/ 1 oldal
Hozzászólások
csak annyit nevettem ezen, hogy nem bírtam ki, hogy ne idézzem be! :) Hihetetlen, hogy mik vannak.. =) :D
bakker.. ha az a banda egyáltalán él és mozog, akkor vannak koncertjeik, ahol meghirdethetnék a dolgok, nameg ott a www.heavymetal.hu a www.metalnews.hu stbstb ahová lehet küldeni ilyen híreket! Szerintem itt nem fogsz találni erre megfelelő lányt
" ő előkapta a dákeszát és én 20 ember előtt meglovagoltam miközben a fszommal élveztem és nyögtem, ezután pucéran kosaraztam és a ,,fiúm" azt találta ki hogy számoljuk hány kosarat dobok és ahány pontot szerzek"

Hát ez kurrvajó!!! :D :D
A hasonlatod az tényleg sántít.. nekem a nagyon nagy mellek egyáltalán nem tetszenek..:) Sőt.. legyen JÓ mell, és az lehet nagy is, meg kisebb is, csak túl pici ne legyen.. Ez kb. olyan, mint a lányoknak a farok-méret..
Nekem van egy könyvem, (családi hagyaték::D) Apollinaire-től, a címe: Tizenegyezer vesszőcsapás. A címből lehet következtetni.. az egyik leg-perverzebb, betegebb könyv, amit valaha írtak.. Nagyon brutális s/m könyv, tele nekrofíliával, kaki/pisi stb.. nem folytatom.. persze vannak benne nagyon izgató részek is, de a többség olyan, amilyen.. :)
Hm, velem is megesett egyszer egy ilyen. :)
Tavaly tavasszal, szóval pont kb egy éve egy jóbarátommal és egy csajjal elmentünk bulizni, aminek ivászat lett a vége, majd a buli után felmentünka sráchoz.. Masszázzsal kezdődött. :)

Köztük volt már akkor egy kis románc, de semmi szex. Addig. :)
Én tv-ztem, de azért odafigyeltem. :) Aztán amikor azt hallottam a csajtól, hogy "-nee... kérlek, ne... ahh..ahh" :) onnantól kezdve nem titkoltan néztem őket.. :)

Sőt hamar odamentem az ágyra melléjük, és lehetett volna több is, de bizonytalan voltam.
Azóta már túlestem párszor a két srác egy lány felálláson, de akkor bevallom féltem. :)
Szóval odafeküdtem melléjük, és kicsit aktivizáltam is magam, símogattam a lányt, csapkodtam a fenekét.. (imádom) :) stb...

Számomra nagyon izgató volt.. sőt! Már-már túl izgató.. Nincs ebben semmi rossz. :)
mf1 mf2 mf3 beka3 ejnye1 gunyos1 gun felkialtas levele boxer violent
Ha olyan poziciót keres, ami kevésbé izgató, akkor hol az élvezet... Ah.. :) :)

Lehet hülyén hangzik, de légzéstechnika az egész:)
Pl. ha közel vagy, feszítsd meg iszonyatosan a "PC" izmodat,(ez az az izom, amivel vissza a pisi-ingert is:D) és lélegezz mélyen.
Nem szabad visszatartani soha a levegőt, mert az is sietteti az orgazmust.
Amikor szorítod ezt az izmot, közben lélegezz nagyon mélyeket, de hasra. hasi légzés. (nézz utána, ha nem tudod mi az.)A lényege, hogy nem a tüdődbe "mozgatod" a beszívott levegőt, hanem megpróbálod a hasadba.. Elég fárasztó, de megéri, és egészségesebb, mint az "átlag" légzés.

A másik jó módszer pedig, hogy maszturbálj:D
De ne úgy, mint máskor, hanem nyújtsd... lassabban. Ne hagyd, hogy elérd az orgazmust.

Ennyit tudok tanácsolni..
Én pl. néha-néha lusta vagyok ezekre, de nagyon hasznos dolgok.. :)
Jaja.. ezt én is megtapasztaltam.. Mármint amit Akellla írt.:)
Túlzottan is "jól" el lehet velem beszélgetni bármiről, aztán meg már "barát" státuszom volt... :)

Férfinak kell lenni!! :) :)

Persze, vannak olyan hülye, buta libák, akiknem inkább az a lényeg, hogy anyagi javakban úszkálj.. :) De ez már egy másik történet..: : D

Gondolom, egy tanárnő nem így gondolkodik a pasikról.. (csak, hogy ne legyek off.)
vazze...
Lúzer vagyok :)
Vazze...

Így van... :) :):)
Én 22 éves vagyok, és én is azt mondom, hogy a jó kommunikációs képesség csodákra képes...

