Ülj le fiam, elégtelen. Majd akkor írj legközelebb, ha legalább az általános iskolát kijártad.
Hát baszki.......
Van jópár olyan nőismerősöm aki erre úgy megvert volna mint a lovat.
SZVSZ ez már erősen kimeríti a szatír fogalmát, majd valamelyik jogász megmondja mi jár érte.
Mindenesetre remélem, hogy egyszer ezt akkor csinálod, amikor a csaj egy kickbox bajnok....
Elég szar úgy ülni az előzetesben egy szál faszban, hogy a társad egy benga, többszörösen visszaeső genetikailag hiperpigmentált rőfnyi farokkal rendelkező brontoszaurusz.
Van jópár olyan nőismerősöm aki erre úgy megvert volna mint a lovat.
SZVSZ ez már erősen kimeríti a szatír fogalmát, majd valamelyik jogász megmondja mi jár érte.
Mindenesetre remélem, hogy egyszer ezt akkor csinálod, amikor a csaj egy kickbox bajnok....
Elég szar úgy ülni az előzetesben egy szál faszban, hogy a társad egy benga, többszörösen visszaeső genetikailag hiperpigmentált rőfnyi farokkal rendelkező brontoszaurusz.
Kerületnek meg nemannyira..
Jelzem belépek.
Accony lengyel vérvonallal rendelkezik.
Accony lengyel vérvonallal rendelkezik.
Akkor megkövetek mindenkit.
Egyedül a kecsegéset tartom.
Egyedül a kecsegéset tartom.
@Bandur: azbaszki.
elég nekem 3 fórumot moderálni, itt vannak nálam jobbak.
@Szilva: chat szerint töke van a menyasszonynak.
elég nekem 3 fórumot moderálni, itt vannak nálam jobbak.@Szilva: chat szerint töke van a menyasszonynak.
O.K. vita vége. Egyébként én is tudom, hogy nekem van igazam.
Eredetileg vivan-al reggeltem, csak egyszer a chat-en szükség volt egy odamondogatós, oltós névre. Egyébként nem egy nagy kunszt átjelentkezni.
Eredetileg vivan-al reggeltem, csak egyszer a chat-en szükség volt egy odamondogatós, oltós névre. Egyébként nem egy nagy kunszt átjelentkezni.
Bandur
#2495
| ma 16:59
Válasz Bandur üzenetére
Hozzászólás jelentése az adminoknak
FIGYELEM:Alapitok egy KUBICA rajongói klubott,itt a topicon belül
Edigi tagjai
Bandur,Surdapapa
Tagsági feltétel
1:minden férfi tagnak megkell dugnia szopatnia minden csajt aki a klubba belép
2:minden új női tagnak lekelszopnia minden férfi klubtagot
3:klubösszejövetelen a gruppen szex kötelező
4:Kubicát nem kötelező a tagnak szeretnie csak a szexet
5:És mindenkit várunk akit érdekel a forma1
És a hímnemű?
válasz:
-Vendég-
#2496
| ma 17:57
Válasz -Vendég- üzenetére
Hozzászólás jelentése az adminoknak
Gyönyörű! Igazán remélem, hogy csak férfi tagjai lesznek a klubnak.
Válasz Bandur üzenetére (ma 16:59)
#2495
| ma 16:59
Válasz Bandur üzenetére
Hozzászólás jelentése az adminoknak
FIGYELEM:Alapitok egy KUBICA rajongói klubott,itt a topicon belül
Edigi tagjai
Bandur,Surdapapa
Tagsági feltétel
1:minden férfi tagnak megkell dugnia szopatnia minden csajt aki a klubba belép
2:minden új női tagnak lekelszopnia minden férfi klubtagot
3:klubösszejövetelen a gruppen szex kötelező
4:Kubicát nem kötelező a tagnak szeretnie csak a szexet
5:És mindenkit várunk akit érdekel a forma1
És a hímnemű?
válasz:-Vendég-
#2496
| ma 17:57
Válasz -Vendég- üzenetére
Hozzászólás jelentése az adminoknak
Gyönyörű! Igazán remélem, hogy csak férfi tagjai lesznek a klubnak.
