amatorpar2 megjegyzésére reagáltam a szelekcióval
Lehet, hogy az anyaság csodája szépíti meg ezeket a képeket, de nem számomra. Az érintettek esetében nyilván van érzelmi kötődés így ők másként látják, de én nem, mert mint kívülálló semmi közöm hozzá, én csupán egy terhes meztelen nő fotóját látom.
Lehet, hogy az anyaság csodája szépíti meg ezeket a képeket, de nem számomra. Az érintettek esetében nyilván van érzelmi kötődés így ők másként látják, de én nem, mert mint kívülálló semmi közöm hozzá, én csupán egy terhes meztelen nő fotóját látom.
Miért baj az ha valaki más véleményen van mint ti? Már rögtön szelektálni kell, mert nem követi a csordát? Ezt leszámítva még nyelvtanilag is belekötnék a mondottakba, mert mitől szép az a szó, hogy terhes? A teher sztem a legtöbb ember számára nem sugall semmi pozitívat.


Magyarország




Tylar Jacobs





