ezeket csak bemásoltam ide, mert okos dolgok
A legkényesebb kérdés sok férfi szerint az, hogy a lányok esetleg megtudják, mekkora hímtaggal büszkélkedhet, mert persze a legendákat könnyebb fenntartani, mint a tényeket felvállalni. Függetlenül attól, hogy a nők tudják, nem a méret, hanem a keménység és a technikai tudás a lényeg, azért olykor kitérnek rá, milyen egyedekkel hozta őket össze a sors. Megnyugtatásul szolgáljon, hogy pontos adatokkal képtelenség szolgálni, legfeljebb összehasonlító értékeket osztanak meg egymás között.
a technika: No igen, innentől kezdve valóban kellemetlenné válhatnak a dolgok, mert ez az, amit biztosan megbeszélnek egymással, és erről beszélnek a legtöbbet. Változó, hogy részletekbe menő előadásokba bocsátkoznak vagy csak elégedettségüknek (vagy épp ellenkezőjének) adnak hangot, a lényeg, hogy a szexuális élet milyensége állandó téma. Ne gondold azonban, hogy mindez gonoszság csupán, a nőknek egymás élményeit magukba szívni ugyanolyan tapasztalat, mint saját aktusaikban elmerülni. Mindebből tanulni valóban lehet, a problémák megbeszélése, információk kicserélése a későbbiekben saját párkapcsolatban is hasznos lehet.
A legkényesebb kérdés sok férfi szerint az, hogy a lányok esetleg megtudják, mekkora hímtaggal büszkélkedhet, mert persze a legendákat könnyebb fenntartani, mint a tényeket felvállalni. Függetlenül attól, hogy a nők tudják, nem a méret, hanem a keménység és a technikai tudás a lényeg, azért olykor kitérnek rá, milyen egyedekkel hozta őket össze a sors. Megnyugtatásul szolgáljon, hogy pontos adatokkal képtelenség szolgálni, legfeljebb összehasonlító értékeket osztanak meg egymás között.
a technika: No igen, innentől kezdve valóban kellemetlenné válhatnak a dolgok, mert ez az, amit biztosan megbeszélnek egymással, és erről beszélnek a legtöbbet. Változó, hogy részletekbe menő előadásokba bocsátkoznak vagy csak elégedettségüknek (vagy épp ellenkezőjének) adnak hangot, a lényeg, hogy a szexuális élet milyensége állandó téma. Ne gondold azonban, hogy mindez gonoszság csupán, a nőknek egymás élményeit magukba szívni ugyanolyan tapasztalat, mint saját aktusaikban elmerülni. Mindebből tanulni valóban lehet, a problémák megbeszélése, információk kicserélése a későbbiekben saját párkapcsolatban is hasznos lehet.
nekem annak idején felszabadították a kórházban a nyelvfékemet:) szóval jól működik:)
ne izgulj, kihívásnak tekintjük, és megküzdünk a feladattal...a cél érdekében mindenképpen!!!
ne izgulj, kihívásnak tekintjük, és megküzdünk a feladattal...a cél érdekében mindenképpen!!!
szerintem is:):):):):):):):):):)
hát basszus bunkók vagyunk, nincs eszünk, sötétség honol a fejünkben az agyunk helyén...de van egy olyan képességünk, amivel te sosem fogsz rendelkezni: rá tudunk csodálkozni az élet apró örömeire, és boldogok vagyunk tőle....te meg csak szimplán egy okos faszfej maradsz
mennyiségileg biztos kevesebb, de ha tele van, az csak előnyükre válik...
"A lényeg, hogy a működés legyen tökéletes, de úgy tűnik, ezt csak a nők látják így, a férfiak és különösen a fiatal fiúk szorongva néznek nadrágjukba, mert szerintük a férfi csakis nagy szerszám birtokában igazán férfi. Többségük nincs megelégedve a természet adta mérettel (olyan ez, mint a nők és a mellek viszonya), ami egyáltalán nem meglepő, hiszen századunkban a szexiparnak és a média által erőltetett férfiideáloknak köszönhetően a pénisz nem kevesebbet jelöl, mint sikert, hatalmat és szexuális potenciát."