Válasz Bandur üzenetére (ma 16:59)
@Bandur: 2 nickem van, vivan a másik, de több mint egy éve csak ezt használom.
@Szilva: idézzem?
@Szilva: idézzem?
Baszki! Nem értesz! Tegye be a lábát, de a Tuning topikban ne akarjon senkit leszopni, maradjon meg a biszex fiúkban. Ez az oldal a GG HETERO!!!! része, direkt a ferdéknek hozták létre a GGay-t. Ott szopkodjon.
Elismerem, én egy rohadt bunkó pali vagyok, egyszerűen zsigerből útálom a kecsegéket. Nem tudom tolerálni. Csinálja a kibaszott magánszférájában, vagy a buzioldalakon, de NE ITT!!!
Majd Szilva, Vazi, Tom eldönti hogy kell-e engem büntetni vagy sem, de ha megúszom a büntetést, neked akkor sem kell elmenni az oldalról miattam, hisz a hozzászólásaiddal egyébként semmi bajom, sőt örültem, hogy egy "friss hús"-ez nem sértés!- ilyen hamar be tud kapcsolódni normálisan egy közösségbe.
Ha valami eszembe jut, akkor folytatom, most egyelőre ennyi.
Elismerem, én egy rohadt bunkó pali vagyok, egyszerűen zsigerből útálom a kecsegéket. Nem tudom tolerálni. Csinálja a kibaszott magánszférájában, vagy a buzioldalakon, de NE ITT!!!
Majd Szilva, Vazi, Tom eldönti hogy kell-e engem büntetni vagy sem, de ha megúszom a büntetést, neked akkor sem kell elmenni az oldalról miattam, hisz a hozzászólásaiddal egyébként semmi bajom, sőt örültem, hogy egy "friss hús"-ez nem sértés!- ilyen hamar be tud kapcsolódni normálisan egy közösségbe.
Ha valami eszembe jut, akkor folytatom, most egyelőre ennyi.
Önkitörésekből Bandurnak:
Nos kedves 1 hetes kolegám, csak tisztázásképpen:
mielőtt elküldenél engem innen, tájékozódj egy cseppet. Kb. 3 éve vagyok aktív tagja a GG-nek, több fórumozó és chates emberkét személyesen ismerek- gy.k.: jólberúgtunk, szétfarsangoztuk magunkat.
A buzerátorbolha meg szimplán a spanod szopási készségére vonatkozott. Ha magadra vetted, akkor Te is mehetsz a GGay-re. Ez szigorúan hetero oldal- na jó, a női biszex az igencsak belefér.
Az, hogy az írásaimat igen ritkán látod az annak köszönhető, hogy sajnos erősen felhígult a GG fóruma. Amihez van mit hozzászólnom ahhoz írok, a többit nem is nézem. A kecsegés beszólásokat a biszex fiúk topikjában tartom csak elfogadhatónak, a többi topikot tessék meghagyni a normális szexuális identitással rendelkezőknek.
UFF, beszéltem, lehet anyázni.
Nos kedves 1 hetes kolegám, csak tisztázásképpen:
mielőtt elküldenél engem innen, tájékozódj egy cseppet. Kb. 3 éve vagyok aktív tagja a GG-nek, több fórumozó és chates emberkét személyesen ismerek- gy.k.: jólberúgtunk, szétfarsangoztuk magunkat.
A buzerátorbolha meg szimplán a spanod szopási készségére vonatkozott. Ha magadra vetted, akkor Te is mehetsz a GGay-re. Ez szigorúan hetero oldal- na jó, a női biszex az igencsak belefér.
Az, hogy az írásaimat igen ritkán látod az annak köszönhető, hogy sajnos erősen felhígult a GG fóruma. Amihez van mit hozzászólnom ahhoz írok, a többit nem is nézem. A kecsegés beszólásokat a biszex fiúk topikjában tartom csak elfogadhatónak, a többi topikot tessék meghagyni a normális szexuális identitással rendelkezőknek.
UFF, beszéltem, lehet anyázni.
Válasz a másik dühöngőben
Kurvaélet!
