Sziasztok! Szombat délután 5-6 órától lesz kint valaki M9-en vagy Gárdonyban innen?
Sziasztok! Doggingra keresek párt Székesfehérvár / Paks vonalon bárhol, szombat délután lenne nekeme az ideális
Sziasztok! Doggingra keresek hölgyet / párt szombat délutánra, semmi ismerkedés, anonim tali, élvezkedünk, és mindenki megy tovább
Sziasztok, párokat keresek doggingra, passi közben nézi...
Sziasztok, ha lenne kively Gárdonyba is szívesen megyek, meg M9re is
Sziasztok! Szombaton tervezi valaki innen meglátogatni az M9-et?
Sziasztok! Hétvégén a környéketeken leszek, írtam üzenetet, jelentkeznék
Sziasztok! M9-re látogatnék ki szombaton, idő úgy néz ki jó lesz, az lenne a kérdésem, hogy ilyen vízállásnál érdemes kimenni? Esetleg innen lesz kint valaki?
Sziasztok! Kukkolásban jártas srác keresne párt/hölgyet/ férfit akit kukkolhatna, Székesfehérvár-Dujaújváros-Paks vonalon, de másmerre is mobilis vagyok






varpade
Violet
