Hamis a baba...
Minek van ott a holgy? Ez igy csak egy sima recska....
Nem is vettem eszre, hogy van rajtad cipo!!! Csinos vagy1 Koszonet a kepekert.
Vegre valami izgalmas, az arckitakaras es a borotva egyutt kulonleges. Gratulalok!!
Ez a fiuk videoi kategoriaba valo. Egy sima faszkiveres.
szuletesnap bele a koleszba... vagy szuletesnap bennt a koleszbaN
Gratulalok, mind a fotos mind a modell kivalo ...
Csakanyi Laszlo
szep feher videoooooooo!
Nyert!
NB I.-es (nemzeti bajnoksag) Volt Skoda MB 1000-es , de az egy auto volt.


Nem: pár
Nagy Britannia




Jirina