Buzerátorbolhák! Takarodó a GoldenGay-ra!
Buzerátorbolhák! Takarodó a GoldenGay-ra!
Tegyél akkor be te is egy képet magadról.
Makkmarci
Makkmarci
Akkor 27-től:
27. Engeded, hogy a partnered a szádba élvezzen? Ilyenkor lenyeled? /Beleélvezel a szájába? Lenyeli?
Nabazz.... / hisz "megdolgozott" érte :P
28. Részt vettél már csoportos szexben? Szeretnéd egyszer kipróbálni?
Mi számít annak? 2+1 a két felállásban megvolt
29. Felizgat két egymással szeretkező lány látványa?Te kipróbálnád egy lánnyal?
Persze / volt már
30. Felizgat két egymással szeretkező férfi látványa? Te kipróbálnád két fiúval?
lsd 2. választ
31. Szoktál pornóújságot venni?
nem
32. Szoktál pornófilmeket nézni?
csak ha accony éjszakás, de általában bealszom rajta
33. Milyen gyakran kattintasz pornóoldalra az interneten?
GG fórum minden nap, de ritkán írok
27. Engeded, hogy a partnered a szádba élvezzen? Ilyenkor lenyeled? /Beleélvezel a szájába? Lenyeli?
Nabazz.... / hisz "megdolgozott" érte :P
28. Részt vettél már csoportos szexben? Szeretnéd egyszer kipróbálni?
Mi számít annak? 2+1 a két felállásban megvolt
29. Felizgat két egymással szeretkező lány látványa?Te kipróbálnád egy lánnyal?
Persze / volt már
30. Felizgat két egymással szeretkező férfi látványa? Te kipróbálnád két fiúval?
lsd 2. választ
31. Szoktál pornóújságot venni?
nem
32. Szoktál pornófilmeket nézni?
csak ha accony éjszakás, de általában bealszom rajta
33. Milyen gyakran kattintasz pornóoldalra az interneten?
GG fórum minden nap, de ritkán írok
OFF
nebassz......
Egy gyenge lépességű autószerelő is 7500+áfáért dolgozik.
ON
nebassz......
Egy gyenge lépességű autószerelő is 7500+áfáért dolgozik.
ON
Csinálj egy egyszerhasználatos freemailt, és kész.
Boyd Coddington tegnap reggel 6 órakor meghalt. Egyelőre nem tudni miért. Az biztos, hogy az elmúlt hónapban ki-be járt a kórházba.
63 éves volt.
Forrás: Autoblog.com
R.I.P.
Bár nem szerettem, hogy egy tökéletes állapotú T-Modelt szétvágott.....
63 éves volt.
Forrás: Autoblog.com
R.I.P.
Bár nem szerettem, hogy egy tökéletes állapotú T-Modelt szétvágott.....
Csak nem sok volt a levél?
Szerintem ez nem megalázkodás.
Max. annyiból szenvedés, hogy 4 kéz, 2 száj munkálkodik rajtad, te meg nem tudod viszonozni.
Max. annyiból szenvedés, hogy 4 kéz, 2 száj munkálkodik rajtad, te meg nem tudod viszonozni.
Agyalni? Ezen? Cica végsősoron leírt mindent, nem ismétlem.
jó pasi? ÉN???
Valahol már leírtam:
öregedő, kopaszodó, lassan sörhast növesztő, 5 centi híján királylány.....
Valahol már leírtam:öregedő, kopaszodó, lassan sörhast növesztő, 5 centi híján királylány.....
Butaság!
Az, hogy egy selyemkendővel ki vagy kötve a radiátorhoz, és a kezedet nem tudod használni az nem S/M. Vezesd rá, hogy a másik sráccal együtt kötözzenek ki úgy, hogy a kezed ne tudd használni.
2 légy egy csapásra...
Az, hogy egy selyemkendővel ki vagy kötve a radiátorhoz, és a kezedet nem tudod használni az nem S/M. Vezesd rá, hogy a másik sráccal együtt kötözzenek ki úgy, hogy a kezed ne tudd használni.
2 légy egy csapásra...
