Parommal ki mennénk a reptérre, esetleg lesz kint pár?
Lenne itt hölgy aki le videózba ahogyva parommal játszunk egymassal?
Reptéren van mozgas?
Sziasztok szivesen kamoznek veletek.
Sziasztok reptérnél ma ?
Sziasztok reptéren miujsag?
Pár vagy hölgy aki kamozna? Autoban vagyok.
Isaszeg környékén par? Esetleg hölgy aki nézné ahogy jatszok a farkammal?
Repter ma?
Sziasztok. Szivesen csatlakozom.
Sziasztok irtam
Saknos akkor en meg nem voltam ott
Szia mikor volt
Sziasztok repteren par?
Sziasztok nagyon jól hangzik.
Lenne par akiket izgatna ha kukkolnam őket?
Szivesen kukkolnek párt.
Van valaki a repteren?
Reptér?
Sziasztok reptéren vagy szépvölgyin ma par?
Hölgy vagy pár előtt szívesen ki verném
Sziasztok ma reptér esetleg parok?
19ora körül szépvölgyin leszek parommal. Parok?
Sziasztok Reptéren lehet közlekedni?
Sziasztok reptér járható?
Sziasztok delutan 5korul kint leszünk parommal reptéren.
Nagyon tetsuett neki a tegnapi este . Meg ismételjük.
Nagyon tetsuett neki a tegnapi este . Meg ismételjük.
Parommal most jöttünk el a reptérről sajnos nem volt kint senki. De igy is nagyon jót dugtunk.
Repter? Szépvölgyi? Hova erdemes menni a parommal? Parokkal holgyekkel ismerkedni. Örülnénk egy parnak ...
Vagy szépvölgyi?
Pár megy ma a repterre? Parommal szivesen ismerkednénk
Párommal ma este kocsiban leszünk.....
Ha lenne itt pár aki ismerkedne irjon privátban
Ha lenne itt pár aki ismerkedne irjon privátban
SziasztokReptéren van mozgás? Egy óra mulva ki mennék . Párok? Holygek?
Nem
Senki nincs a reptéren innen?
Azt jo lenne tudn8
Repter?
Sziasztok
Kint?
Repteren valaki?
Reptéren van mozgas? Milyen az ut?
Szia irtam
Szépvölgyin valakik?
Sziasztok
Szia ures?
Ott vagy mar? Csak az erdwkwlnw van e mozgas
Ott vagy mar?
Sziasztok
Szépvölgyi,reptér? Üres?
Auto tobb is van
Reptéren BMW innen?






Beállítottság: heteroszexuális
Magyarország




