ÖT!:) tetszik .
négy!:)
A magyar b. videóknál viszont egy,kedves klipp amit, *Rico* a férjem készitett :)Sok szeretettel ! NEKTEK !!!!!
Kedves jooska ! herodotosz !Édesek vagytok
Le kellett szedetni! Egy ,illető gúgyt űzött belőlem., rossz rágondolni nagyon :(( jó ám ,ilyeneket olvasni!irnak sokan :)Ezer puszi nektek !!! ééés azoknak , az emberknek akik,megkedveltek & akiknek hiányzom :)
Le kellett szedetni! Egy ,illető gúgyt űzött belőlem., rossz rágondolni nagyon :(( jó ám ,ilyeneket olvasni!irnak sokan :)Ezer puszi nektek !!! ééés azoknak , az emberknek akik,megkedveltek & akiknek hiányzom :)
....
5*!!!
nagyon jóóó!!!!!5*
(f.marci ide,nem irt). 3p.
nem rossz:)
4.:)
5!:)
négy:)
(fakemarci ide,nem irt.) JÓK !!!
öt.:)
5*!!!
5*!:)
5***
5*
5*:))
négy:)
tetszik:)
nem sokat,látni...2.
(f.m. ide,nem irt). HÁROM :) !
5.
JÓ ! 5* :)
:) 5*:)
ötös:)
ÖT ! :)
5*:)
nagyon jó ...5*
jóóó
jók:)
5*:)
5*
5
5:)
5*
5*
ötös:)
5*:)
5!
....
5* TETSZIK:)
*******5**********
5!.
4-es!:)
3.
nagyon jók!5*
4-es!
4.:)










gimi62
