Ügyes kutya!!! Füttyentettem, megint ugrottál!!! Jó kutyus, sztem ma megkapod a csontodat! Csak ahhoz még kicsit pitizned kell a gazdinak...
Tanítváááány???? Nem is tudtam, hogy a homoszexualitást már oktatják is... Sokra vitted...
Dehogy, Szoni egy egyszerű tolókocsis-nyomorék, Sándor születési névvel, de Alexandra "művésznévvel"... Semmi köze hp-hoz, csak szegény annyira nyomoronc (későn költözött el Csenobil mellől és a sugárzás káros hatással volt fejlődésére), hogy itt éli ki elnyomott vágyait, mert máshol sajnos nem tud érvényesülni.
Kemény skizofrenitással, s pária napjait homokos prostiként tengeti. Én sajnálom ezért, gondold el, milyen szörnyű a sora!
Kemény skizofrenitással, s pária napjait homokos prostiként tengeti. Én sajnálom ezért, gondold el, milyen szörnyű a sora!
S lőn, a Szoni-Sanyi-féle Kék Lagúna Buzibár és meleg-club törzsvendégei... Szoni, kicsi buzi fiúka, melyik vagy te???
Egyszerűen LENYŰGÖZŐ ez a hihetelen szellemi frissesség, ez a csodálatos szókincs, ahogy lesöpörtél a pályáról!!! Egyszerűen nem jutok szóhoz, hogy ilyen fantasztikus kifejezőkészséggel cáfolod meg szavaimat...
Na, de most komolyan, Szoni, ez már nem az ovi, ahol a dedósok "Buta vagy!" "Nem, te vagy a buta!" visszavágókkal nyomulnak. Lehet, h te még ezen a szellemi szinten vagy, de ez ide édeskevés... Erőltesd már meg magad, mert nagyon halovány vagy...
De, hogy lásd, megdícsérlek, ügyes kutya vagy, füttyentettem, ugrottál! A gazdi megsimogatja a buksidat, ha jó leszel, még csontot is kapsz! Na, most pitizik a jó kutya!!!
Na, de most komolyan, Szoni, ez már nem az ovi, ahol a dedósok "Buta vagy!" "Nem, te vagy a buta!" visszavágókkal nyomulnak. Lehet, h te még ezen a szellemi szinten vagy, de ez ide édeskevés... Erőltesd már meg magad, mert nagyon halovány vagy...
De, hogy lásd, megdícsérlek, ügyes kutya vagy, füttyentettem, ugrottál! A gazdi megsimogatja a buksidat, ha jó leszel, még csontot is kapsz! Na, most pitizik a jó kutya!!!
Tudod, a "hülye" a nem normális szinonímája. Namár most ugye nem normális kategória a Skizofrénia:
"Skizofrénia: hasadásos elmezavar Az endogén - (nincs felismerhető szervi oka, de mégsem zárható ki, hogy van ilyen) - pszichózisok egy csoportja. Alapvető tünete a "hasadás" a gondolkodás és a cselekvés között. További tünetei a gondolkodás ( és a nyelvhasználat) súlyos károsodása, ami túlzott szimbolikus gondolkodásban, kontaminált (összekevert, összevegyült) fogalmakban, zavartságban, koncentrációs zavarokban, vonatkoztatási és üldöztetési téveszmékben, főként akusztikus hallucinációkban nyilvánul meg. Időnként lehangolt a beteg, szorongások és inadekvát érzelmek kísérik a betegséget. Akut formájában utóhatások nélküli intellektuális károsodással jár, krónikus esetben az intellektuális teljesítőképesség körülhatárolt területeken jelentkező romlása tapasztalható."
Ugye magadra ismersz, Szoni??? Mintha rólad írták volna ezen tanulmányt... Nem nekem van több álregem, hogy meghasonult személyiségeimnek is adjak regeket ide, nem én vagyok az, aki önmagam "többszörözésével" igazoljan meghasadt tudatomat, hanem TE. Szóval erről ennyit, ki is a hülye... Na, füttyentettem, kutyuli, ugorj, várom a hatalmas riposztokat!!
"Skizofrénia: hasadásos elmezavar Az endogén - (nincs felismerhető szervi oka, de mégsem zárható ki, hogy van ilyen) - pszichózisok egy csoportja. Alapvető tünete a "hasadás" a gondolkodás és a cselekvés között. További tünetei a gondolkodás ( és a nyelvhasználat) súlyos károsodása, ami túlzott szimbolikus gondolkodásban, kontaminált (összekevert, összevegyült) fogalmakban, zavartságban, koncentrációs zavarokban, vonatkoztatási és üldöztetési téveszmékben, főként akusztikus hallucinációkban nyilvánul meg. Időnként lehangolt a beteg, szorongások és inadekvát érzelmek kísérik a betegséget. Akut formájában utóhatások nélküli intellektuális károsodással jár, krónikus esetben az intellektuális teljesítőképesség körülhatárolt területeken jelentkező romlása tapasztalható."
