Remek
Nem kicsit, nagyon
Elhidegülteknek király. Legalább nem látszik.
Nekem nem kellene
Ezzel a fosós is utazhat
Ne csorgassátok már a nyálam!
Fasza
Nagyon ráértek, cserekek
Becsapódás után
Ferde hajlamú lehetett a tervező, vagy egyszerűen csak barom
Jól van
Már megint egy nagyon ráérős ember
Legyen!
Ezt nem lehet elég korán elkezdeni
De szar!
Kell hozzá nyakizom
Ilyen kellene minden fehérneműbolt kirakatába
Nekem szelídnek tűnik
Túl bedőlt a kanyarban
Kővé dermedt
Ahhoz a bíró messze áll, vagy kapitális hosszúságú hímtagja van
Optikai tuning?
Mediterrán típus
És ezt még el is veszi valaki? Biztos vak a vőlegény.
Ez azért nagyon ciki
Precízen beazonosítható mindebből a konkrét szárnyas
De már olvad
Már a közepe is az
Frankó
Ez mekkora jó már!
Festői látásmód
Ha csak az nem
Ez csúnya lehetett. Béke poraikra!
De profi popó
Na ma nem lesznek éhesek a sasfiókok
Jópofa
Csak terjed az informatika
kicsit
Ilyen az, ha nincs kábeltévé
Majd nézd meg őket utána!
Ott vannak a rajongóim! Rohanok hozzájuk!
Szigorúak vagytok, miért kellene mindenkinek tudnia magyarul: annak is aki kiírta, és annak is, aki itt a GG-n olvassa?
Feladom, nem jöttem rá a megfejtésre, pediig próbáltam
Ügyes csóka
Sőt, Kan taur
Már láttuk
Vagy etetésidő?
Frankó
Durva darab
Élőben durva lehet






Magyarország










