De milyen jó is az…

De szép punci , igazán megérdemli a törődést
Na ez után jól kinyalni és utánna megdugni alaposan és közben pisilne újra .
Még elfért volna egy kiadós menet abban a szép punciban.
De jól leszopta.
Hű de ljól csinálja , engem is leszophatna így
Engem is kielégíthetne így .
De szép nyalni való punci .
Ide szívesen beszállnék
Hello , helyileg hol ? Minden más megoldott
Élvezésig nyalni aztán jól megtömni .
Ezen lenne mit nyalni
Addig nyalnám míg el élvezne ugyan így .
Ebbe a pózban nyalnálak ki .
De élvezném dugás közben mikor végig folyna a farkamon
De szép punci
Sziasztok ! Sopron -Kapuvár környékén hölgy ? Korosztály nem számít ! Előny ha kimondottan szereted , hogy kényeztetnek .
Hát én nagyon kinyalnálak
Phuuuu de lenne pár jó ötletem eme szép puncival
Egy jó kis 69 -et el tudnék képzelni egy ilyen gyönyörűséggel .
Engem is lecumizhatna így .
Gyönyörű , szívesen be segítenék !
Sopron és környékén lennék házi barát . Imádok kényeztetni , maszírozni is tudok ….ugyan nem profi szinten , de panasz eddig nem volt , szeretem az elnyújtott orális játékokat , akár extrémebb dolgokban is benne vagyok . Adatlapom ki van töltve , kérdés esetén állok rendelkezésetekre . Üdv !
Sopron és környékén lennék házi barát . Imádok kényeztetni , maszírozni is tudok ….ugyan nem profi szinten , de panasz eddig nem volt , szeretem az elnyújtott orális játékokat , akár extrémebb dolgokban is benne vagyok . Adatlapom ki van töltve , kérdés esetén állok rendelkezésetekre . Üdv !
Ezután egy jó nyalàs és ki van maxolva
Ar putea să mă sugă și pe mine , între timp ce limbi i-aș da
Szívesen engedném , hogy nyalogasd , sőt 69 még jobban hangzik .
Inkább le se írom a fantáziám
De meg….
Hű a mindenit
B.Ú.É.K , de kár hogy csak ma láttam
Ce te-aș linge
GYMS (Sopron-Kapuvár ) környéken lennék házibarát . Diszkréció adott és elvárt , az sem gond ha 50 fölötti a hölgy , egyetlen kikötés , hogy ne legyen kövér ( max 70 kg) . Intelligens és ápolt vagyok , további tudni való rólam az adatlapomon vagy kérdezzetek ! Szép napot !
Hello ! Sopron környékén keresek párt vagy hölgyet , 50 éven felülit ha lehet . Vonz az idősebb korosztály .Ne légy kövér , képet küldök ha szükséges ( alakosat ) , ezt el is várom . További szép napot és jó keresést mindenkinek !
Lenne egy két ötletem mihez kezdjek vele
Hát én is szívesen kinyalnàlak
Hű de szép nyalni való csiklója van