Ugye magadra ismersz, Szoni??? Mintha rólad írták volna ezen tanulmányt... Nem nekem van több álregem, hogy meghasonult személyiségeimnek is adjak regeket ide, nem én vagyok az, aki önmagam "többszörözésével" igazoljan meghasadt tudatomat, hanem TE. Szóval erről ennyit, ki is a hülye... Na, füttyentettem, kutyuli, ugorj, várom a hatalmas riposztokat!!
Ezek voltak aztán a hatalmas, magasröptű riposztok!!! Ez az, Szoni, bazze, most aztán kitettél magadért!!! Lángelméddel, bámulatos szóvirágaiddal szinte lemostál a pályáról!
Tudod, egy vicc jut az eszembe rólad: A vadász medvét akar lőni. Meg is látja a madvét, rálő 2-3-at, de a medve fel se veszi, elkapja a vadász, és megkérdi: "Na, vadász, szopsz, vagy meghalsz?". Ugye a vadász nem akar meghalni, lerántja a medvét. Másnapra vesz egy hatalmas elefántölő puskát, megkeresi a medvét. Megleli, ismét rálő párat, de a medve fel se veszi, megfogja, ismét a kérdés: "Na, vadász, szopsz, vagy meghalsz?". A vadász megint cumizik. Hardmadnap egy kisebb légvédelmi gépágyút visz magával, egy Gattling géppuskát, meg egy Browning M3-as nehézgéppuskát. Megtalálja a medvét, az összes fegyverből tüzel rá, de a medve fel se veszi, megfogja, ismét leszopatja magát, majd a szopás végén megkérdi a vadászt: "Mondd, vadász, te most vadászni jársz az erdőbe, vagy szopni???".
Na, ez kérdem én is tőled, Szoni, te most fórumozni jársz ide, vagy szopni? Megértem, hogy szeretsz cumizni (hisz buzi vagy), de hogy ilyen mazichista módon mindig beugorj nekem... Úgy táncolsz, ahogy én fütyülök neked, elég, ha csettintek, te már ugrasz, aztán ismét hülyét csinálsz magadból, én meg jót szórakozom idétlenségeden és bárgyú avagy otromba hsz-eiden.
Na, ugorj kutyuli, válszolj megint valami "hatalmasat"!
Ja, nem válaszoltál, végül is amikor gyerekkorodban hálót dobtak rád, ugrottál vagy repültél???
Tudod, egy vicc jut az eszembe rólad: A vadász medvét akar lőni. Meg is látja a madvét, rálő 2-3-at, de a medve fel se veszi, elkapja a vadász, és megkérdi: "Na, vadász, szopsz, vagy meghalsz?". Ugye a vadász nem akar meghalni, lerántja a medvét. Másnapra vesz egy hatalmas elefántölő puskát, megkeresi a medvét. Megleli, ismét rálő párat, de a medve fel se veszi, megfogja, ismét a kérdés: "Na, vadász, szopsz, vagy meghalsz?". A vadász megint cumizik. Hardmadnap egy kisebb légvédelmi gépágyút visz magával, egy Gattling géppuskát, meg egy Browning M3-as nehézgéppuskát. Megtalálja a medvét, az összes fegyverből tüzel rá, de a medve fel se veszi, megfogja, ismét leszopatja magát, majd a szopás végén megkérdi a vadászt: "Mondd, vadász, te most vadászni jársz az erdőbe, vagy szopni???".
Na, ez kérdem én is tőled, Szoni, te most fórumozni jársz ide, vagy szopni? Megértem, hogy szeretsz cumizni (hisz buzi vagy), de hogy ilyen mazichista módon mindig beugorj nekem... Úgy táncolsz, ahogy én fütyülök neked, elég, ha csettintek, te már ugrasz, aztán ismét hülyét csinálsz magadból, én meg jót szórakozom idétlenségeden és bárgyú avagy otromba hsz-eiden.
Na, ugorj kutyuli, válszolj megint valami "hatalmasat"!
Ja, nem válaszoltál, végül is amikor gyerekkorodban hálót dobtak rád, ugrottál vagy repültél???
HÁLA ISTENNEK. 1 biztos tag már van: Szoni!!! Legalább eltakarodik oda!!!
Tudod, kicsi homi Szoni, lehet, h neked fura és "semmi" az ízlésem, de hát tudjuk, neked a fiúk tetszenek, így valóban fura lehet, hogy ha valakinek a nők tetszenek... Ez megint öngól volt, buzika!
