Na és a fényképezőgép?
Ez már nem szopás,hanem szájba baszás !!!
Melege van a tarisznyának.
Ezekkel akár repülni is lehet.
Egyéni.de szép.
Ha nem a pénzről szól,akkor a tagok pontért mért nem kapnak semmit?
A régi G.G. jobb volt.
Mostmár semmit nem lehet letölteni Vip tagság nélkül?
Eddig legalább az amatőr rövid videókat lelehetett tölteni egy pár pontért.
Ez így is fog maradni?
Mostmár semmit nem lehet letölteni Vip tagság nélkül?
Eddig legalább az amatőr rövid videókat lelehetett tölteni egy pár pontért.
Ez így is fog maradni?
Egy ilyen mikulást én is AKAROOOK!!!
Jólehet neki.
Nem is érdemes hatvannál kiszálni.
Eléggé vontatott.
Hááááááááát,lehetne egy kicsit tüzesebb is:
Gyí paci,gyí!
Kafa!
Csak az a baj hogy rövid.Hol a többi része?


Magyarország







