blaala-ra nézzetek rá egy kicsit.
stefan23ovidiu videóit töröljétek a kismalacból. Egyik sem indul el.
Ingyenessé teszitek?
Yomiboy-nak is van egy véleménye, ennyi.
"Ha egy kulcs minden lakatot nyit, az mesterkulcs.
Ha a lakatot minden kulcs nyitja, akkor az szar zár. "
(yomi-nak a véleménye is fontos, csak nem mindegy hogyan adja közre! egyébként nem biztos, hogy itt kellene mérgelődnie, ha ez a téma annyira messze áll az Ő szokásaitól! viszont a beidézett mondatod 3 pontos dobás volt!) :tom
"Ha egy kulcs minden lakatot nyit, az mesterkulcs.
Ha a lakatot minden kulcs nyitja, akkor az szar zár. "
(yomi-nak a véleménye is fontos, csak nem mindegy hogyan adja közre! egyébként nem biztos, hogy itt kellene mérgelődnie, ha ez a téma annyira messze áll az Ő szokásaitól! viszont a beidézett mondatod 3 pontos dobás volt!) :tom
Vamzerkodok: sexfan2 egy idióta. Kovinál és a szokásokban is.
(megoldva!)
(megoldva!)
Igazságod vagyon.
A szakértő baromságot én sem szoktam használni sosem, de ha tetszik, akkor egy + az megy. Ha meg nem, akkor lapozok tovább, mert becsülöm azokat, akik itt vállalják magukat.
Pláne, hogy az ízléseink nem azonosak- konkrétan a ducikat nem szeretem, de az még tetszik, hogy a szülés után maradt pocak, és a cici sem olyan nagyon hetyke.
A szakértő baromságot én sem szoktam használni sosem, de ha tetszik, akkor egy + az megy. Ha meg nem, akkor lapozok tovább, mert becsülöm azokat, akik itt vállalják magukat.
Pláne, hogy az ízléseink nem azonosak- konkrétan a ducikat nem szeretem, de az még tetszik, hogy a szülés után maradt pocak, és a cici sem olyan nagyon hetyke.
Azé' lópimpilit beléd, így születésnapod alkalmából!
Nyóckerben rendesen ki van mondva:
pénz, pénz, pina!
pénz, pénz, pina!
Azok a szemek..... 5+
Akkor várunk titeket is a Ford majálison.
Szűcs Judit fiatalon.
Nagyon rendben vagy.
Nagyon rendben vagy.
Akciós a Beck's az egyik multinál, vettem párat.
Emlékedre Papa, egészségünkre!
Emlékedre Papa, egészségünkre!
Basszus!
Felpa emléktopikját bezártátok!
(nyitva!csak katicika nem tudta az érzelmeit kordában tartani!) : tom
Felpa emléktopikját bezártátok!
(nyitva!csak katicika nem tudta az érzelmeit kordában tartani!) : tom
Erről az elkötésről:
Hol, mennyiért, milyen feltételekkel?
Amiket találtam mind hatszámjegyű.....
Hol, mennyiért, milyen feltételekkel?
Amiket találtam mind hatszámjegyű.....
Tom, Vazi, vagy bárki aki felelős az amatőrökért!
totoboy nevű paraszt kicsit idegesítő a hsz-eivel.......
(munkássága értékelve: vazelinator)
totoboy nevű paraszt kicsit idegesítő a hsz-eivel.......
(munkássága értékelve: vazelinator)
Nem wc pumpa, hanem a kefe!
Úgy veszem észre, te műszaki ember vagy.
"Minek annak nagy mell, akinek ilyen segge van?"
Sok edzés 8-1/2 9-kor ér végett.
Én gyárilag vagyok hajhiányos, és nincs bikanyakam. DE! Marhára nem örülnék, amikor a kölköt hozom haza -átöltözéssel együtt 3/4 9-kor-, nyilvánosan kefélő párokat, triókat, qvartetteket kelljen végignézni.
Jelzem, nem vagyok ellenére a szabadtéri huncutkodásnak.
Másik: ezzel az erővel vidd el a gyereket a buziparádé kamionjára....... (na jó, ez erős volt, de van hasonlatosság)
Én gyárilag vagyok hajhiányos, és nincs bikanyakam. DE! Marhára nem örülnék, amikor a kölköt hozom haza -átöltözéssel együtt 3/4 9-kor-, nyilvánosan kefélő párokat, triókat, qvartetteket kelljen végignézni.
Jelzem, nem vagyok ellenére a szabadtéri huncutkodásnak.
Másik: ezzel az erővel vidd el a gyereket a buziparádé kamionjára....... (na jó, ez erős volt, de van hasonlatosság)
Nem, bazzeg, ezentúl csak kis pöcs marad.