"Szoni #1510 | ma 22:36
Hogy micsoda semmi izlesed van neked ! Csodalatos... "
Válasz DrAnthony[VIP] üzenetére (ma 22:28)
DrAnthony[VIP] | ma 22:28 "
Szoni az "Igéző női tekintetek topicban...
Válaszom: Nekem legalább a NŐK tetszenek!!!
Hogy micsoda semmi izlesed van neked ! Csodalatos... "
Válasz DrAnthony[VIP] üzenetére (ma 22:28)
DrAnthony[VIP] | ma 22:28 "
Szoni az "Igéző női tekintetek topicban...
Válaszom: Nekem legalább a NŐK tetszenek!!!
Az a helyzet, hogy 1-2 helyen már én is jeleztem, hogy a magam részéről elégedettt vagyok az Adminok munkájával, de félek, megjelenik Sz. vagy K. vagy valamely alteregójuk, vagy ha nem itt, de másutt kóstolnak be, hogy seggnyaló vagyok, vagy "haver", mert ebben is volt már részem.
Sok fórumon megfordultam már, és kijelenthetem, az egyik legjobb az itteni Adminkodás. Sok fórumonNINCS is admin, szabadon folyik a gyalázkodás, poltizálás, anyázás, mocskolódás, offolás, stb. Ahol meg van Admin, ott is alig látható, szinte csak moderátor, nem szól bele a vitákba, szinte csak már akkor, ha az egész Fórum tönkretétele forog kockán... A legtöbb fórumon megy a "szabad rablás", legtöbbször szó nincs igazi fórumozásról, a témák mintha nem is lennének, stb.
Szval nem nyalizni akarok (úgyis meg fogom ezt kapni), de igenis nekem bejött a GG adminok tevékenysége. Persze, ők is emberek, tévedhetnek, stb., de legtöbbször korrekt, emberséges és tisztességes módon rendezik a vitákat, mégis megfelelően felügyelik a Fórumot.
Érdekes, itt nincs panasz (mint a chat-ben), hogy nincs op., ahogy hallottam, néha ott igencsak elszabadultak a dolgok... Szóval akik nem képesek szabályok szerint játszani, azok sztem ne is játszanak!!
Sok fórumon megfordultam már, és kijelenthetem, az egyik legjobb az itteni Adminkodás. Sok fórumonNINCS is admin, szabadon folyik a gyalázkodás, poltizálás, anyázás, mocskolódás, offolás, stb. Ahol meg van Admin, ott is alig látható, szinte csak moderátor, nem szól bele a vitákba, szinte csak már akkor, ha az egész Fórum tönkretétele forog kockán... A legtöbb fórumon megy a "szabad rablás", legtöbbször szó nincs igazi fórumozásról, a témák mintha nem is lennének, stb.
Szval nem nyalizni akarok (úgyis meg fogom ezt kapni), de igenis nekem bejött a GG adminok tevékenysége. Persze, ők is emberek, tévedhetnek, stb., de legtöbbször korrekt, emberséges és tisztességes módon rendezik a vitákat, mégis megfelelően felügyelik a Fórumot.
Érdekes, itt nincs panasz (mint a chat-ben), hogy nincs op., ahogy hallottam, néha ott igencsak elszabadultak a dolgok... Szóval akik nem képesek szabályok szerint játszani, azok sztem ne is játszanak!!
Ja, és jut eszembe, agresszió: nem is tudom, ki fenyegette a másikat leveréssel, felpofozással,taslizással, ilyesmivel... Vagy ilyen gyorsan felejtesz, nyomika? Szóval te ne papolj nekem agresszióról, mert ebben is magasan előttem jársz, csak te alattomos féreg vagy, orvul támadsz, sunyiskudsz, megjátszod magad, alakoskodsz, közben pedig...
Szóval csak olyasmit vess a fejemre, melyben tenmagad ártatlan vagy, vagy legalábbis mögöttem jársz. De mind agresszivitásban, mint gyávaságban fényévekkel megelőzöl...
Szóval csak olyasmit vess a fejemre, melyben tenmagad ártatlan vagy, vagy legalábbis mögöttem jársz. De mind agresszivitásban, mint gyávaságban fényévekkel megelőzöl...
Félelem? Kitől, mitől? Te ezt honnan veszed??? Neked van szükséges több személyiségre és álregekre, hogy igazold önmagad - ad apropó te vagy bizalmatlan még önmagaddal szemben is, te félsz attól, hogy egyedül az vagy egy fórumban, ami egyébként is: Egy senki, egy nulla. Lehet, hogy Secus besúgóként nagy legény voltál, meg amikor a "Kárpátok géniuszát" istenítetted, lehettél valaki, de hála Istennek az a világ elmúlt, most már csak egy szánalmas nyomorék vagy.
