ok!:) *6-os !! szépek ." Aki leszavaz ,törjön le a keze " csúnya dolog ! erős,izmos,formás,fiatal...mi kell még ?:) Neked viszont én sok puszikát dobok ...:)PUUUUUUUUUUUUUUUUUUSZ:)
5***
három:(
5*:))
jóóóóóóóóóóók :)
jók:)
csillagos 5 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! szép képek :)
TETSZIK!!!!!!!!!!!!!!!!! 5* :)
szépek ! 5*
5*******
5*
hu...jóóó 5*:)
Szia!:)"lehet,hogy láttok még"
köszönöm puuuuuuuusz...(aki,ezt olvassa és úgy gondolja szeretne itt,még látni irjon :)
köszönöm puuuuuuuusz...(aki,ezt olvassa és úgy gondolja szeretne itt,még látni irjon :)
jók:)
négy ! nem-rossz :)
NÉGYES!!! :))
négyes:)
5*:) jók-jók...
5* nagyon jók.
4-eske:)
hármas!!!
négy:))
négy!:)
"ez,igen"*******5********:)
ötös:)
négyes!:)
ötös :)
5-ös !:)
jók:) 5*
5*!!!!!
szépek:) 5***
......
Három !!!
jól áll ,a rucid négy ! :)
:)) nem-rossz 4.
közepes :)
négyes.
ÖT!!! :)
4-es :)
négyes :)
ötös!:)
Nagyon jó ez, az első sorotok !!! :) erre csakis, 5*-öt tudok adni !!! :) Christina.
közepes!:)
4.:)
3.:)
2.:)
4.
5*! :) jók.
5.:))
5*:)











PlayfulAnne





