Köszönjük, kedvesek vagytok.
Én minél szőrösebben szeretem. Feleségem trimmelve. Ezért a kettő között váltakozik. Ha megnézed a többi sorozatunkat, láthatod. Csupaszra szőrtelenítés nem lesz.
Köszönjük!
Nekem a harisnyás képek jönnek be. Azon belül lehet kérni.

Úgy érted, hogy több srác élvez rá? Olyan eddig még nem volt, de szeretnénk. Izgalmas lehet.
Megnézném, ahogy rávered.

Köszönjük.
Tetszik a játékosság.
Gyönyörű cicik.
Jó koreográfia! Tetszik a szexi ruha is. És az a popsi! Kedvenc formám.
Mi is szoktunk fotózni a feleségemmel, és egyszer szívesen készítenénk képeket többesben is. Megihletett a hölgy látványa.
Mi is szoktunk fotózni a feleségemmel, és egyszer szívesen készítenénk képeket többesben is. Megihletett a hölgy látványa.

Ahhoz nem ártana írnod egy üzenetet.

Van, de nem szeretjük. Az utcai viselet.
Ismét fotóztunk.




Feleségemmel szeretünk fotózni.





Feleségem.

Feleségem megtöltve.


Sosem néznék bele a párom telefonjába.
Köszönjük szépen, kedvesek vagytok.
Feleségemet nagyon beindította két dolog. Az egyik a sperma látványa a harisnyáján. Tizenéve vagyunk együtt, de erre most jött rá.
A másik pedig a sok pozitív visszajelzés. Úgyhogy tegnap este rám parancsolt, hogy fotózzunk. Fotóztunk. Hamarosan jövünk az új képekkel.


Köszönjük.
Köszönjük a sok biztatást. A feleségem kicsit bizonytalan volt a képek publikálásával. Remélem, a kedves szavak meghozzák a kedvét a folytatáshoz és a közzétételhez is.