nekem ez a földön sem menne
imádni valók ezek a bimbók, izgi kicsit foggal is cirógatni
10 pont
10 pont
tövig, ha már bevállalta !!! )
bele ne fulladjon ... ;)
és gondolom a palija nézi a webcam-on keresztül ;)
ez nagggyon tutti
..ez vajon melyik sportolónk ;)
ebből nem sok látszott...
bombabiztos, de jó ;)
a ciciről jöhetne több, nagyon klassz ;)
a csaj aranyos a fürdőszoba azonban siralmas, occcó
a természet ajándéka ;)
sperma jön a csajból. ez asszem nem női orgazmus...
a címet egy elhagyott pasi adta ?
tuti mozgás tuti segg...
..nem mai, de franko mellek, a bimbó tuti ;)
..ezt a csaj hogy írta a fenekére ? ;)
nagyon gusztusos, igényes ad magára én is feladnám magamra ;)
profi képek,
gyönnyörű a melbimbó, a punci isteni ! ;)
bejáratott dolog ;)
abszolút biztonság, ovszerben kiverni ;)
jó kis macca, kiváncsi vagyok hova folyik a dolog...
Hát, lehet azóta másnak masztizik, de még nem késő...irány Ausztr(ál)ia
húúú de mosnák, sőtt még kefélnék is ;)
remélem nem volt terhes mert akkor tuti mirelit...
a legközelebbi szopás 4 év múlva ? :)
jó kis konyhagép ;)
opel kadett ;)
...azt gondolom ;)
könyörgés a lánynak vagy a letöltéshez kellett ;)
gyönyörű fenék, a cici is tetszik jöhetne egy kis akció is ;)
Ki az a hosszú hajú csaj az elején?
Ki az a hosszú hajú csaj az elején?
azt hittem csak egy light-os szopás, de ez egész jó ;)
már volt, de nem baj
nagggyon szép formás, jó anyag...
és ki a kamera man ?
szóval ez a technika, ezt én is kipróbálom, ha van jelentkező
szuper, kiváncsi vagyok mi jön ezután... ;)
távirányítós zoomolás, én is így szoktam ;)
ez nemn is olyan kicsi szöszi, van anyag benne
Lefordítottam a párbeszédet, ha valaki nem értené (német)
-Na nem megyünk vacsorázni?
-Van egy jobb ötletem.
-Akkor mit csinálunk?
-Nekem jobban bejönne előbb egy ks sperma...
-Na nem megyünk vacsorázni?
-Van egy jobb ötletem.
-Akkor mit csinálunk?
-Nekem jobban bejönne előbb egy ks sperma...
kicsit mintha be lenne rugva...
még jó hogy nem botmixer ;)
már csak tövig kellett volna nyomni
belevaló kis csaj
idén tutira görögben nyaralok ;)
jól nekifeküdt ;)
kis dunimókus, legjobb kor-végén...
FANTASZTIKUS, ÉS MÉG ÖTLETES IS A PÓLÓ ;)
kicsit fura a háromkezes az új srác farkán, de valamit valamiért ;)




Regisztrálás ideje: 2006. szeptember 29.
Magyarország







