És mi volt az ebéd? :-)
Erre én is befizetnék!
Tetszik a hölgy hozzáállása! Meg a melléfekvése:-)
Meg biza!
Ezért annyira nem...
A csaj többet érdemelt volna!
Rendes tőle!
Kellően mocskos :-)
Az örök favorit!
Gratula!!
Gratula!!
Sztem 30$-ért én is beteríthetném...:-)
Engem is meglovagolhatna!
Jól levezette!
Tarzan elkapta!
Nem kapkodja el!
Wifey forever
Bizony jó!
Mit is csináljon az ember négy fal közt.
"Roppantul élvezhette".
Nem rossz.
Mennyivel természetesebb!
Príma hölgy!
Jól megkapta!
Ez is hibátlan!
Mmm, nagyon fincsi!
Szuper! Kár, hogy nem a csodás cickre ment a vége :-)
Termeltél rendesen! :-)
Micsoda bimbók!!!!!!
Micsoda bimbók!!!!!!
Álomtest! :-)
Maminak is rég vót...
Béna csávó.Túl sok fehérjeturmixot ivott.Vagy nem bírja a stresszt.Pedig a csaj tuti!
Tucat se.
Kicsit gyorsan vetkőzik, de ám legyen :-)
Még a szinkron is majdnem stimmel :-)
Kedves...
Jó rendezés :-)
Nem sok hiányzott!
Végre rábízta a lyányra.
A végét rábízhatta volna!
Csávónak egész havi zsebpénze rámehetett... :-))
Eccer én kis kipróbálnám!
Úgy néz ki, nagyon szereti :-)
Gratula, a hölgy csodálatos!
Gratula, a hölgy csodálatos!
Finomság!
Örülök, hogy hideg volt a negyedik képen :-)
Dögös!
Jól tette, hogy felvette!!
Látszik, hogy írni is tud, nem csak olvasni...
Praktikus jószág :-)
Van egy tágulása!És azok a bimbók!...
Hihetetlenül jó lehet e mögött a popsi mögött állni!!






Nem: férfi
Magyarország




