tedd fel azt a vidit is ahol megszorítod:P
Ehhez csak gratulálni tudok. Sejtelmesen nagyon jó
Gratulálok a képekhez. Nálam Te vagy a nyerő
ebbből csak kimaradni rossz
pfuuuuuu.
ebben minden benne volt...
ebben minden benne volt...
gyönyörű
Fantasztikusak a képek.
Természetesen ez a hölgy érdeme főként:)
Természetesen ez a hölgy érdeme főként:)
Minden igényt kielégítő sorozat:)
csodaszép hölgy!!!!
szép!!!
Gratulálok.
Megérdemelted:)
Megérdemelted:)
Az a baj, hogy az uriembernek kicsit az uccsó képen retkes a cerkája:)
Ez előtt, csak tisztelegni tudok.
Nagyon jó a nyersanyag:)
Nagyon jó a nyersanyag:)
A srác vézna kicsit a lány viszont nehézbombázó:):):):)
Amennyiben tényeg az exed, akkor ki kellett volna takarnod a szemét.
De persze Én ezt kötve hiszem el, hogy valaha is közöd lett volna a hölgyhöz. Max annyi, mint nekünk?
NÉZZÜK:):):):):)
De persze Én ezt kötve hiszem el, hogy valaha is közöd lett volna a hölgyhöz. Max annyi, mint nekünk?
NÉZZÜK:):):):):)
már volt valamikor:(
kemény:)
kár volt
órásbimbó. jó is az.
A komment az színtiszta hazugság egy 10-es éveinek elején járó(talán már pattanásos) kopaszpöcsú emberkétől, de a képek jók bárhonnan is lopta őket.
Valahol Gyurinak is el kell kezdeni. Hajrá Gyuri!!!!!!!
Mekkora a teleobjektív 70-300-as? Mellesleg a képek nagyon jók!!!! Garatulálok.
Újakat kérünk. És próbálhatod megtisztítani a lencsét is. Az is oka lehet, hogy nem tud fókuszálni rendesen a gép. Vagy manual fokusz-ra volt állítva.
A szemeket kitakarhattad volna.
fantasztikusan jó sor. gratula.
A srácnak ez a dugós alsónacija:):)
szép pucsítás. jó sorozat.
huhh. ez jó
200Ft? Azt szerintem kinevették:):):)
királyok vagytok
Le a kalappal. Remélem összejön és láthatjuk a képeket.
Kemény nagyon!!!
A képek jók, csak a story sántít!
Kegyetlenül jó!
És hogyan kerültek hozzád a képek?
Várom a véleményeket:)
Szépen borotválva jpbb lenne, de sebaj. Így is szép!
Igaz. A fekete lánynak átmehettek volna a talpán egy reszelővel, mert csúnya a bőrkeményedése. De a sorozat 5-ös.
Tisztasági betét reklám
Irigylem a résztevőket:)
Belevaló bútorok:)
Jók a képek
Köszönöm a hozzászólásokat és az értékeléseket.
Az egy kicsit ugyan fura, hogy pár észlény miért kérdőjelezi meg a képek helyszínét? Ha nem tudnám, hogy hol fényképeztem, akkor fogalmam sem lenne, mivel nem látszik a háttér. Az pedig hogy más nő van a sorozataimon.... Istenem bocsáss meg, hogy 2002-2007 között nem végig ugyanazzal a lánnyal voltam. Szégyellem magam nagyon.:)
Az egy kicsit ugyan fura, hogy pár észlény miért kérdőjelezi meg a képek helyszínét? Ha nem tudnám, hogy hol fényképeztem, akkor fogalmam sem lenne, mivel nem látszik a háttér. Az pedig hogy más nő van a sorozataimon.... Istenem bocsáss meg, hogy 2002-2007 között nem végig ugyanazzal a lánnyal voltam. Szégyellem magam nagyon.:)
Lehet. Természetesen van. Majd a pontokból kiderül, hogy lesz-e merészebb:)
Én vok az első:):):):):):)
Ilyet és még sokat:)
Gyakorlatilag semmit nem értél el:):):):)
És félsz, hogy megtelálnak? Miért takartad ki????
Ugyan már ez kamu sztori.
Ugyan már ez kamu sztori.
Bravo
GREAT!!!!!!!!!!




Nem: férfi
Magyarország