(Ahogy a topic nyitója leírta a topic címét...: ) Nos, lehet, hogy azért is nézik le a fiatal srácokat.. :D)

Egyszer én is interneten ismertem meg egy 40-es, nagyon kedves, és épp eléggé "vad" nőt. Éppenhogy nem találkoztunk, és ez is csak rajtam múlt..
Mindennap sms-ek.. Mi van velem, mikor megyek el hozzá.. stb.
Aztán visszaléptem, mert akármilyen is az a férfi, de férje van.
Nem szerettem volna, ha miattam tönkremegy egy házasság.
Pedig... (bánom, is kicsit:))

Srácok, amíg nem tanultok meg beszélni, és írni, addig esélyetek sincs! :)
Duma, és persze szimpátia a titka mindennek! :)
Nem, nem érettségizem, de köszönöm! :)
Brigi..
Tévedsz. Szombaton lesz a szóbeli Magyar érettségi..
És az emelt szint igenis qqrrva nehéz! :)
Amúgy janika engem is kiakaszt! :D
Szituáció:
22 éves vagyok.. és van egy 23 éves nagyon baba tanárnőm.. :O :P Húh...
Csorog a nyálam.. Magas, szép.. és iszonyatos segge van! :D Kicsit nagyobb mint kéne, de nekem ez tetszik! Meg ugye maga a helyzet....

Áh.. hagyjuk! :D
Mesélj csak.. kíváncsi vagyok..
Hm...
Nekem az a tapasztalatom, hogy a nők nagy többsége, (persze csak az érett lányok), szereti, ha kicsit keményen bánsz velük... Sőt..
A fiatalabb lányoknál tipikusan azt látom, hogy félnek minden "vadabb" dologtól... azok akik pedig szexőrültek, azok szeretik a férfias bánásmódot..
Szóval szerintem egy kicsit minden nőben benne van ez az "alárendelt" szerep. (persze általában csak a szexben.)

Nekem volt egy barátnőm, akivel szépen lassan rájöttünk, hogy ő szereti, ha megalázzák én pedig benne voltam...
Ugyan, ez nem a "klasszikus" S/M, mert mi nem használtunk "segédeszközöket", de egyszerűen imádta, ha megaláztam.. Mindegy volt, hogy szavakkal, vagy tettekkel..
Hihetetlen érzés látni egy nőn, hogy minél kegyetlenebb vagy vele, annál jobban kíván..
Pl, előszeretettel szerette eljátszani az "olcsó kurva" szerepét, ami nekem tetszett.. :D
Egyébként sosem mentünk túl egy bizonyos határon.. A pofonokat szerette.. de nagyon. ja meg persze a popsi-csapkodást..:)
Az volt a lényeg, hogy minél kegyetlenebbül, minél durvábban bánjak vele, majd "jöjjön az állat", és kegyetlenül meg kellett, hogy bassz*m...
Nekem bejött..
Azóta akárhány lányt ismertem meg, mindben benne volt a "hajlam".. Szeretem, ha egy nő őszintén beszél erről, mert ez is kb olyan téma, mint a maszti.. Aki azt mondja, hogy nem csinálja.. ah hazudik.:)

ui.: Van egy lány, aki egyszer felpofozott... kegyetlenül felizgatott... de egy alárendelt szerepet nem tudnék elképzelni magamnak..
Ilyen kamukat... félelmetes.
Sorry.
És ha valaki lát "dolgokat"?
Az biztos, hogy őrült. Szerinted.
Egy ismerőstől hallottam, hogy volt egy igazán érdekes "kutatás"- Az evolúciót végigkutatták valami tudósok azt hiszem, és azt tekintve, hogy az emberiség teljesen az információs technika 100%-os használata felé halad, a becslések szerint sok-sok idő múlva a "klasszikus" idegen lények kinézetéhez fognak az emberek hasonlítani.
Ekkor már felmerül az a kérdés is, hogy ezek az "idegen lények" nem-e a mi leszármazottaink akik (a technika mai fejlődését szem előtt tartva) addigra már fel fogják fedezni az "időutazás" titkát....?
Tudom, hogy Albert Einstein erről beszélt már, meg sokan szkeptikusok, de érdekelne mi a véleményetek erről.

