Irigyled!?páromnak sokkal érzékenyebb neki nem érzi a zsibbadás nem a te fejed zsibbad!?
Nem fáj neki
Ez
a puncipumpa kép egy nagy nulla
a puncipumpa kép egy nagy nulla
Páromnak olyan szaftos puncija van nem használunk síkosítók
Bugyit le kellet venned
Hé ez a "PINA "oldal
Felpumpálva mekkora lesz kíváncsi lennék
Belenyalnék
Bele nyalnék a puncidra
Milyen golyó?
Szép húsos nunid van
Szép a nunid
Nyalni való puncid van
Ilyen puncit nyaltál már? nem tudod hogy milyen élvezet nem csak nyaltam
azért kipróbálnád ugye.
azért kipróbálnád ugye.
Kamu!!!
Ti is szoktatok pumpálni?
Nem tetszik l
apozzon!
Bocs ha nem tetszik lehet lapozni
Gyönyörű a puncid érdemes pumpálni!
max 10.pont.
max 10.pont.
Szerintem eltévedt
Milyen sűrűn lehet mi 2-3 szór
szoktunk pumpálni,
szoktunk pumpálni,
Először kicsit fájt de ki kell tapasztalni a pumpálás, csak óvatosan akkor nem fáj a párom már megszokta.hetente 2-3 szór szoktunk pumpálni
Szia nagyon tetszik a videód
Pumpálás után meddig marad ekkora? 4-8 óra pumpálás tó
függ
függ
Pumpálás 3*10 perc közben egy két perc pihentetés szükséges
Finom ilyen puncit nyalni
Vibri után meg tettem
Vibri után jól ki nyaltam
Hmmm






Nem: férfi
Magyarország




Katerina Z
