Ma jönne fiatal a békási gloryba?
Almádi gloryba jönne ma vagy holnap fiatal?
Ma du. valaki Almádiban?
Már itt vagyok a wc-ben
Már itt vagyok a wc-ben
Azt azért tedd hozzá, hogy a “fiatal srác”, akinek mondod magadat 42 éves
Mikor mész?
Írj
Ma (vasárnap) dél körül jönne valaki az Almádi gloryba?
Mikor mennél, meg miket akarnál csinálni?






amator10
Libby