Ja igen... Az ember a legjobban az ismeretlentől fél. Attól, hogy az adott dologról nem tud SEMMIT. Egy esetleges természetfeletti dolog megtapasztalása esetén, az fog azonnal tudományos magyarázatot keresni, aki fél..:) Én is kerestem volna (mert éltem át én is egy-két dolgot) de egyszerűen érzi (LÁTJA!!!!) az ember ha tudja, hogy az adott jelenségre úgy sem talál magyarázatot.
Vagyis ha úgyvesszük fake igen.:)
Azok nem fake-ek valszeg. Olvastam erről valamit!
Ezek a képek ugye, elég régen készültek még valamikor a múlt század elején vagy az 1800-as évek vége felé. Akkoriban a fotósok egy "filmmel" (nem tudom hogy hívták) dolgoztak, szóval akkor még nem volt cserélhető film, mint ma...
A "filmeken" rajtamaradtak az előző képek lenyomatai és ezek az új képeken esetlegesen szépen megjelentek!
Ennyi az egész:)
Én is:D
Tényleg írhatnának többen is
Szerintem az ne kezdjen szűz lánnyal, aki nem akar vele komoly kapcsolatot.. Olyan hülyeségeket ír néhány ember, hogy megáll az ész... Nekem 5 szűz lánnyal volt már kapcsolatom és mind komoly volt!
Aki csak egy jó szexet akar az nyilván nem is kap meg egy szűz lányt.
Ja, és azért, mert eléri a vallásalapításhoz szükséges lelkes hívők számát.
Ossian.. Lehetne nem ilyen "paksis" színvonalon is írni :D Najó csak poén volt.
Viszont igaz, !!!statisztika!!! mutatja, hogy ha valaki egy jó zsúfolt ngyvárosi utcán kiáll, és az általa szépen kitalált és megformált "hitvilágát" előadja, akkor egy hónap alatt VALLÁSSÁ NYILVÁNÍTJÁK és bejegyzik.
Na erre varrj gombot!
-KRISZTA-
Pontosan.. ez az. Mindenki a számára "kényelmesebb" magyarázatot teszi magáévá. Erre szebben nem is reagálhattál volna!
Viszont nem szabad, hogy a "halálkultusz" rabjai legyünk (sajnos azok vagyunk), mert aki meghalt, hiába volt egy semmirekellő ember, arra csak jót vagy semmit - szoktak mondani. Jézus a legjobb példa, de még sok olyan más ember is aki tett valamit az emberiségért a tudományával vagy a művészetével. Miután meghalt azután kezdték el imádni. Ezért mondom, hogy sokan ebben élnek.
nademindegy.....
Egy mélyen hívő keresztény jutott eszembe, akinek az Ördögűző című film a bizonyíték arra, hogy lézetik a klasszikus kétpólusú, Isten vs Sátán hitvilág:D
A stigmatat még moziban láttam sok évvel ezelőtt.. Nem emlékszem rá.
Ez úgylátom a te fantáziádat is mozgatja..:D Mármint minden "paranormális" dolog.
Csak már nem szellemekről írunk és a végén még offtopic címszó alatt törlik:D :P
Nos.. azt hiszem te keresztény vagy...:D
A buddhizmus ezt úgy magyarázza, hogy van ugye a "karma", ami jelen életünk célja. Ez akármi lehet, de nem konkrét cselekedet, hanem átmenni bizonyos szerepeken, ez lehet akármi!
ha sikerült véghezvinni a "karmádat" akkor egy bizonyos spirálon (talán szádharmának hívják kerdes nem biztos) feljebb léphetsz és úgy újjászületsz egy másik magasabb rendű létben..
A szellemvilág még mindíg nincs megmagyarázva!!:D :D
Én nem vagyok buddhista, csak gondoltam jó egy másik megközelítés is..
Kyriacos C. Markides: A Ciprusi Mágus
Ezaz? Mert akkor ennek utánanézek!
Na látod ezaz...:D
Ha hiszel feltétel nélkül a reinkarnációban, akkor hogy hihetsz a szellemvilágban is, nomeg az angyalokban?? :D :D
Remélem tudod, hogy ez NEM szemétkedés!:)
Egyébként valahogy én is így vagyok vele ahogy te.. De ezért is kutatom a témát lelkesen!
Válaszok kellenek!!
Nem hallottam róla de érdekel....!
PONTOSAN. worship
ÉN CSAK, a poltergeist-jelenséggel kapcsolatban írtam azt amit írtam... Már bocsánat cicaa!
Én mondjuk, hogy "hiszek" a szellemekben, de sokkal inkább a túlvilági létben. Nem olvastad el figyelmesen amit írtam. Ja és a legfontosabb dolog az ilyesmivel kapcsolatban, hogy:
"A hitet észérvekkel nem lehet megdönteni".
Én közel sem hiszem, hogy minden meglehet magyarázni tudományosan... Tényleg nem olvastad el..
Arról beszéltem amit Zombbiee@ megemlített kb EGY szóban, ez pedig a poltergeist volt.
A "klasszikus" szellemvilágról EGY szót SEM írtam.
Nekem is vannak érdekes tapasztalataim, épp ezért érdekel a téma annyira.