én eddig mindenkiével meg voltam elégedve:):):):):)
"A lényeg, hogy a működés legyen tökéletes, de úgy tűnik, ezt csak a nők látják így, a férfiak és különösen a fiatal fiúk szorongva néznek nadrágjukba, mert szerintük a férfi csakis nagy szerszám birtokában igazán férfi. Többségük nincs megelégedve a természet adta mérettel (olyan ez, mint a nők és a mellek viszonya), ami egyáltalán nem meglepő, hiszen századunkban a szexiparnak és a média által erőltetett férfiideáloknak köszönhetően a pénisz nem kevesebbet jelöl, mint sikert, hatalmat és szexuális potenciát."
én eddig mindenkiével meg voltam elégedve:):):):):)
hogy a szánk pontosan mekkora nagyon egyszerű lemérni...de valószínűleg nagy:):):):):)
melyik mondatrészhez?
lotyókám veled sem smacizok, de téged még elviselnélek...
lotyókám veled sem smacizok, de téged még elviselnélek...
válaszoltam...van itt három gruppenetlen ember...annyira kézenfekvő a megoldás, nem?
nem is tudom...én asszem túlságosan önző lennék egy két nő-egy pasi felálláshoz, és nem vágyom női ajkakra sem fent, sem lent...a két pasis dolog talán izgat, de nem fogok veszettül nagy lépéseket tenni az ügy érdekében..az egyidőben két pasisra gondolok...mert ugye a hűtlenségi indexem elég cudar képet mutat
sajnos csak megerősíteni tudom charlotte válaszát...nyilván ő elfelejtkezett a charlotte-hajós-prune dologról...attól eltekintve még az én életemből is kimaradt
ki a harmadik?
hogy csevegjünk, ismerkedjünk, ennyi...
horzinak: ez a féltékenység mizéria elég fárasztó tud lenni...de érthető..én sem bizti, hogy értékelném, ha uram nyálát csorgatná a gg-n ilyen jó fej csajokkal, mint én is vagyok például
horzinak: ez a féltékenység mizéria elég fárasztó tud lenni...de érthető..én sem bizti, hogy értékelném, ha uram nyálát csorgatná a gg-n ilyen jó fej csajokkal, mint én is vagyok például
oda
mailt? nem bíza...hova küldted? mme-prune@freemail.hu
asszem még nem tudunk rólad eleget, dickifiú...valami rövid kis bemutatkozás? új fiú vagy a placcon még
a tied átjött, és most én is küldtem a charlotte féle módszerrel, de nem tudom mennyire eredményesen, kéretik ellenőrizni, ha meg végképp nem megy, akkor átküldöm egyesével
elsősorban az első sorba írom...mindazonáltal mind azon által mennek, amin ekkor szokás, ugye értesz????????
huh, 7 pontot értem el, közepesen hajlamos, a nem hajlamos felső határa...jesszus mekkora ribanc vagyok
nos hát kiírta a végén, hogy bénavagybaszdmegnemtudszegyméltátküldeni és ebből arra következtettem, hogy béna vagyok, és nem tudok egy mélt átküldeni...ma újra próbálom, jó?
és a madárfütyik hol maradtak?
köszi, cuppantás:):):)
mondjuk a tejfejős képek nekem sem jönnek be, de azért a felelősségteljesség nem feltétlenül 24 órás anyaságból áll...
