Ez aztán az ékesszólás!!!
Anna Nyikorogna, Ivan Olajozza!
Én is gyöngyöznék!
Szép és bátor!
Aki a kicsit nem becsüli, az simogassa!
Ez igen!!!
Semmi baj ezekkel az idomokkal!
Gusztus még csak-csak, de bátorság?
Ekkora WC-ben lehet is. Klassz!
Aki a˝kicsit˝ nem becsüli, az simogassa!


Magyarország




Marie 2