Az elme szuggesztivitásáról:
Van néhány barátom, akik valahogy megtanulták a hipnózis művészetét, s mint ilyenkor illik fiatalok között: egymáson ki is próbálták. Egyikük az élménybeszámolójában azt mondta, hogy hipnózis alatt egy másik "dimenzióban" volt és tudta, hogy ha ott meghal akkor ebben a dimenzióban is meghal, tehát megijedt és abbahagyta ezt a veszélyes tevékenységet.
Uppsz. Ilyenkor nem egy másik dimenzióban vagyunk, hanem a tudatalattink legmélyebb régióiban. Gondolom mindenki tudja, hogy a tudatalatti mikre képes... Egy ember gátlásai, furcsaságai, fóbiái, mind-mind egy kisgyermekkori élményből IS származhatnak, amire már a felszínen nem emlékszik. De a tudatalatti igen, és a hipnózis pszichológiai használata arra jó, hogy ezeket a rejtett dolgokat felszínre hozva, a "páciensen" jelentős javulást idézzen elő. Hipnózis alatt ha azt mondanám valakinek teszemazt, (több alkalommal, terápia keretében), hogy hamarosan meghalsz.. mondjuk pár hónapon belül.. akkor szegénykém szépen annak rendje és módja szerint meghal. Ez nem vicc, ez nem hit, ez nem kamu.. Ez tudomány, amiben a tudatalattink a paranormálisnak számító tényező, mert valójában nem tudjuk, hogy hogy is működik...
Volt egy kísérlet amiről nem tudok pontos adatokat, mégpedig, egy halálraítélt fegyenc kivégzése. A lényeg, hogy beadták neki, hogy egy újfajta kivégzési módszer első alanya lesz. Sötét szoba, egy székre volt kötözve, hogy moccanni se tudjon, a szemei, fülei tökéletesen elzárva a külvilágtól. Így az érzékszervei fura működésbe léptek. Egy éles (de nem annyira éles) tárgyat végighúztak az alkarján, majd meleg folyadékot folyattak le a karján és az elítélt, az érfelvágás minden jól ismert tünetével, először vér-oxigén hiánnyal szépen lassan meghalt.
Ugyan egyénfüggő a dolog, de ha az érzékszerveidet "letiltják" akkor bárki ugyanígy meghalhat egy egyszerű ártalmatlan művelettől.

Ezeket csak azért írtam, hogy értsétek, az agyunk ennyire befolyásolható.
A nagy diktárorok némelyike is ismerte valószínüleg a tömeghipnózis művészetét. A média is erre alapul..
Lehet gondolkodni!!
wow1 wow1 hawaii
A poltergeist jelenséget, nem ennyire kicsi gyermekkel magyarázták, hanem tinédzser korban lévő gyerekekkel. Az ok valószínüleg abban keresendő, hogy egy "abban" a korban lévő gyerekben nagyon-nagyon sok feszültség található, amit nem tud sehogy sem kiadni magából. Főleg a még fel sem ismert (vagy felismert - mindegy) szexuális vágyak tombolnak odabenn elemi erővel. A legtöbb esetben mélyen vallásos családban fordult elő "poltergeist" jelenség. Ezen lehet kicsit gondolkodni... Az ilyen szülők, tiltanak mindenféle erős érzelmi megnyilvánulást is, nemhogy a szórakozást vagy egy barátot/barátnőt.
Nos, ezek a bennrekedt energiák szabadulnak el valamilyen "telekinézises" kapcsolat útján. Ezek a hatalmas energiák képesek akár tárgyakat is mozgatni. Ugye nincs 100%-os magyarázat, de ez lehet a dolog mögött...
A másik: aki nem hisz a szellemekben, az sosem tapasztalja meg őket!
Ez már mondjuk pszichológia, de igaz. Ha valaki nem tud valamiről, tehát az agya, a tudata nincs tisztában azzal, hogy ez a valami "létezik" akkor nem is veszi észre, nem is hiszi el.
Egyébként nekem az egyik fő hobbim a "paranormális tevékenységek" kutatása, és ha van rá lehetőség - tapasztalása.
Ja, és szerintem nem szép dolog olyanon gúnyolódni ami másnak lehet, hogy egy megrázó élmény. ejnye1
Üdv!
Ja.. a kéz-láb nélküli csajon látszik a Photoshop munka.. Milyen jó is az a program...
Én is sokat dolgozok vele szóval simán lehet ilyesmit csinálni.
/ 1 oldal
/ oldal   Összesen: 36 hozzászólás, Listázva: 1-36

Ati83

Nem: férfi

Beállítottság: heteroszexuális

Regisztrálás ideje: 2006. szeptember 28.

Ország: Magyarország

Eddigi beküldései

 

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2 985 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6 766 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
11 542 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
16 716 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
6 hónap
* 398 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!