csak az ne mondjatok hogy ez is alszik!
mindjart elduranok,van aki erre bukik?
ez a film lehetet volna 10 mp is mert csak ugyan azt csinalja,en azert lehet ki hivtam volna a rendorseget
szereti de nagyon
unalmas
jo csak kellene vegig
van mit fejni
tobbet,tobbet!!!!!!!!!!!!!!
miben???????????
ez a video egy nagy NULLA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
valami a torkan akadt?
"super"
na azert nem kell sajnalni a csajt, mert tobb a szineszkedes mint a fajdalom
KIPROBALNAM
becsusztatnam en is
ugy 5x hogy ne tobbszor
ez kinek beavatas?
a vegevel kezdi????????????
vadallat
parkirozni is lehet mingya
szerintem 1 csodanak voltuk tanui,a csaj halot voltes a csavo eletet lovelt bele
de szeretnek vibri lenni!
mitol gumi,mi az erdekes ebben?????????????????????
a lo elsirna magat ha meglatna
Atya Ur Isten!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ez csak az lesz
ez mintha mar lett volna
sovany de nem kohognek
ki nem engedi?
minnel tobbet
remekul csinaltak
minek kellene szepnek lennie????????????????????????
jobb mintha a 3 uj kozul kellet volna valasztania
nagyon elvezetes es nincs koze a buzisaghoz
az ujazasig eljutotunk de tobb nem akar osszejoni,azt elvezuk de utana zarul a kapu
remek!!!!!!!!!!!!!!
eleg jo csak nem kellene megojtania azzal a nagy faszaval
aki eliteli nem tudja mit veszit
bundaskenyer
enni valo
a csaj kemeny ,a pasi 1 luzer
1 kis ido es ossze jon mind a ketto
kivalo.leutanoznalak en is ha lehetne
csak vigyazz bele ne es!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
beszalnak
jo a frizuraja






Nem: férfi
Magyarország










