de jó
A hűtő mögött volt hely a táblának, és?
De ráugranék
Nagyon gáz
Aha
Ez de durva!
Ez most hogy is van?
Határtalan
Kóstolót kérek!
a barom
Szívesen lemosnám őket
Jól remélitek, nagyon jó kis sorozat! Gratula!
kelék? Nem kellék?
Igazán kiváló
Ez egyszerűen fantasztikus, már csak egy profi fotómasina kellene egy profi fényképésszel és már át is kerülhetnétek a profi felületére a GG-nek. Gratulálok! Nagyon tetszik!
Remek kis sorozat!
Nem semmi
De durva!
Szörnyű
Van akinek az?
De szar
Jól van
Hát igen
Mi mást.
Babvédelemmel
Aha
Aha
Dugás közben is praktikus a bioszexelőknek (bioszex= fűvel, fával)
A kamera sok mindenre fényt derít
Nem semmi, nem lennék szívesen alatta
A szomszéd autója mindig zöldebb
AHA, és?
Meredek sorozat
Kik is ezek?
ARC?
Ne!
Remek bula
Nagyon díjazom az ilyen kedves pofit, plusz ilyen test, csúcs!
Remek vörös!
Nálam nagyon bejön
Nem beszari a néni
Legalább később tudni fogja, hogy melyik az ő parkolója
De mennyire
Akár
Cseles
Opsz
Ez aztán a lépcső!
Ez frappáns kép
Zsani, te vagy az?
Remélem írtak végrendeletet






Magyarország