Androme-nak igaza van. A kettőnél többszereplős felállás nem szeretkezés. Az egy kefélés, mindenfajta érzelem nélkül. Persze szimpátiának lennie kell, mert akkor csak rossz lehet a vége. Az tart nagyon hosszú évekig, hogy megtaláljátok azt a személyt, aki MINDKETTŐTŐKNEK! megfelel, és utána nem lesz féltékenység.
Ha neked is szimpatikus az a pali-mármint összegyűrnél vele legalább egy lepedőt-, akit a párod be akar vonni, csapj bele és felejthetetlen éjszakában lesz részed. Első pár alkalomkor nem kell, hogy a szexuális segédeszközként használt sráccal is kefélj, elég a kezeket, szájakat használni.
Sok sikert
Ha neked is szimpatikus az a pali-mármint összegyűrnél vele legalább egy lepedőt-, akit a párod be akar vonni, csapj bele és felejthetetlen éjszakában lesz részed. Első pár alkalomkor nem kell, hogy a szexuális segédeszközként használt sráccal is kefélj, elég a kezeket, szájakat használni.
Sok sikert
Erre csak annyit mondanék, hogy minden nő biszexuális.
Szerencsére ez a manusokról nem mondható el.
Szerencsére ez a manusokról nem mondható el.
Bolond manus.
Mágus?
Ugyan már! Egyszerüen annyi, hogy az első eset nálunk is hasonlóan zajlott. Asszony felállt, hogy na jó, ezt nem. Egy kicsit cukkoltuk azzal, hogy gyáva...
A többi a nagylevegős téma.
Egyébként a kezdeti gyártási évem 1974, az elkészülési 1975.
Ugyan már! Egyszerüen annyi, hogy az első eset nálunk is hasonlóan zajlott. Asszony felállt, hogy na jó, ezt nem. Egy kicsit cukkoltuk azzal, hogy gyáva...
A többi a nagylevegős téma.Egyébként a kezdeti gyártási évem 1974, az elkészülési 1975.
Hát, ha 5 centivel rövidebb, akkor királylány.
Erősen kopaszodó, a harmadik x-en egy kicsit túlszaladt manus.
Erősen kopaszodó, a harmadik x-en egy kicsit túlszaladt manus.
Gyűrű? Gondolom rezgős fajta. Bolond a pasid, az neki jobb mint neked.
Kikötözés szenvedő alanya spec. én sem szeretek lenni.
Kikötözés szenvedő alanya spec. én sem szeretek lenni.
Igen. Bocs, nem nyomtam rá a válaszra, csak írtam.
Ugyan-ugyan.
Nagylevegő, srácok tegyétek a dolgotokat, "s"orgazmust akarok.
Közben úgyis "bemelegszel" annyira, hogy nem lesz gond.
Nagylevegő, srácok tegyétek a dolgotokat, "s"orgazmust akarok.
Közben úgyis "bemelegszel" annyira, hogy nem lesz gond.
Már megtörtént, de én csak egy egyszerű halandó vagyok.
Több mint egy hónapja írtam, sem válasz sem semmi. Mondjuk nem túl fontos, csak ma belenéztem volna, és nem szeretem a letöltögetést hamár meg lehet nézni on-lány
is.
Több mint egy hónapja írtam, sem válasz sem semmi. Mondjuk nem túl fontos, csak ma belenéztem volna, és nem szeretem a letöltögetést hamár meg lehet nézni on-lány
is.
Van egy kis problémám. A beküldött videókat nem tudom megnézni, mert nincs g-pontom.
Letölteni engedi, de a flash verziót nem. Kismalacnál rendesen működik.
Letölteni engedi, de a flash verziót nem. Kismalacnál rendesen működik.
Ma végre sikerült megszereznem egy igen jó kis filmet.
Talán az idősebbek emlékszenek rá: Sexboat.
Valamikor a 10-es éveim elején láttam német szinkronnal, ajtócsapkodós egyhangszínen beszélő alámondással.
Ebben a filmben a csajok nincsenek borotválva csak fazonigazítva, és teljesen gyáriak. Se szilikon, se botox...
Ajánlom mindenkinek, néha jó egy kis nosztalgia.
