Nem is mondok semmit.Vegyél fel egy balonkabátot és nyitogasd.
Megmondom volt egy kép aminél ell időztem .Igaz nem 20 éves de többett ér .Igy hát sóhajtottam egy nagyot
Igen szép a csajod.Ha szabad igy fogalmaznom.
Ne haragudj nagyon tetszet de valahogy nekem mindig hiányzik az arc.Ha az szép akor nincs mit mondani,és ő szép lehet aki ismeri szerintem igy is rá ismer de nem ez a lényeg.
Tiszta bőr rák az egész nő.
Engem ez a piecing felrakása érdekelne?Bemegyek a boltba szét rakom a lábam és mondom,hogy ide kérem kicsit cikinek tünik.
Rendben de akkor mutasd is meg!
Nehogy megharagudjatok de gyönyörü segge van.Bár csak megfoghatnám.
Megkérdezhetem,hogy ez mi?
Ne haragudj de ilyen kopasz pinát,nem is értem ez most a divat mert akkor szar az egész.
Nos én is össze gecizném de gondolom nem akarod!
Szerintem nem volt sok.De mindenképpen jó.Én sem hagynám ki.
Ne felejtsd ell ha egy nő igy szopik az ajándék!Bár nekem csinálná.
Nagyon topp a lány de sajna a tiéd!
Ezt a nőt felejtsd ell!
Én 50-körül vagyok de ez egy kicsit kevésnek tünt!
Ha már elkezted fejrezd be!
Kár,hogy lányokat kerestek pedig tök jó fej lehet a csaj!
Nincs kritika rendben vagytok.
A sok anyagtól messze volt de csurrant cseppent.
Na én is fotóznám.De nem ez a lényeg.Nagyon klassz a csaj.Mással ne foglalkozz!
Kurvára tetszik de njem sok mindenre megyek vele!
Igazából ha buzi lennék tetszene de itt a kopasz a főszereplő!
Ez a 9 kép nem sok!
Hát én de most nem sokat láttam.Szerintem te tudsz valamit..
Elintézhetnéd,hogy bele nyalhasak!
Nézd engem nem zavar ha koszos a körme csak a luk ne legyen büdös!
Most mit mondjak szerethetné a fiúkat is.
Gyakorlatilag itt nem történt semmi!
Kár,hogy Szeged.
Meg kéne tudni mit tud!
Azt,hogy kicsit megereszkedett a pocakja.
Hülye kérdés! Hogy tetszene az már más.
Ez nudli.
Nem tudom de a punci nem is fontos én ell lenék a cicikkel.Jó de a puncit sem hagynám ki.
Na én azért tovább mennék egy fényképezésnél.
Jó neked én többet akartam volna!
Nyugtass meg,hogy az a zsebkendő a kezében nem gecis!
Igazi paraszt az a cipő na meg a melltartó az nem semmi.
Igazából nem ájúltam ell.De ezek a képek nekem furcsák!
Nekem mondjuk nem tetszik ha valaki birkózik a farkával de ez a te döntésed!
Nagyon tuti a csajod.Na de én szivessen fényképezném..Ez szin 5-ös.
Nekem semmi bajom tetszik!
Nekem semmi veszteni valóm nincs igy aztán jöhet a 2 tizennyolc éves.
Bármit megtennék neki amire úgyan nincs esélyem de jó volt leirni.
Jobban tetszene ha többet látnék.De ez van!
Nagyon remélem én sem hagynám félbe!
Én még beérném egyel is!
Nekem kicsit sok volt a fütyi a cicit nem is látni de a punci csodás.
Eszetekbe ne juson levágni a szőrt nagyon gyönyörü így ahogy van.már akkor boldog lennék ha csak a cicijét megfoghatnám.






Magyarország




