huh, ez igeeeeeen
de nem vagyok konkurencia, két okból sem...nem olyan feszes a seggem, mint a tied
és nekem inkább a barnák jönnek be...szóval kávézhattok nyugodtan:):):):):):):):):)
de nem vagyok konkurencia, két okból sem...nem olyan feszes a seggem, mint a tied
és nekem inkább a barnák jönnek be...szóval kávézhattok nyugodtan:):):):):):):):):)

átküldjem őket? itt mindjárt végeznek:):):)
berakjalak?
huh, a 4 karikás a te pasid? akkor bocs, de remélem nem baj, hogy nem ő jön be nekem:):):):):):)
menjünk
akkor már csak a kávézós pasidat rakd be, és a helyet, hogy hova mnejünk ma?

és ha végre mindenki felkel, elmegyünk és megkeressük anita-t...van más javaslat?

a későn kelőknek reggeli

ma is szar napom lesz, vele kellett kávéznom, kora reggel
remélem pillébe még szorult annyi baráti érzés, hogy nem azon nyalakszik ananászlevet jules szőrös mellkasáról...másról nem is beszélve:)
na megyek aludni, és gondolom andrissal álmodok, biztos lotyókám is benne lesz, de mindegy...
én még ilyen édesnek sose láttam...ennivaló, cuki pasi:):):)
az van, hogy mindig jókor lépek be, mert ha egyszer nem figyelek, még bemocskoljátok a macimat a romlott erkölcseitekkel...szóval jules jól vigyázz!!!!:):):):):):):):)
badár:):):):)imádom...de a szőke már rég volt:(:(:(:(
tűnés a medvebőrről...ti kihasználtátok, hogy a hajóst néztem?...már az uram is megkérdezte: csöpögsz, mi? és azt mondta vesz nekem egy szigetet, hogy elhajózzak a hajóssal:):):):)

