ezt hogy??
Hahaha!! a fintor azért volt, mert az orrába ment sztem! XD
nagyon jó a vége!! :P
haha
ez a 80-as évek gagyi kamuja XD
ez a 80-as évek gagyi kamuja XD
hehe. én is azt hittem először, mint sokan mások, hogy ez egy csaj
Hehe, van ugyan ilyen lepedőm.
))
))
"A melegebb víz a gleccserek pontjánál közvetlenül érintkezik a jéggel, és a jégtáblák testében található üregekbe is behatol. A víz 25x jobban vezeti a hőt a levegőnél. A melegebb víz 50 méteres évenkénti sebességgel olvasztja a gleccserek alsóbb szakaszát. Az így meggyengített gleccserek frontjáról hatalmas darabok törnek le, és úsznak ki a nyílt óceánra. Ez a folyamat darabjaira szaggatja a jeget. A hatalmas nyugat atlanti jégtakaró egyre instabilabbá válik. Némó számításai szerint évenként 108 köbkilóméter víz kerül az óceánba. Az antarktisz jege kb 45 méterrel emelné meg az óceán szintjét. Nem tudjuk, hogy mikor kezdődött a melegedés. Ma túl nagy a hőmérséklet a gleccserek túléléséhez, és a jéghegyek egyre gyorsabban mozognak....." Tovább már túl unalmas..
még mindig nem megy...
Te jó ég.. Te egy spermabankban meggazdagodhatsz!!
ez kínai, nem jappán, nyelvészek..
Hát ja, nem sok látszik.. Ha gondoljátok, én is szívesen videózhatok..
azért az előzetesből is lehetett volna valamit látni. :P
"lanyok....fiuk....jelentkeztek..." Ez most felszólítás, kijelentés, vagy kérdés?
A kamerát nem kellett utána tisztítani?
szívesen csatlakoznék. :P
Valóban nem semmi! :P
Én is imádnék egy ilyen lányt! :P
Ez aztán tényleg nem semmi! Tényleg klónozni kéne! :P
Add már meg a címét, lécci!
nagyon jó!
Olyan, mint a volt barátnőm! :P
komoly:)
oggyan már, miért nem lenne elég idős? :P Nagyon jóóóó! :P
naggggyon jóóó! :P
A videó nagyon komoly, viszont nem szeretem az ilyen hülyéket, hogy basszunk az esőerdőért nyilvánosan. :D
Hehe. :D ez egy magánszoláriumban, vagy egy nyilvános helyen? :D
hajjaj, de még milyen jó! :D
Szerintem se valódi.. Vagy ha igen, cáfolatot kérünk. :)
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA:D:D
háát, igen, a vágás nagyon nem kellett volna...
valóban nem rossz. :P
HAHA! és ki videózott? :D avagy a kamera az ágyon ugrált, és az nyikorgott? :P
valóban nem rossz, de a hang tényleg csapnivaló. :D
jó kis videó! :P
mehetett volna kicsit előrébbről is a videó...
mik a fenék azok a golyók? :D
az anyját, ez elég kevés...
tetszik! csak keveset látni a végén...
na mi van, mostmár nem lehet letölteni videót? Amugy nem olyan rossz, csak rövid nagyon.




Magyarország




Ellen





