Te laknál ebben a házban?
Csak el ne vessz benne!
Ekorát meg minek?
Ne is szép, csak állat
Te is?
Vagy skót
Megpróbálnám én is!
Eltévedt, van úgy
Ez mi a szar?
Jöhetnek!
Jó leosztás,de én a kerékcsere után nem ülnék bele
Aha
Oopssz!
Szegény gyerek meg éhesen üvölt
Ja, ja
Nagyon jó montázs
Ez, de komoly!
Jó kérdés!
Nem bizony. A kép elég szemléletes és magával ragadó.
Aha
Nekem is!
Ugyan, menj már!
Máskor meg minek?
Miért kellene minden káromkodónak tudnia a magyar helyesírást?
Új magyar szabadalom: papírkábel, három eres, védőszigeteléssel
Miért kellett a Te névmást idézőjelbe tenni?
Higgyétek el, ők tudják jobban!
Inkább husika
Ez van, acsaj ettől még dögös
Megint egy ráérős embertárs
És hány megapixeles?
Tyű de vicces székek!
Ezekmár voltak darabonként
Tényleg mese!
Eddig tatott a szövegdoboz, a többinek lőttek
Vérbeli amatőrök a srácok, leselkedni is kellett volna nem csak hallgatózni
Csak feküdnél ott 15 percig (a furik álló helyzetében) és egy hétig fájna a hátad
Fedett garázs
De szar
Ennivaló a srác
Ezt mán láttuk a minap
Az utcán hogy röhögnék, ha ilyenben jönne szembe egy ribi
Nem szívbajos a csóka
Csak rajta!
Meg hát
Na milyen az új szilikonom?
Én támogatom, de miért csak a pulcsi ilyen, legyen a szoknya és a nadrág is betekintős
Az megrázó élmény lenne
Hozzátok!
Van ilyen is






Magyarország