Talán az idősebbek emlékszenek rá: Sexboat.
Valamikor a 10-es éveim elején láttam német szinkronnal, ajtócsapkodós egyhangszínen beszélő alámondással.
Ebben a filmben a csajok nincsenek borotválva csak fazonigazítva, és teljesen gyáriak. Se szilikon, se botox...
Ajánlom mindenkinek, néha jó egy kis nosztalgia.
Wchris IE6-ot használ, a sávszél ugyan az mint nekem, 8/1
FF2-vel valamennyivel jobb a dolog, ki lehet nagyítani az ablakot, IE marad kicsi. A torrentek le vannak korlátozva mind letöltésre, mind feltöltésre. A szolgáltató eddig nem csinált sumákságot, mindíg megvolt a sávszél.
FF2-vel valamennyivel jobb a dolog, ki lehet nagyítani az ablakot, IE marad kicsi. A torrentek le vannak korlátozva mind letöltésre, mind feltöltésre. A szolgáltató eddig nem csinált sumákságot, mindíg megvolt a sávszél.
Nem enged valamiért üzenetet írni. :S Youtube kereső: pako Első helyen dobja.
Kőkeményen arcszesz. Besz@rsz, bevizelsz, de nem pattog ki. Az arcszesz után kb. 1 órával testápoló a kiszáradás elkerülésére.
Ez még erősen a régi időkben volt, talán nem is voltál admin. Az 1 hónap utáni újabb üzenetre kapta Kriszta, hogy a levél hossza miatt el sem lett olvasva. Aláírom, hogy egy .text bármikor manipulálható, de nem mi voltunk az egyetlen "hisztisek". Igaz, mostmár az új chat furi működése miatt keveset járunk fel, de ha esetleg megint gondunk lesz, akkor simán privátban keresünk meg téged.
Remélem sosem kapsz privátot tőlünk.
Remélem sosem kapsz privátot tőlünk.
Öööööö...... Én szigorúan a könyvről beszéltem
(nem is lehet másról, mert kemény az a sodrófa...
)
(nem is lehet másról, mert kemény az a sodrófa...
)
Hát Vazi, ezzel csak egy gond van:
ha 40 karakternél hosszabb a levél, el sem olvassák. Sajnos ez volt a tapasztalat, mert egy chates problémával fordult Kriszta a szerkesztőséghez, és 1 hónap után derült ki, hogy a levél hossza miatt-ami chat mentéseket tartalmazott- olvasatlanul kikukázták.
ha 40 karakternél hosszabb a levél, el sem olvassák. Sajnos ez volt a tapasztalat, mert egy chates problémával fordult Kriszta a szerkesztőséghez, és 1 hónap után derült ki, hogy a levél hossza miatt-ami chat mentéseket tartalmazott- olvasatlanul kikukázták.
Ha nem ragaszkodsz a dedikáláshoz megkaphatod.
Kezd az elején.
Sajnos Felpa már nincs köztünk, a többiek kikoptak. :(
Sajnos Felpa már nincs köztünk, a többiek kikoptak. :(
Ez volt a nappali elődje. Jó volt újra végigolvasni.
Ez a csodakímélő zöld weet volt, ráadásul csak 4 percig. Gyakorlatilag beleragadtam az alsógatyámba... :S
A másik hátránya meg az, hogy-legalábbis nekem- szétmarja a zacsit úgy, hogy gyakorlatilag egy nagy seb az egész.
Fenét!
Bekenik mézzel, és megvárják a medvéket!
Bekenik mézzel, és megvárják a medvéket!
Csak egy kérdés:
tisza-tó nevű lúzernek nem volt már erős pontvadászatért tiltása?
tisza-tó nevű lúzernek nem volt már erős pontvadászatért tiltása?
Nem stimmel a néhány centi.
Tapasztalatom szerint nem ritka a méter körüli.
Tapasztalatom szerint nem ritka a méter körüli.
Tanci... :S Banyek, amikor feljössz az oldalra, be kell jelölni, hogy elmúltál-e 18.... Rosszra kattintottál...






Magyarország



Gondolat71