Ha a nicked a méreted, felejtsd el. Neki hátrahajló méhe, és pajányi pinája van.
25/10 alatt szóba sem áll.
25/10 alatt szóba sem áll.
Várjávan, baszki! A hattyúcsaj nem volt ilyen :(
Csak hajrá te malac!
:sör
:sör
Tom, bazzeg!
Te már nem is írkálsz, csak a máséba piszkálsz bele?
Jobb lenne-szerintem-, ha a véleményed egy külön hsz-ban menne.
, hisz hiába vagy Főbasszameg, akkor is elvárja az itteni társadalom a fórumozásodat.
(sorry, de elsősorban moderálok, és csak nagyon indokolt esetben véleményezek!)
meg hát a rács sem olyan vékonyka:p
Te már nem is írkálsz, csak a máséba piszkálsz bele?
Jobb lenne-szerintem-, ha a véleményed egy külön hsz-ban menne.
, hisz hiába vagy Főbasszameg, akkor is elvárja az itteni társadalom a fórumozásodat.
(sorry, de elsősorban moderálok, és csak nagyon indokolt esetben véleményezek!)
meg hát a rács sem olyan vékonyka:p
Aranykatalinnak, csak az OFF elkerülése végett:
Drága pajtapinájú!
A hátrahajló méhedet, és az iszonyat harangozós pinádat csak akkor hisszük el, ha -az amatőr versenyekhez hasonlóan- a kezedben tartott táblán fel van írva a GG és a neved. Közben persze legalább EGY gagyi NAPOLEON-os üveg legyen benned a talpával felfelé.
Amint belinkeled így magad, azonnal megkövetlek, hamut szórók a fejemre, és mindezt fel is teszem ide.
(hasonlókat már én is ígértem neki, amikor még a korábbi nevével provokálta a nagyérdeműt, de sajnos nem kellett miatta kiállnom pucéron az Oktogon közepére a saját seggemet kinyalni!) :tom
Drága pajtapinájú!
A hátrahajló méhedet, és az iszonyat harangozós pinádat csak akkor hisszük el, ha -az amatőr versenyekhez hasonlóan- a kezedben tartott táblán fel van írva a GG és a neved. Közben persze legalább EGY gagyi NAPOLEON-os üveg legyen benned a talpával felfelé.
Amint belinkeled így magad, azonnal megkövetlek, hamut szórók a fejemre, és mindezt fel is teszem ide.
(hasonlókat már én is ígértem neki, amikor még a korábbi nevével provokálta a nagyérdeműt, de sajnos nem kellett miatta kiállnom pucéron az Oktogon közepére a saját seggemet kinyalni!) :tom
A munkavédelmi verseny győztese.
Valóban... Ezeket sem anya szülte, vagy a teremtésbe bejátszott a szibériai medve.
persze...
kiverjük egymásnak, de semmi buzulás...
kiverjük egymásnak, de semmi buzulás...
Mellesleg nem írja alá a modi azt, amit módosított. :P
(de igen!)
(de igen!)
Ezen csodálkoztok?
Szerintem, ha jobban belenéztek a statisztikába, még jó pár amatőr megelőzi a hivatásosokat.
Szerintem, ha jobban belenéztek a statisztikába, még jó pár amatőr megelőzi a hivatásosokat.
Ha felrakja a seggét is.....
Nehéz lenne asszonynál lebukni.
Ő is rendszeres látogatója az oldalnak.
Főnökömet meg nem nevezném szexisnek, 64 éves, kopasz ember.
Ő is rendszeres látogatója az oldalnak.Főnökömet meg nem nevezném szexisnek, 64 éves, kopasz ember.
Észrevétel:
amikor a következő videóra lépek, mindig középre húzza a hangot.
amikor a következő videóra lépek, mindig középre húzza a hangot.
FF2-ben is eléggé látszik a háttér.
A másik: nem szoktam kilépni, de kb. 2 naponta kiléptet. Ez gondolom még a szögelés miatt.
A másik: nem szoktam kilépni, de kb. 2 naponta kiléptet. Ez gondolom még a szögelés miatt.
Engem is bejelölt valami Prunella.....
Ezt most nem tudom hova......
Google map
Google map
Nem tudom úgy cenzúrázni, hogy valamelyik politikai oldal ne lenne benne.
Röviden:
Dunaszerdahelyen a rendőrök gyakorlatilag bedarálták a magyar szektort. 1 srác xxxxxx, többen kórházban. A híradásokban csak életveszélyesnek van minősítve, de sajnos nem így van.
