Teljesen 1et értek!!!!!
és ha színvak lesz? XD
mi ez?arc pakolás?XD
jó ez XD
ne a filmet gyorsítsátok hanem a tempót!
hát 1et értek ez a csaj.... nem kicsit gáz :S
az ilyenek még 1 ovisnak is gáz... nem tom ilyeneket minek tesztek fel vagy van aki erre már...?:S
kár h nem taliztam még ilyen hajlékony csajszival : (


Magyarország




Natalli