a cicust cseréljük le macira, és a szöszit egy barnára...na ilyen a hangulatom most:):):):):) a szekeret már eltolták
nem vagyok meleg, aki nem hiszi járjon utána:):):):):) de a hangulatom pont olyan, mint ez a pótkocsi szar:):):):):):):):):)
mai hangulatom képekben
miért?????
akit úgy dugnak ketten egyszerre, hogy barátja, férje, stb, van az már eleve egy olyan szint-én ezt értelmeztem úgy, hogy a két pasi egy nő felállás...vagyis, ha valakinek férje, vagy barátja van, akkor már ne nagyon kefélgessen félre, főleg nem szendvicsben...de nem vitatkozni akarok, csak kérdezem...és bassza meg mit csináljak, ha nő vagyok?
asszem egyszerűen hülye kérdést tettem fel, vagy nem értettem meg a válaszokat
de nem menstruálok, és még előtte sem vagyok
asszem egyszerűen hülye kérdést tettem fel, vagy nem értettem meg a válaszokat
de nem menstruálok, és még előtte sem vagyok
te figyi! akkor ezek szerint a két pasi-egy nő felállás negatív minősítés a nőre nézve?
akkor most levonom a konzekvenciát: szar és sekélyes a házaséletem...béna vagyok, mert nem nyögök jól, nem sóhajtozom elég megkülönböztetően, vagy béna az uram, mert nem hallja ha másképp nyögök, és megmondom, hogy jobbra balra blabla...vagy ezentúl csak akkor nyögök, ha jó...de akkor folyamatosan kell nyögnöm...akkor most mi van????
ezt pár hsz-szel előbb kérdeztem, de nem kaptam rá választ senkitől...ne hagyjatok már kétségek között tipródni
ti megmondjátok szex közben, hogy mit akartok, vagy csak mozdulatokkal igyekeztek a partner tudomására hozni, hogy lejjebb, feljebb, balra, jobbra, blablabla...? ha igen, akkor hogyan? ha nem, akkor miért nem?
ti megmondjátok szex közben, hogy mit akartok, vagy csak mozdulatokkal igyekeztek a partner tudomására hozni, hogy lejjebb, feljebb, balra, jobbra, blablabla...? ha igen, akkor hogyan? ha nem, akkor miért nem?
ez egyszerűen a két véglet, és van középút, csak még nem találtad meg...és értettem, hogy nem általánosítasz, de mégis azt tetted, mert nem minden nő ilyen...tehát sose add fel, neked is eljön életed értelme, csak várnod kell még 15 és fél évet..(addigra kisebbik gyermekem is betölti a 18at, és egymáséi leszünk, majd ülünk a szoc.otthon kertjében és fogjuk egymás aszott kezét, miközben gennyzsák nappalijáról nosztalgiázunk
)
)
én is csak a playboy kiskertész rovatát böngészem:):):):) (ez egy filmben volt, és nem is pontosan így, de már nem törlöm ki)...google:):):):)
de gyönyörű a virág, csak én inkább szenvedélynek hívnám, nem szenvedésnek
de gyönyörű a virág, csak én inkább szenvedélynek hívnám, nem szenvedésnek
kicsit visszatérnék egy tegnapi témához...felmerült gg-n kívül, hogy mennyire mondjuk meg szex közben kívánságainkat, vagyis mennyire irányítunk verbálisan esetleg nonverbálisan...és jött ellentétes vélemény (enyémmel ellentétes)...szóval: ti megmondjátok szex közben, hogy mit akartok, vagy csak mozdulatokkal igyekeztek a partner tudomására hozni, hogy lejjebb, feljebb, balra, jobbra, blablabla...? ha igen, akkor hogyan? ha nem, akkor miért nem?
A golgotavirág (Passiflora) neve a korai XVII. századból ered. Jacomo Bosio szerzetes-tanítvány és művész állította párhuzamba Krisztus szenvedéstörténetét és a korábban alig látható bimbóból a reggeli órákban kibomló, és gyorsan elhervadó virágot. Virágzási ideje 24-48 óra. Későbbi szerzők, így a jezsuita J. B. Ferrari szerint a virág egyes részei is szimbolizálják Krisztus keresztútját. A három bibeszál jelenti a három szöget, amellyel Jézust a kereszthez szegezték; a bibe az ecettel átitatott szivacsot; a nyeles magház a kelyhet, amelyet ki kellett innia; az öt portok az öt sebhelyet. A 72 szálból álló sugárkoszorú beszél a töviskoszorú hagyomány szerinti 72 töviséről; a hármasan szeldelt lomblevél a lándzsa hegyét, a kacs a korbácsot, a fehér szín pedig (a Passiflora incarnatánál a sugárkoszorút képező szálakat tekintve) a Megváltó ártatlanságát jelképezi. Más értelmezés szerint a sugárkoszorú a dicsfényt, egyéb fajok ötszörösen összetett levele az ellenség kezét, a tíz sziromlevél a tíz apostolt ( Pétert és Júdást nem számítva), és a középső oszlop Jézus keresztjét szimbolizálja. Ezt a jelentéshordozást fejezi ki a név is: "passio", azaz szenvedés, "incarnata", azaz megtestesülés.
ilyen vagy drága, K I R Á L Y
-berakni
spermahajderek! nagy, hosszadalmas és áldozatos munkával csináltunk egy igazi moulen rouge-os éjszakát nektek..jó, persze önzetlenül, nem várva el érte semmit...de most komolyan: nehezetekre esne egyesével berakni egy softos izgalmas képet berakni egy hozzátok hasonló, de közel sem olyan csodálatos férfiról, hogy csorogjon a nyálunk utánatok? kiderülne, hogy ki hogyan látja magát, és persze örömet szereznétek nekünk:):):):):)
alul semmi...alapmű:):):):):):):):):):):):):):)
szeretnék egy olyan műsor nézője lenni, itt a nappaliban....
szeretnék egy olyan műsor nézője lenni, itt a nappaliban....
a séma az én esetemben tökéletesen igaz...mindenképpen kell valami plusz, vagy érzelem, vagy intellektus, és pont ezért nem jönnek be a szolimacsók...de ez magasabb szinten rendeződött el, mert ők sem hajtanak rám...szóval a lényeg az, hogy volt, és minden esetben a séma szerint....ami pedig a következményeit illeti, eddig még nem éltem meg károsan, nem éreztem sose, hogy én többet adtam volna, de ez vagy a partner intellektusának, vagy az érzelmének köszönhető
nem képzeled???? előtte kakaó volt a pohárban, hát hülye vagyok én, hogy kakaós sört igyak?
nem bánnám, ha a tetején lévő tejszín jutna nekem
erről jut eszembe...valamelyik nap a gyerekem (kicsi) kivett a hűtőből egy megbontott dobozos sört, kitöltötte pohárba, és behozta a nappaliba...na mi ez ha nem a tökéletes nevelés eredménye: az önállósághoz etikett társult
én is kérek egy nyeletet:):):):):):):):):):)