és szépek a nők demetra, te is szép leszel várandósan:):):):):):)
és szépek a nők demetra, te is szép leszel várandósan:):):):):):)
jaj, elfelejtettem mondani charlotte, hogy pille és én nem filctollat megyünk vásárolni az ikeába

megtaláltam pille üknagymamáját:):):):)
tegnap nem csináltam meg, diszkréten letakartam:):):) ma nekiálltam, erre megjelent uram váratlanul:):):)de nem fojtott meg, csak ki akarta dobni a filcet....ami pedig a depimet illeti, nem is depi csak nehéz elviselni egy gondterhelt anyát, főleg ha nem segíthetek neki...héééééééééé! mindenki megy aludni? most kezdődik csak a nap:)
add elő a gondodat, hátha erőt merítek belőle
ahaaaaaaaaa, ha valaki elviszi ezt a f..t mögülem
huh, lehet depi vagyok?
huh, lehet depi vagyok?
szar napom van, vagy inkább délutánom volt....az éjszakám sem ígéretes
ő nem idegen, teeeee, csak láthatatlan kíván maradni....én meg bírok a láthatatlanok látásának képességével:)
jah...és ezt neked küldöm:cupp..cupp..cupp..cupp
te tudni fogod, hogy miért:)
te tudni fogod, hogy miért:)
ha felhatalmazol rá, akkor mindenkinek terjesztem, sőt berakom ide, megkockáztatva a tom féle seggreverést, amiért más honlapot reklámozok
az életemet tudtam volna rátenni, hogy nem megy nálad a chat:):):):):):):):):):)
csak ódákat tudnék zengeni, és tán nincs is annyi megfelelő szó, mely kifejezné mindazt a tulajdonságait imádott malacomnak, amelyek rövid és velős ismeretségünk alapján tudatomba vésődtek....megpróbálom a lehetetlent és jellemzem: A FÉRFI
ööö... izé, de béna vagyok:):):)
http://web.axelero.hu/roro/winkler/2k50718kuplung/10bagos.jpg
charlotte! most mondjam azt, hogy utána is ilyen szokott lenni?
charlotte! most mondjam azt, hogy utána is ilyen szokott lenni?
sose szerette ha így becézted, múlt idő, érted? M Ú L T I D Ő!!!! a barátnőm válaszolt, megyünk
bizti nem tudod megoldani????elviszlek a király kocsimmal
bizti nem tudod megoldani????elviszlek a király kocsimmal
előbb megküzdök néróval, aztán küldöm:):):):)
jah! ha az andris kérdezi hol vagy, mit mondjak? hogy már nem érdekel téged?
huh, de nagyon kell neked a hajós:):):):)mellesleg bevállalva a más honlap reklámozásáért tomtól kijáró seggreverést íme:emil rulez!
dicki bébi, tudunk egy kicsit privizni? ugorj be a chatre, légyszi:):):):):):)
13/20 maradok plasztikai sebész és mellszakértő
:(:(:( pedig azt hittem ismerem az embereket:(:(:(:(
a szem alapján döntöttem, és mégis rossz az eredmény....akkor ezentúl a farkakat fogom nézni:):):)
:(:(:( pedig azt hittem ismerem az embereket:(:(:(:(
a szem alapján döntöttem, és mégis rossz az eredmény....akkor ezentúl a farkakat fogom nézni:):):)
tegnap este elmentem úszóleckéket venni...azt hittem tudok úszni, de azt mondta az oktató, hogy inkább kezdjük előlről...ennek kapcsán kérdésem (bocs charlotte): mit kezdtetek el felnőtt fejjel tanulni? olyat, ami nem feltétlenül megszokott, mert inkább gyerekkorban "túlesünk" rajta
rigófütyiset
persze...te a szélére...én meg bele
feküdj drága barátném a hintaszékedbe, jules majd elétérdel és húzhatod a mézesmadzagodat:):):):):):)
ezúton hívom fel mindenki figyelmét, hogy volt lehetőség a nappaliban sarkot, zugot, placcot bérelni, letáborozni stb...a medvebőr az enyém!!!!!!!!!!!! oda ne menjen senki hancúrozni, max. a szélére ülhettek kicsit...és persze genyau meg baez fekhet rajta...ugye világos voltam??????
na neeeeeeee...menj a kádadba horzival...akármilyen jó barátnőm vagy, te a medvebőrön nem dughatsz, ééérted????????






Magyarország




Logan