Gyengeség? Nekem nincs szükségem több álnévre, hogy azokkal takarózzam, nincs szükségem mások háta mögé bújni, akkor ki is a gyáva, nyuszifül??
Agresszió? Ugyanmár, kicsirigó, nekem ez szórakozás, hogy szopatom a fejed, az ilyen nyámnyila kis pöcsök nem tudnak felhúzni. Különben is, legutóbb te vesztetted el a fejed, nem kicsit, szóval ennyit az "agresszióról". Azért mert idegbeteg vagy, ne vetítsd ki ezt másra. Saját nyomorod a te szánalmad, de ahogy már írtam, vannak emberek, akik teljes életet élnek. Hogy neked a nyomor és a tolószék jutott, meg a segged áruba bocsájtása, azért még nem kell azt hinni, hogy mindenkinek ez a jussa.
Na, neked meg sok locsolkodót kívánok, fesd a tojásokat, kis buzika!
Gyengeség? Nekem nincs szükségem több álnévre, hogy azokkal takarózzam, nincs szükségem mások háta mögé bújni, akkor ki is a gyáva, nyuszifül??
Agresszió? Ugyanmár, kicsirigó, nekem ez szórakozás, hogy szopatom a fejed, az ilyen nyámnyila kis pöcsök nem tudnak felhúzni. Különben is, legutóbb te vesztetted el a fejed, nem kicsit, szóval ennyit az "agresszióról". Azért mert idegbeteg vagy, ne vetítsd ki ezt másra. Saját nyomorod a te szánalmad, de ahogy már írtam, vannak emberek, akik teljes életet élnek. Hogy neked a nyomor és a tolószék jutott, meg a segged áruba bocsájtása, azért még nem kell azt hinni, hogy mindenkinek ez a jussa.
Na, neked meg sok locsolkodót kívánok, fesd a tojásokat, kis buzika!
Sztem az "őszinte" és "őszinteség" szavak jelentését sem ismered... Én meg hagylak tovább gátlástalanságodban tovább nyomorogni, tükörtojás!
Tudod, ez a különbség köztem és közted: Te képmutatóan "kellemes húsvéti ünnepek"-et kívánsz, én legalább nem vagyok ilyen alattomos. Tudod, neked akkor se kívánnék jót, a köztünk történtek után és mocskosszájú ugatásodat követően, mert (mint ahogy a te kívánságod is) hiteltelen, hihetetlen, képmutató és épp ezért nevetséges lenne. Ne játszd meg az agyad, nagyon szarul áll neked...
De hogy lásd, kivel van dolgod: Neked meg sok locsolkodót, kis buzi!
De hogy lásd, kivel van dolgod: Neked meg sok locsolkodót, kis buzi!
Végezetül megkockáztatnék egy OFF-ot, minden sértés és hátsó szándék nélkül, mely illene az Idézetek-be is: "A hatalommal élni, s nem visszélni kell.".
Ha ide hozták át, itt válaszolom meg, bár sztem jobb helye volt az OFF-ban, mert alapvetően én nem az Adminokkal kívánok konzultálni...
Szval: Lehet, hogy nem megy rendesen az olvasás, de hála istennek már lehetséges kiemelés (aláhúzott, dőlt, vastag), majd akkor kiemelem a lényeget, mert így nekem úgy tűnik, hogy egy-két sort olvastál csak el a hsz-emből, de a többit figyelmen kívül hagytad.
Lássuk:
1./ Alapvetően ezen hsz-mel a célom az volt, hogy dako-t megóvjam egy 1 napos-1 hetes, neadjisten végleges tiltástól, szóval hogy ne kekeckedjen, ne vitázzon az Adminokkal.
2./ Tisztában vagyok és ismerem hp jellemét, mentalitását. Azért jópárszor egymás torkának ugrottunk, volt jónéhány "szép" hsz-váltásunk, szval nekem ne mutasd be, eléggé bemutatkozott nekem.
3./ DE: Te sem tagadhatod, hogy voltak értelmes hsz-ei is, voltak jó megnyilvánulásai, jó kérdései a Kvíz-ben, többször segített is másoknak, aktív tag volt, szóval a sok negatívum mellett értékelni kell pozitív tevékenységét is.
3./ hp-nek sok hibája van, de mutass valakit ezen a világon, kinek nincsenek!!! Nem védem, félre ne érts, mert tudom, hogy "tévedhetetlensége", illetve ebbe vetett, meggyőzhetetlen és megingathatatlan hite, gyakorta lekezelő, nagyképű megnyilvánulásai, "érdekes" életszemlélete, hatalmas vágya és igénye az állandó vitára és kötözködésre (s még sorolhatnám, de nem teszem, nem erről szól most a fáma) igen csak súlyos jellembeli hibák.
