három:)
5.
az utorsó5*,de ösz:3.
négy:) jók!!!
4-es:)
.....
nem rossz:) 4p.
harapni való:)!!! **********5*****************
ötöske:)
csillagos:) 5*
(f.marci ide nem irt!) "hát közép" 3p.
voltak fotóim a napokba le lettek szedve mind ., a magyar b. videóknál ÉN!:) most 187-es néz!!!:)nyugodtan. Hogy milen vagy azt kérded mailba hát 5*-ös:) ,de férjnél vagyok:) .....
édike:)5*
tetszel :) 5*még,ha egy kép akkor is :)
ahh 9-es képed döglesztő :)
187-es magyar b. videóknál én ! most megjelentem :) pedig már vagy 2 hónapja küldtük el ,meg is lepődtem . A klippet a párom*Rico* készitette :) nézz! Szia csók ...
látszik az ,ágyneműhuzat ,ilyen nekem is van :)*****5,1 pont !!! :) "nagyon szép srác vagy :)" puszi
Meglepi a levélládádban :) kiérdemelted :) +5* puuuuuuuusz aranyos!" NAGYON KLASSZ FELSZERELÉSED VAN ":) Szia
KÖSZÖNÖM !Ez gyönyörű a lélegzetem , is elakadt .Nagyon tetszik millió csók érte !!!Örülök neki nagyon :)A plakett be,lessz keretezve ! Emlékbe :)
(szivem-lelkem beleadtam a képekbe :)Boldoggá tettél !Drága vagy
Szia ...
(szivem-lelkem beleadtam a képekbe :)Boldoggá tettél !Drága vagy
Szia ...
dallam-köszönöm véleményed ! e-mail megvan:)) amig,fenn vannak képeink még irhatsz nyugodtan .
5+:)
az, első kettő tetszik jobban :)
MUFF-tár:) ott ,még megvagyok :) csók!! Christin 5*+
( Steve-5*!) & tiétek is ,nagyon tetszik :) 5*+
TETSZENEK ! :)
5*!:)
Nagyon jóóók !!! :) 5***
4-es !
5-ös:))
5-ös:)
Jól csinálod , csakis 5*-ös ! :) "aranyos"
3-om 4.:)
......
nem rossz. 4-es :)
három .
Csillagos5 !!!!! :) szépek.
Gyönyörű nő vagy ! 5***
igen:) 5*!
5*:)))
jók:))
szépek :) 5* !
nem rossz ! :)
5*:))
jóó :)
:) Jók !
tetszenek:)
szép képek:)
SEXY ahh......5* :))
Taxer köszi:)!pusz.GRUPPÁR-vettünk új szexy rucikat ,készültek is többféle sorozatok ,de sokan nem érdemelnek meg:)!Ezt igy a párom mondta ,biztos vagyok benne,hogy nem tesz fel többet, amiért sértegettek.Nektek további sok sikert ahh...:P
(és még ,fogytam is azóta:))Drága Eryka!:)jó ötlet !Silverman úr ,irt már nekem ilyet e-mailba .....örülnék!
nem tudod ,mikor kerül le,az össz fotóm?mert ,már irt*Rico*,de ...puszikállak!!!Chris.:)
(és még ,fogytam is azóta:))Drága Eryka!:)jó ötlet !Silverman úr ,irt már nekem ilyet e-mailba .....örülnék!
nem tudod ,mikor kerül le,az össz fotóm?mert ,már irt*Rico*,de ...puszikállak!!!Chris.:)
hát,megleptél.Köszi:)











Paula White