ki hozott patkányt a nappaliba????
ma este hazafelé jövet hallgattam valami "mai zenés" rádióadó kívánságműsorát...nem szó szerint, de a következő párbeszéd hangzott el:
-a vadonatúj csajomnak küldöm...blabla...
-vadonatúj csajod van? (mosolygás)
-ahaaaaaaa, hétvégén találkozunk...leárazva vettem
-leárazva? (kuncogás)
-jah, a havertól...használtan..blablabla
-hú, de fáint egy gyerek vagy (röhögés)
nem is akarnám minősíteni a dolgot, még tán öregnek tűnnék, de egyet megígérhetek a most felnövekvő leánykáknak...ha az én fiam egyszer így beszél egy lányról, szappannal mosom ki a száját....mondjuk van egy lánykategória, akikről tényleg így lehet beszélni, de akkor is! és ez a trendi műsorvezető? szóval ezért tartunk ott, ahol tartunk, ezért kell nekünk kelemen anna, meg a 25 cmes farok...nekünk? nekem nem...vagy csak konzervatív lennék, esetleg öreg? még jó hogy itt ez a nappali, és benne szextestvéreim:):):):):):)
-a vadonatúj csajomnak küldöm...blabla...
-vadonatúj csajod van? (mosolygás)
-ahaaaaaaa, hétvégén találkozunk...leárazva vettem
-leárazva? (kuncogás)
-jah, a havertól...használtan..blablabla
-hú, de fáint egy gyerek vagy (röhögés)
nem is akarnám minősíteni a dolgot, még tán öregnek tűnnék, de egyet megígérhetek a most felnövekvő leánykáknak...ha az én fiam egyszer így beszél egy lányról, szappannal mosom ki a száját....mondjuk van egy lánykategória, akikről tényleg így lehet beszélni, de akkor is! és ez a trendi műsorvezető? szóval ezért tartunk ott, ahol tartunk, ezért kell nekünk kelemen anna, meg a 25 cmes farok...nekünk? nekem nem...vagy csak konzervatív lennék, esetleg öreg? még jó hogy itt ez a nappali, és benne szextestvéreim:):):):):):)
elővettem 9 cm pengehosszúságú bolgár gyártmányú zsebkésemet és az indulat tudatszűkítő hatása alatt .....segítség ég a fater.... az úr már vérző hassal jött a helyszínre..
jah és a legszebb, amikor urammal előadjuk a visszatette..elvetted...visszatette...elvetted...nem történt károsodás...megszúrtál te hülye...majd jól elvérzesz....na jó ezt nem mindenki érti, csak, aki megrögzött roncsfilmfanatista...
persze a másik nagyjelenetünk urammal: nézd meg injekció! akkora adaggal kaptam, mint egy ló...hatévi házasság után ezt kellett megérnem...mert a drága kicsi férjem kurvázik
jah és a legszebb, amikor urammal előadjuk a visszatette..elvetted...visszatette...elvetted...nem történt károsodás...megszúrtál te hülye...majd jól elvérzesz....na jó ezt nem mindenki érti, csak, aki megrögzött roncsfilmfanatista...
persze a másik nagyjelenetünk urammal: nézd meg injekció! akkora adaggal kaptam, mint egy ló...hatévi házasság után ezt kellett megérnem...mert a drága kicsi férjem kurvázik
-nem én mozgatom, magától mozog
-magától nem mozog semmi
-mióta magázódunk?
-magától nem mozog semmi
-mióta magázódunk?
neeeeeeeeeeeem! a lényeg az, hogy ne tartóztassuk meg magunkat és partnerünket az ilyen megnyilvánulásoktól: nyald szét a pinámat, te mocskos disznó! dugd már be az ujjadat a seggembe, te kéjgyáros! szopjál hevesebben, te büdös ribanc! nyeld a farkamat, bééééjbi!
fúúú, bazmeg ez nagyon király volt!!!!
egyébként a badár jutott eszembe róla, imádom a badárt, ha egyedül van akkor is, ha a szőkével, akkor meg pláne
egyébként a badár jutott eszembe róla, imádom a badárt, ha egyedül van akkor is, ha a szőkével, akkor meg pláne
a viaszról jut eszembe, hogy egyszer láttam egy madonna filmet ( a tanú teste?) ahol a szexjelenetben viaszt csepegtetett a testére...huh...tetszett:):):):)
jajaja...ezt próbáltam én is fejtegetni, megspékelve avval, hogy fontos elmondani (irányítani), hogy te mire vágysz, hol és mit is csináljon pasi,de elvárható, hogy ő is előálljon a kívánságaival...de mondjuk ezzel a bölcsességgel most nem találtam fel semmiféle viaszt
kérdésre a válasz: nem
elolvastam a vaginásat, és az jutott eszembe, hogy hallottam már olyan véleményeket, miszerint a nők jobban tudják, hogy mi kell egy nőnek az ágyban...és mielőtt itt megköveznének a férfiak, nem feltétlenül osztom a fentit...
de az biztos, hogy sokszor szükséges irányítani, hogy maradéktalan legyen az élmény...viszont ez fordítva is igaz...asszem kicsit zavaros lett, de azért értitek, ugye?????
elolvastam a vaginásat, és az jutott eszembe, hogy hallottam már olyan véleményeket, miszerint a nők jobban tudják, hogy mi kell egy nőnek az ágyban...és mielőtt itt megköveznének a férfiak, nem feltétlenül osztom a fentit...
de az biztos, hogy sokszor szükséges irányítani, hogy maradéktalan legyen az élmény...viszont ez fordítva is igaz...asszem kicsit zavaros lett, de azért értitek, ugye?????
jólvanna!!! már megbántam, hogy felháborodtam, főleg, hogy tudnék mit kezdeni a középső ujjaddal:):):):):):)


baszki neked fogalmad sincs miről beszélek...és egyébként sem értem, hogy minek mutogatod a középső ujjadat, soha nem bántottalak...most is csak megerősítettem, hogy bármilyen csavaros is a farkad, mindenképpen a te legtökéletesebb boldogságodat tartjuk szem előtt






Magyarország