4./ De ismétlem: Megítélésem az, hogy (ha visszaolvasol, láthatod), a dako-val való vitája, illetve az, hogy minden topicban, mindenhol és mindenkor megtalálta, kritizálta őt vezetett végeredményben végleges tiltásához. Rosszkor, rossz ütemben szólt be neki a Figyelem-ben, az Adminok figyelmeztették, és (jellemhibái miatt) nem meghunyászkodott, hanem felvette a kesztyűt az Adminokkal, aminek a végeredménye a tiltása lett. Ezért írtam, hogy ezért (kimondva, kimondatlanul) valahol okolták dako-t is a tiltása miatt, hiszen gyakran valóban okkal kritizáláta, csak túlzásba vitte, megszállotjává vált anak, h dako-t basztassa.
5./ Végezetül: Épp ezért úgy láttam, hogy a mi hebrencs dako-nk ezt nem veszi észre és a végleges tiltás pengeélén táncol, ezért szóltam neki, hogy nem kéne. hp "magasztalása" csak másodlagos volt, magyarázat arra, amit vazi Admin írt (ha jól emléxem), hogy sajnálja a tiltását, mert aktív forumozó volt.
Így már tiszta a dolog???
Szval: Lehet, hogy nem megy rendesen az olvasás, de hála istennek már lehetséges kiemelés (aláhúzott, dőlt, vastag), majd akkor kiemelem a lényeget, mert így nekem úgy tűnik, hogy egy-két sort olvastál csak el a hsz-emből, de a többit figyelmen kívül hagytad.
Lássuk:
1./ Alapvetően ezen hsz-mel a célom az volt, hogy dako-t megóvjam egy 1 napos-1 hetes, neadjisten végleges tiltástól, szóval hogy ne kekeckedjen, ne vitázzon az Adminokkal.
2./ Tisztában vagyok és ismerem hp jellemét, mentalitását. Azért jópárszor egymás torkának ugrottunk, volt jónéhány "szép" hsz-váltásunk, szval nekem ne mutasd be, eléggé bemutatkozott nekem.
3./ DE: Te sem tagadhatod, hogy voltak értelmes hsz-ei is, voltak jó megnyilvánulásai, jó kérdései a Kvíz-ben, többször segített is másoknak, aktív tag volt, szóval a sok negatívum mellett értékelni kell pozitív tevékenységét is.
3./ hp-nek sok hibája van, de mutass valakit ezen a világon, kinek nincsenek!!! Nem védem, félre ne érts, mert tudom, hogy "tévedhetetlensége", illetve ebbe vetett, meggyőzhetetlen és megingathatatlan hite, gyakorta lekezelő, nagyképű megnyilvánulásai, "érdekes" életszemlélete, hatalmas vágya és igénye az állandó vitára és kötözködésre (s még sorolhatnám, de nem teszem, nem erről szól most a fáma) igen csak súlyos jellembeli hibák.
4./ De ismétlem: Megítélésem az, hogy (ha visszaolvasol, láthatod), a dako-val való vitája, illetve az, hogy minden topicban, mindenhol és mindenkor megtalálta, kritizálta őt vezetett végeredményben végleges tiltásához. Rosszkor, rossz ütemben szólt be neki a Figyelem-ben, az Adminok figyelmeztették, és (jellemhibái miatt) nem meghunyászkodott, hanem felvette a kesztyűt az Adminokkal, aminek a végeredménye a tiltása lett. Ezért írtam, hogy ezért (kimondva, kimondatlanul) valahol okolták dako-t is a tiltása miatt, hiszen gyakran valóban okkal kritizáláta, csak túlzásba vitte, megszállotjává vált anak, h dako-t basztassa.
5./ Végezetül: Épp ezért úgy láttam, hogy a mi hebrencs dako-nk ezt nem veszi észre és a végleges tiltás pengeélén táncol, ezért szóltam neki, hogy nem kéne. hp "magasztalása" csak másodlagos volt, magyarázat arra, amit vazi Admin írt (ha jól emléxem), hogy sajnálja a tiltását, mert aktív forumozó volt.
Így már tiszta a dolog???
Fontos nem vagy, kicsirigó, csak eléggé ellenszenves a nyomi pofid, az álnok Katicika barátnéddal egyetemben, ezért ha lehet, ütök rajtatok egyet-kettőt, nehogy elfeledjetek.
Épp ezért annyiszor veszem a számra a neved, ahányszor kedvem szottyan, nem te fogod ezt meghatározni nekem. Majd amikor látom, hogy szépen visszavesztek (csalfa, vak remény...) az orcátokból barátosnéddal, majd amikor nem találtok meg magatoknak úton-útfélen, talán elgondolkodom, hogy elővegyelek-e vagy sem. Addig meg nyugodt lehetsz, homikám, épp elégszer fogom számra venni neved s felemlegetni devianciádat.
