Jó helyen volt az a hüvelyk ujj! Tetszett :-)
Hurrá nyaraltok :-)
Tetszetős! :-)
Szép és kívánatos!
Az új Black Hammer :-)
Nincs ezzel semmi baj.
Természetesség a természetben, ahogy kell, gratula! :-)
Az én motoromra is felülhetne! Na és azok a harisnyás lábak!...
Nem rossz, kár, hogy a 99-es kép kb. egy éve megvan már. Illetve dehogy kár :-)






Nem: férfi
Magyarország




