Félelmetes ,de egyben izgalmas is nagyon,Magyarországon nem mernék menni,de Németországban volt szerencsém kipróbálni,amikor először mentem,fogalmam nem volt róla hogy mire vállalkozom
Még a wécében sem hagytak békén
Még a wécében sem hagytak békén
Kamasz koromban sokszor csináltam a fiúkkal a discok wécéjében,izgalmas volt számomra nagyon
Szoktam járni masszőrökhöz és bizony szívesen elégítem ki őket orálisan
Sziasztok! 48 éves nő vagyok. Egy rövid kis történetet írnék le ide: Szóval,fiatal koromban meglehetősen duci voltam(most (most is telt vagyok) és a fiúk ezért ,hogy mondjam kerültek,de én nem szerettem volna ha kerülnek,ezért bármit megtettem volna ,és meg is tettem. A discos korszakomban elkezdtem "segíteni" a fiúkat a mosdóban.Szóval a lényeg az,hogy szinte bárkit kielégítettem orálisan,aktus nagyon sokáig nem történt,de orális szexért sokan felkerestek.Hagytam hogy oda is élvezzenek,így nagyon is népszerű lettem. Tudom tudom,persze ,ez a népszerűség ez negatív volt,de engem nem zavart,én is élveztem.Amikor bementem egy fiúval a mosdóba,utána sokszor órákig bent ragadtam mert azután egymásnak adták a kilincset. Persze ez az én titkom maradt,senkinek nem beszéltem róla
Én bevallom,hogy kamasz korom óta rendszeresen minden nap maszturbálok
92-ben a lupa szigeti tónál,négy ismeretlen pasival
Egy gyógyfürdőben ami éjjel is sokáig nyitva volt,nem voltak már sokan,a szaunában megfeledkeztem magamról amikor beléptek.
Én sokat gondolkoztam hogy leírjam-e,de megteszem.Én pár éve egy bányatóhoz járok nyaranta,nudizni,ahol férfiakat elégítek ki orálisan .
16 éves koromban,egy nyaralás alkalmával,a nagyapám előtt.
Imádom!
Én mindig is szerettem meztelenkedni mások,előtt,de az izgat a legjobban,ha úgy kivitelezem,mint ha nem tudnám,nem látnám,hogy néznek,ez izgató nagyon.
Én bevallom,annyira izgatónak,tartom,hogy több helyre is járok,de csak úgy.Távolabbi városokba is,rengeteg nőgyógyásznál voltam már.
48 éves nőként,nagyon felizgat,ha lengén öltözködhetem,és mondjuk meglátják,hogy a ruhám alatt nem viselek,bugyit.Ez a metróban,vonaton,buszon,nagyon izgató tud lenni.
Élvezhető!
Mikor főiskolára jártam,volt egy idősebb férfi akivel jóban voltam,én 19 voltam ő pedig 64,sok jó emlékem fűződik hozzá.
48 éves nő vagyok. Mindig is szerettem több férfival lenni egyszerre,fiatal koromban ki is használtam ezt,aztán sokáig nem volt lehetőségem rá,de pár éve megint megtörtént.Azt azért hozzá tenném,hogy persze szeretem ha engem kényeztetnek,de ez már nálam arról szól,hogy én kényeztessem el adott esetben az aktuális szituációban a férfiakat.Ez legtöbbször orálisan történik
47 éves nő,vagyok,kicsit mindig exhibicionista voltam,már fiatal koromban elkezdődött nálam,de én nem direktbe szándékosan szerettem ha meglátnak,hanem az izgatott,ha véletlenül láttak meg meztelenül,ne persze én intéztem mindig a véletlent
Szerintem nagyon érdekes lehet
Mindig is nagyon szerettem ha a puncimba élveztek,kellemes meleg érzés és izgalmas is.




Magyarország



Vivand