Ja, és nehogy már te határozd meg, hogy hova, melyik topicba írjak... Nevetséges... Mi van, annakidején, amikor a Secunak besúgója voltál, akkor megszoktad, hogy utasítgass? Ez már nem az a világ, nehogy azt hidd!!!
Épp ezért annyiszor veszem a számra a neved, ahányszor kedvem szottyan, nem te fogod ezt meghatározni nekem. Majd amikor látom, hogy szépen visszavesztek (csalfa, vak remény...) az orcátokból barátosnéddal, majd amikor nem találtok meg magatoknak úton-útfélen, talán elgondolkodom, hogy elővegyelek-e vagy sem. Addig meg nyugodt lehetsz, homikám, épp elégszer fogom számra venni neved s felemlegetni devianciádat.
Ja, és nehogy már te határozd meg, hogy hova, melyik topicba írjak... Nevetséges... Mi van, annakidején, amikor a Secunak besúgója voltál, akkor megszoktad, hogy utasítgass? Ez már nem az a világ, nehogy azt hidd!!!
pee,pisi, terhes, perverz(ió), bukkake, mell, szilikon, piercing, cici, pina, punci, pink, spricc, sperma, kép(ek), igéző, szép(ség), táj, betegség, hajlam, elváltozás, deviancia, voyeaur, cumshot, swallow, nyelés, vörös, szőke, squirt,élvezés, maszturbálás, creampie, tini, öreg, leszbi, hardcore, Hentai, gumi, koton, kövér, duci, néger, ázsiai
Hmmm... Az egészből a punci ért valamit, szép nuni, de a többi... Nekem sajna nem jött be...
Rejtett kamera... Jaaaa, persze.... Akkor biztos csak véletlenül terpesztett úgy, hogy mindent látni lehessen.
Ez egy szexoldal. Így lábakat bárhol, bármikor lehet látni, ez egy nagy nulla, nuku, nyista, semmi.
Nagyon ott van ez a csaj, nekem a piercingje is bejön.
Nem rossz!!! Kicsit husi, de ez még bőven jó, főleg ilyen csodás puncival.
Kár a vernyákolásért, meg az idétlen képbeillesztésekért. Tudod, kicsirigó, már amikor legelőször felböffent valakinek a "Dr", már akkor jeleztem, hogy amióta netezek (kb. 7-8 éve) mindig és mindenhol ez a regnevem, ezt használom, csupán a Te kedvedért nem fogom módosítani, mert a 8 általánosodnak szúrja ez a 2 betű a szemét szemét. Ha reklámnak veszed, lelked rajta, leszarom magasról a véleményed. Na, borulj össze a tükörtojás Szoni haveroddal és beszéljétek meg a dolgot, most mit találtok ki...
Ja, ha nem kell cégér, akkor mi a faszért futtatod ezt a ribancot????????????? Isteníted, pedig egy nagy rakás fekália az egész nő... Na, erőlködj pár képpel megint...
Ja, ha nem kell cégér, akkor mi a faszért futtatod ezt a ribancot????????????? Isteníted, pedig egy nagy rakás fekália az egész nő... Na, erőlködj pár képpel megint...
Az emberek falakat és gátakat emelnek önmaguknak - csak azért hogy ledönthessék és áthághassák azokat. /Saját/
Ugyanmár, kicsit leült az "Anna" mizéria az 1000 Eurós kufirc után (nem lett akkora sztori, mint várták), most bedobtak megint egy marhaságot a köztudatba.
Különben meg az Aktív-ban is pózolt, hogy "elege van a szóbeszédekből" meg ilyenek. Szóval a mögöttes pénzek ismét tettek annak érdekében, hogy Anna nehogy elfelejtődjön. Mint itt. Pár napig senki nem írt ide, aztán valaki megtalálta, Katicika-Katinka-Katticika megint tolta be a képeket, szóval: Nyugaton a helyzet változatlan.
Különben meg az Aktív-ban is pózolt, hogy "elege van a szóbeszédekből" meg ilyenek. Szóval a mögöttes pénzek ismét tettek annak érdekében, hogy Anna nehogy elfelejtődjön. Mint itt. Pár napig senki nem írt ide, aztán valaki megtalálta, Katicika-Katinka-Katticika megint tolta be a képeket, szóval: Nyugaton a helyzet változatlan.
Új fórum - új szempontok. Letelt a "bocikám-bocikám" időszak, rendnek köll lenni!
Egy jótanács, csak Neked: Homepictures-t tiltani KELLETT, nem volt más választás, túllépett azon a bizonyos képzeletbeli határon, ha olvastad uccsó levelét, önmaga is beismerte, h az adminnak nem volt választása. Ha szó nélkül hagyja a dolgokat, olyan precedenst teremt, ami a későbbiekben nagyon káros lehetett volna az egész fórumra nézve.
