Kár, hogy a végét nem bízta a hölgyre...
Vibris hastánc?
Hát ez csodálatos!
Az évek és a rutin...
Szép-szép! A hölgy hangját kicsit hiányoltam.
Naggggyon kedves lány!
Tetszetős, az biztos!
Tényleg jó!
Mindig ilyen krampuszlányról álmodtam!
A Télapó.
A Télapó.
Nagyok vagytok!
Bevállalja, de hol ebben a magyar?
Ilyen testtel jobban preferálnám a horizontális táncot :-))
Na bumm...
Szép munka!
Tetszik biza!
Jó feleség! De miért nem a szájába??
Elég aránytalan a csaj...
Pici de kívánatos.
Hű hát ez gyönyörű!
Szép cickó!
Azok a boldog 70-es évek!
Nagyon jó pózok!
A hölgy rendben van, de hívjatok egy fotóst, pl. engem :-))
Grat!
Grat!
Mi olyan nagy szám??
Nagyon szép a hölgy keze! :-)
Köszönjük :-)
Kicsit hiányzik az átélés, de nem rossz :-)))
Gratula a hölgyhöz :-))
Hú b@szki :-)
Hölgynek nem volt túl nehéz dolga...
Aranyos, kedves teremtés!
Pózban gazdag élete lehet:-)
Mmm, fincsi lehet.
Az első gyönyörű
12 egy tucat
Nekem inkább nővérkének tűnik :)
Ezek sem finnek :-)
Pazar!
Eccerűen hibátlan!
Csodás!
Gratula Hozzá!
Mi ez, tejszín?
Ott van nagyon!
Ja, én meg most vagyok itt először...
Kár, hogy nincs végig.
Rendben van.
Szép volt
Ja, jól.
Tényleg szép
Hagyja kilógni magát :-)






Nem: férfi
Magyarország




(tini) Ashley





