Ha én uborka lehetnék.
Nagyon szép így kettesben.
Nekem tetszik.
Még szeretnénk a csodás képekből.
Kár, hogy vége a nyárnak és így nehéz hasonló jó képeket csinálni.
Sejtelmes,és jó.
Csodálatos.
Nagyon jók.
Ehez mit szóljak? Nagyon nagyon jó, remélem lesz folytatás.
A páros jelenetet lehet még fokozni?
Még egy kis akciót ha kérhetünk.
Nagyon tutik vagytok.
Ne hagyjátok abba.
Nagyon tuti, még-még.
Nagyon merész.
Ha popsi ilyen milyen döglesztő lehet elölről.
Ha tehetném mindennap néznék egy , egy rólad készült képet.
Hátulról nagyon jó ,elölről is meglehetne hasonló beállításból tekinteni?
Nagyon magazin jellege van, de kezdetnek jó.
Mikor láthatom a folytatását ennek a szemrevaló sorozatnak?
Csodás részlet.
A feltőltés hol van?
Még küldjél valami akciót.
Nagyon jó.
Csak így tovább.
Jöhet atöbbi.
Csodás de a felsőrész lemaradt.
Nagyon tuti.
Nagyon szép.
Az utolsó képekből egy kicsit többet szeretnénk látni, de a többi kép is csodás.
A felsőrész nélkül is megcsodálnám.
Felsőrészt is láthatunk valamikor?
Mivan a fehénemű alatt?
Még több bátorságot, bujaságot.
Csodálatos dudák.
Mi az, hogy nagyon király.
Nagyon tuti.
A cicikről is kérünk néhány fotót.
Folytassátok, csak így tovább.
Csak így tovább.
Csak így tovább.
Remélem lesz még .
még még még ennyi nem elég
balu789-el egyetértek
vajon a melleid is megmutatod valamikor ?
szépek a képek de egészalakosból is szivesen látnék egy pár jó fotót






Magyarország




Alissa