Viszont sajnálja is, mert egy aktív, helyenként jó fórumost vesztettünk el. Ha félretesszük meglévő emberi hibáit (övé legyen az uccsó szó, és ennek megszállott hajszolása; gyakori tévedhetetlenségébe vetett megingathatatlan hite; veszekedései), akkor azért láthatjuk, h nem egy hülyegyerek hp, soxor nagyon okosat és értelmeset írt, sokaknak segített, szóval bizonyos szempontból kár érte.
Ha ezt felfogod, hogy az admin nem tehett mást, tiltania kellett, de emellett (ahogy le is írta) sajnálja hp-t, akkor értsd meg: most egy ideig ne kekeckedj az adminokkal, se tommal,se vazival. Mert valahol (alkalmazott pszichológia, bevallva vagy bevallatlanul) téged is okként láthatnak a tiltás mögött. Ne érts félre, ez egy baráti jótanács, de most nagyon könnyen tiltást kaphatsz, akár egyetlen rossz szavad miatt is. Kicsit pihentess a Figyelem topicban, az OFF-ban, 1 hét után leül a téma, és nem lesznek ennyie ingerültek.
Vágod? Jót akarok neked, most ne hergeld az adminokat a legkisebb mértékben se! Kérlek!
Egy jótanács, csak Neked: Homepictures-t tiltani KELLETT, nem volt más választás, túllépett azon a bizonyos képzeletbeli határon, ha olvastad uccsó levelét, önmaga is beismerte, h az adminnak nem volt választása. Ha szó nélkül hagyja a dolgokat, olyan precedenst teremt, ami a későbbiekben nagyon káros lehetett volna az egész fórumra nézve.
Viszont sajnálja is, mert egy aktív, helyenként jó fórumost vesztettünk el. Ha félretesszük meglévő emberi hibáit (övé legyen az uccsó szó, és ennek megszállott hajszolása; gyakori tévedhetetlenségébe vetett megingathatatlan hite; veszekedései), akkor azért láthatjuk, h nem egy hülyegyerek hp, soxor nagyon okosat és értelmeset írt, sokaknak segített, szóval bizonyos szempontból kár érte.
Ha ezt felfogod, hogy az admin nem tehett mást, tiltania kellett, de emellett (ahogy le is írta) sajnálja hp-t, akkor értsd meg: most egy ideig ne kekeckedj az adminokkal, se tommal,se vazival. Mert valahol (alkalmazott pszichológia, bevallva vagy bevallatlanul) téged is okként láthatnak a tiltás mögött. Ne érts félre, ez egy baráti jótanács, de most nagyon könnyen tiltást kaphatsz, akár egyetlen rossz szavad miatt is. Kicsit pihentess a Figyelem topicban, az OFF-ban, 1 hét után leül a téma, és nem lesznek ennyie ingerültek.
Vágod? Jót akarok neked, most ne hergeld az adminokat a legkisebb mértékben se! Kérlek!
Szegény hp nemtom, olvassa-e ezt, de ez a sebesség már nem nagy kaland... Nekem a Chello medium van, most tolták meg a sebességet, ha csúcsrajár, akkor 1,122 Megabyte/sec (!!!!, nem Megabit) a max letöltési sebességem, de innen is bármikor töltök 0,95-0,97 Mbyte/sec-kel. A chello felső szolgáltatása (egy havernak az van) viszont 2 Megabyte/sec fölött szokott lenni...
Mondjuk a DC-n érdekes, h el tudott érni ilyen sebességet, hiszen a túlsó oldal feltöltési sebessége is meghatározó. Szerencséje volt, neki jó letöltési sebességű a nete, és kifogott egy olyan ellenoldali partnert, akinek a feltöltése is gyors.
Mondjuk a DC-n érdekes, h el tudott érni ilyen sebességet, hiszen a túlsó oldal feltöltési sebessége is meghatározó. Szerencséje volt, neki jó letöltési sebességű a nete, és kifogott egy olyan ellenoldali partnert, akinek a feltöltése is gyors.
Na várj csak mindjárt jön Katinka, bevág egy "szép" képet róla, majd kontrázik rá Katticika egy újabbal, aztán megjön Szoni, aki a védelmébe veszi... Figyeld meg!!! Ez a trend...
Szuper sorozat, nekem a kedvencem!
Nekem nagyon bejön ez a szöszke, főleg a bomba cicijei!
Ennyi husi még pont jó egy nőn, nekem tetszik!
Nem rossz, nem rossz!!! Kellemes anyag!
Nagyon jó kéepk, főleg a betérdeplős szuper a cicikkel!
Huuu, a barna istenien szép, és ezek a szemek!!! Szuper!
