkéletes.Van igenis olyan akinek a szörös punci tetszik.Egyébként meg 50 éves kora körül ráér majd még nézegetni kopasz pinát.Sok szerencsét hozzá!
A te döntésed.
Már bocsi de erre vissza kellet térnem egy hónapnál többet kellett küzdeni a fiúdnak mire szétraktad neki a lábad mert az manapság ritka!De ezt ell se hiszem.
Figyú valamiért csak elvált már annak oka van amibe nem mennék bele.Mi bajod lehet ha szereted a szexet max élvezel egy jót.Ha meg arra megy ki,hogy megcsaljon azt igy is úgy is megteszi,mint én is.
Nem is értem a kitakarás tényleg klassz!Na de ha már rászántottákok magatokat akkor hadd szóljon.Vagy tévedek?
A fiúval valóban van valami baj én sem kapnám be ha nő lennék.Igy meg kizárt
Csak nem azt akarod mondani ha már a természetesség felmerűlt,hogy ruhában született?
Nekem mindegy,hogy ex vagy nem csak minnél többet lássak!
Kár,hogy a mellek lemaradtak!
De tiszta geci.De nem baj.
Nincs még egy TV-je?
Nincs itt dzsungel egy pinának így kell kinézni.
Azt hiszem ez megérne egy hosszabb beszélgetést.
Inkább nem mondok semmit!
A cipő meg a zokni biztos fontos volt nem csoda ,hogy ennyi ideig tartott.
Kár,hogy a nagyját veszni hagyta!
Na jó eböl elég én ezért pontot vonék le.Kezd fárasztó lenni ez az egész.Lassan ott tartunk,hogy meg kell nézni 50 videót,hogy egy jót találjunk.
Tényleg nem csak kár,hogy lemaradt a vége.
Na ez tetszett!
Ezek azok a dolgok amiből kimaradok.
Na ha ez valakinek tetszik meg is érdemli.
Akárki rakta fel egy fasz ez semmi.
Ez egy igazi buzi én ott haltam volna meg ha a seggembe raktam volna valamit!
Ez inkább csak cucli!
Tényleg az ezért kár volt neki kezdeni!
Nem tudom de én belenyaltam volna!
Szivesen megborotválnám.Igaz az sem baj ha szörös.
Jól össze maszatóltad!
Nekem hétfőn sem lenne rossz!
Nem úgy néz ki ruhában született?
Szerintem ott minden luk rendben van.Ámbár valamelyikbe bele csusznék.
Nem volt kár érte jó homályos.
És ki fogja befejezni?






Magyarország




Kerry Louise
