Szerintem tök jó, csak kár,hogy az én párom nem akar de én igen.
Nem az este kellemes hanem a punci!
Jó képek csak nincs akció.
Ez szép volt.
Na ez rendben volt!
Kár,hogy nincs hang,de valahogy igy kellene tudni szopni.
Technika ide vagy oda én csak beleraktam volna a szájába.
A titok zokni király!De ez nem egy emberes nő.Kellene neki még egy pasi.
Ez még egy sem volt!Vagy van vége is? Egyébként nagyon kellemes lehet a feleséged.
Nem,hogy egyszer én is betóljam neki?
Nem,hogy egyszer én is betóljam neki?
Nem tudom de én biztos hagytam volna szopni,azt kurva jól csinálta!
Na ez sincs befejezve,úgy látszik ez itt már divat lessz!
Mit mondjak kufircoltál de hol a vége?
Azért én csak rányomtam volna a fejét,be lehet azt kapni jobban is!De mi lett a vége?
Én is szeretek!Nagyon klasz a lány is.De hova kéne menni?
Na ezt a csajt még a számon is ell tudnám képzelni.
Nem mondom az enyémet is bekaphatná.Nincs vele baj.
Szuper a csajod!
Legalább tudna masztizni!
Legalább tudna masztizni!
Hogy ez mi volt fogalmam sincs!
Sajnálom a csajt ez 15 másodpercig tartott de akkor sokat mondtam.
Komolyan nagyon nehéz jó felvételt csinálni?
Tényleg istenem nem látni semmit
Kegyetlen jó.
Valóban csak egy punci!De hol a hölgy?
Nincs is vele baj! Mondjuk az ucsó képnél mögé kerültem volna.
A melle jobban tetszet volna mint a cipője!
Ez a harisnya borzalom legalább is nekem!De hol látjuk a csajt.Se cici semmit nem tudni.
Legyen úgy.Azért bele nyalnék.
Én csak egyet láttam!De ha szabad igy fogalmazni gyönyörü segge van!
Hú van itt cerka de a csaj sem egy emberes!
Töltsetek is ez nem sok volt!
Néztem volna még!
Na én a melleit megnéztem volna!
Nem semmi sege van!
Hát tényleg bocsi de többre számitottam!
Az a nagy baj,hogy nem én tartom azokat a ciciket!
Cici nem lessz megnézném.
Csak annyi,hogy bombázó.
láttál itt márr ne haragudj de láttáll itt már képeket?
Szép mellei vannak!
Miért lenne?
Ilyen komoly arccal élvez?
Azért egy kis szopás beleférhetet volna!
Amig a cicit nem tudom kézbe venni nem sokat tudok mondani.
Te tudod!
Igy van ahogy mondod de belőle nem látunk semmit!
Tényleg az márv amit látni.






Magyarország