Kimentem én is mécsest gyújtani.
Ennyi szárazon, politika- és érzelemmentesen.
Röviden:
Dunaszerdahelyen a rendőrök gyakorlatilag bedarálták a magyar szektort. 1 srác xxxxxx, többen kórházban. A híradásokban csak életveszélyesnek van minősítve, de sajnos nem így van.
Kimentem én is mécsest gyújtani.
Ennyi szárazon, politika- és érzelemmentesen.
Ha beírom, úgy mehet?
Szétb..sz az ideg:
http://xxxxxxxxxxxxxxx
Valszeg erre már én is kimegyek.
(link kimoderálva: öregSam)
http://xxxxxxxxxxxxxxx
Valszeg erre már én is kimegyek.
(link kimoderálva: öregSam)
Már nem, tönkrement a ballonkabátom.
Csak azok a csajok nem tudnak normálisan parkolni, akiknek a pasik mutatták meg, hogy mekkora is a 20 centi!
A rossz vicc jut eszembe:
Nő: Szerinted ki fog ezzel a kicsi micsodával kielégülni?
Férfi: Hogyhogy ki? HÁT ÉN!!!
Nő: Szerinted ki fog ezzel a kicsi micsodával kielégülni?
Férfi: Hogyhogy ki? HÁT ÉN!!!
Na jó, akkor kicsit komolyabban hozzászólva.
Nagyon sok "mai" nőszemély a "szexésnyújorkon" nő fel. Igaz nem láttam belőle sokat, de azokból az jött le, hogy nyajjáááá, nekem jó, te meg kezdj magaddal amit akarsz.
Egy olyan kapcsolatban, ahol a szexbe sokminden belefér, ott szó sem lehet az önzésről. Csak egy egyszerű példa: pirosbetűs ünnepek, a férfi megkapja a "hepiendingmasszázst". Ilyenkor a nőnek gyakorlatilag semmi esélye nincs, így természetes, hogy az adandó alkalomkor bejön a Lúdas Matyi féle 3x adom vissza kendnek effektus.
A másik, Uraim! Azért valljuk be őszintén, azért nekünk marhára oda kell figyelni, hogy a partnert megvárjuk.
Nem mellékesen, a regenerálódási időkülönbséget zongorázni sem lehet.
Nagyon sok "mai" nőszemély a "szexésnyújorkon" nő fel. Igaz nem láttam belőle sokat, de azokból az jött le, hogy nyajjáááá, nekem jó, te meg kezdj magaddal amit akarsz.
Egy olyan kapcsolatban, ahol a szexbe sokminden belefér, ott szó sem lehet az önzésről. Csak egy egyszerű példa: pirosbetűs ünnepek, a férfi megkapja a "hepiendingmasszázst". Ilyenkor a nőnek gyakorlatilag semmi esélye nincs, így természetes, hogy az adandó alkalomkor bejön a Lúdas Matyi féle 3x adom vissza kendnek effektus.
A másik, Uraim! Azért valljuk be őszintén, azért nekünk marhára oda kell figyelni, hogy a partnert megvárjuk.
Nem mellékesen, a regenerálódási időkülönbséget zongorázni sem lehet.
Azért még ne csukd be. Jelenleg nagyon megy a női "emancipáció", szerintem nagyon sok manusnak lassan kisebbségi érzése van, ha egy nővel kezd- nem a méretekre gondolok, hisz itt mindenkinek +20.... :P
Öreg igazság- ezért Kriszta kitekeri a nyakam, vagy csendespihi lesz sok hónapig :P-, amióta a nők élezik a szexet, azóta nem az igazi.
Öreg igazság- ezért Kriszta kitekeri a nyakam, vagy csendespihi lesz sok hónapig :P-, amióta a nők élezik a szexet, azóta nem az igazi.
Némi probléma, lehet hogy nálam a bibi.
FF 3.0.3
Megy a chat külön ablakban. Ha megnyitom a GG fórumot, akkor nem görög magától. Bármely más oldal megnyitásakor működik.
FF 3.0.3
Megy a chat külön ablakban. Ha megnyitom a GG fórumot, akkor nem görög magától. Bármely más oldal megnyitásakor működik.
Nézem az úszást, és erősen elgondolkoztam. Most vagy van valami ebben a kínai vízben, vagy a kémia sokkal előrébb jár a WADA-nál. Nem hiszem el, hogy gyakorlatilag az elődöntőkben is folyamatosan űridőket úsznak orvosi segítség nélkül...
Ez az egyik legjobb vetkőzős:
Alicia Keys
Alicia Keys
Tom! Lett egy klónod.






Magyarország




