Megmondom én sem értem mi lehet a baj egy eredetivel?
Nekem több kép kéne itt ugyanis csak egy pinát látok!
Megérteném a golyókat de minek mindig kint marad a pinából. Akkor meg meg minek?
Ne haragudjatok megte de öszinte leszek .Tetszett is meg nem is.A csaj királylány de sem egy cicici pedig ahogy a mellbimbó átlukasztottta a polót az tündéri volt!
Szép és szerintem minden luk járható.
Nagyon bübájos lány lehet.Nem bánnám én sem ha a szájára venne.
Rendben is van csak nincs jobb kép amit tudnátok küldeni.Ha privibe annak is örülnék mert ezeken elég nehéz eligazodni.
Isteni nagyon örülnék ha küldenétek még akár emailre is.
Nincs itt semmi csak egy punci!Majd ha egész alakos lessz akkor többet tudok mondani.
Néztem volna még!
Nem volna rossz de egy nő nem csak pinából áll.Az rendben,hogy az arcát nem rakod fel mondjuk úgy volna teljes de még egy cicit se láktbni igy már karcsu!
Anyám mennyi gyürü
Még szép,hogy tetszik kiváncsi lennék,hogy lenyeli e?
Tüneményes kislány.Jó nézni ahogy mosolyog.
Kurva jó!főleg ha én is betehetném.
Kár,hogy a lányból alig látni valamit
Dögös csaj lehet kár,hogy nem én vagyok benne
Istenem ha kézbe vehetném azokat a melleket.
Ez már valami.
Megirhatnád,hogy van ez a gyürü dolog?bemegyek kiválasztom és letolom a bugyit,hogy itt kéne átszúrni a puncim de csak fáj.
Én is beletenném!
Akkor küld nagyon fasza a csaj!
Nekem tetszet!
Na ez sem volt sok!
Egészalakos nem lett volna?
Mikor kell hasra esni jó melle van egyébként.
Fénykép nincs véletlen mert itt csak egy pinát láttunk!
Egy biztos nagyon csinos vagy .Halkan megjegyezném a kitakarásért kár volt.
Ez nekem úgy tünt mint egy divat bemutaó láttam egy cicit nagy ügy.
Elismerem kurva jó mellei vannak a csajodnak .Csak az a baj,hogy én nem tudok mit kezdeni vele.
Szép a cicije!
Csak ne izgass az ilyen mellektől beájulok.
Ez egy olyan nagy semmi aki még nem látott pinát annak lehet,hogy érdekes,de ikgy?
Nincs is vele semmi baj de talán csak megdugja valaki?
Azért megnéztem volna a pináját is.
Jó neked.
Ez most mi is?
Mindig csak lányok!
Meg nem mondom ez mi volt! A nő szépnek tünik de semmit sem látni belőle
Jó a barátnőd nem csoda,hogy egty párszor beszakitották az ajtót!
Na ez az én világom.
Nincs mit mondani szép.
Most ez mi is?
Semmi kétség nem fér hozzá!
Szerintem maradjon mezitláb akkor talán a földön fog járni.
Az biztos,hogy ez a brnga nem 20 éves de azért többet érhet . +n ki nem hagynám4
Nagyon jó de mintha kezdene egy kicsit hizni.De azért nem haragszotok meg remélem.
Jó lenne látni!
Most ez mi is?
Nem rosz de ha én megpróbálnék egy ilyen hacukát ráadni a nejemre az biztos belehalt vólna a röhögésbe.






Magyarország




