Igénytelen lakópark
A póz jó, maradj így, jövök!
Már odafenn is ekkora tömeg van?
Nálam bejönne
Baromi jó
Én tank csövével próbálnám
Ez kemény lehetett
Internet kávézó teljes körű kiszolgálással
Randa
Á, még csak stíröli, majd később teszi mg. Mi tagadás, én is karóba húznám őket.
Középkori smiley
Jól van, ez minden alapja
Nem sokáig örül neki, ha elolvassa
Sajnos én Kecskemét felé megyek, majd legfközelebb
Jól van
Miért is?
Ááááááááááááá
Opsz
Találó
Nem fogom megkóstolni
Inkább hülye, ez max. 30-40 centis víz
Ugyan már! Van akinek ez jön be, bár én nem ismerek személyesen ilyet, de hát csak dugnak ezek is.
Akár
Aha
Szerintem semmi oka az önmarcangolásra.
Ne vonj le belőle messzemenő köbvetkeztetést, bébi
Merész
Ezek egy súlycsoportban vannak?
Jól van
Komoly egyenruha
A kis torkos
Ezt most miért is teszi?
És nem lesz kis GPS sem
Ezt most minek?
Pedig biztos sürgős nekik
Nagy család, kis robogó
A kis profi
Jól van
Optikai tuning
Jól van
Komoly
Jól van
A zsernyák helyében én is leállítanám, hogy jobban megnézhessem
Hm
Nem rossz
Ja
Jó kis sorozat
Biztos éhes
Arra várhatsz
Ennyit a jogkövető magatartásról






Magyarország