Nagyon csini, nagyon fincsi, jöhet még!!!
WOW, remek buxa, isteni a segge!!!
Értettem!!! Sajna akkor ez választalan marad. Bár semmi érdekeset nem írt, pedig reméltem.
Szégyellheted is magad, a #3235 és #3236-ban épp eléggé megmutattad, milyen ocsmány a pofád, szóval te nem szólj meg a csúnya beszéd miatt, azt az alpári stílust, amit te felvettél, ahhoz még fejlődnöm kellene. De azt már tudom, neked miből van diplomád: Mocsokos beszédből és undormány viselkedésből. Erről ennyit. Tudod, azért szólj, amit te magad nem követsz el, de ezen hsz-ekben bővem bemutattad magad, erről ennyit. Hozzád képest csúnya beszédből csak kezdő vagyok.
Én legalább csak ezt loptam, de te még a tolókocsidat is csóreltad, szajré volt, nem igaz? Ja, említettél nem is oly régen 5 Ft-ot. Kösz, nem kell, nem akarom elvenni az össz vagyonodat...
Szóval, ugass csak, kutyulika, tetszik, hogy itt erőlködsz, de nagyon halovány vagy, ennél tőled többet vártam volna.
Szóval, ugass csak, kutyulika, tetszik, hogy itt erőlködsz, de nagyon halovány vagy, ennél tőled többet vártam volna.
Azért olvasd csak el, hátha megint felhúzod magad és elvisz egy szívroham... Hehehehe... Tetszene...
Nem érdekel, picinyem, tudod, amit te tolsz fel ide, azt átlépem, anyira szánalmas minden megnyilvánulásod, hogy figyelemre sem méltatom. Ez nem bátorság kérdése, hanem szándék, akarat, érdeklődés kérdése. Mivel nagy ívben tojok arra a görcs pofádra, így teszek arra is, hogy milyen linkeket raksz be, nem érdekel. Vágod, buzika?
Mi van, szabadnapot kaptál a stricidtől, ma nem kell árulnod a segged? Vagy tegnap megkerested az enapit is? Akkor jó büdös spermaszagú lehet megint a pofád.
Mi van, szabadnapot kaptál a stricidtől, ma nem kell árulnod a segged? Vagy tegnap megkerested az enapit is? Akkor jó büdös spermaszagú lehet megint a pofád.
Na, azért, hogy még haladjunk: Én nem játszom meg a fairt, tőled meg nem is várom el, hogy az legyél, ennek a jelentését sem ismered, de hát vannak szavak, melyek még nem mennek neked. Szóval, ugass csak, habzó pofáddal, várom a következő mocsokolódást, bizonyíts, mekkora legény is vagy.
Ja, most látom, a Jenci szereti, ha van mit fogni a partnerén. Ezért szeret téged, eljátszik a púpoddal, Quasimodo???
Ha nem homi oldal, miért nézed? Kis meleg buzika, téged úgyis csak a gay oldalak érdekelnek... Tényleg, kérdezni akartam, minek jársz ide, itt nincs buzi szekció, ami téged érdekel...
Mi van, buzikám, felhergeltelek??? Ez tetszik, nagyon tetszik, nagyon fincsi, ha egy ilyen kis tükörtojást fel tudok húzni, szuper!!! Ne legyél ideges, homika, mert ártalmas az egészségre, a te tolószékes állapotodban vigyázni kell, mert még jobban belerokkansz. Ne húzd fel magad ennyire, tudom, nagyon fáj az igazság, de hát ez van, ezt kell szeretni.
Na, szóval ennyit a papolásodról, hogy megszólsz: "ismet ott vagy ahol latni akartalak...csunyan szitkozodo,mindennek nevezgetö silany emberkent.". TE BESZÉLSZ???? Most azért kiadtad igazi alpári hajléktalan éned, most aztán igazán a felszínre ütközött az IGAZI Szoni-Sanyi, ez vagy te. Innentől kezdve nem kellene megszólni, hogy ki és mit, hogyan ír, hiszen mocskosabb szájú purdé vagy itt a legaljasabb és legundortóbb emberpalántnál is, szóval kiállítottad magadról a bizonyítványt, gartulálok!
Káromkodj nyugodtan, szidalmazz, lepereg rólam, ez csak a te szégyened és nyomorod, téged minősít, aztán kérj megint elnézést, ismernek itt az emberek, milyen sunyi, alattomos féreg is vagy valójában.
Ja, és ha tudnál olvasni, én nem a szüleidet emlegettem fel, te analfabéta: Szüleid RÁD dobtak hálót, mert születésed után olyan amorf torzszülött voltál, hogy jó ideig nem tudták eldönteni, ugrasz-e vagy repülsz. Nem tudtak semmilyen csoportba beazonosítani, egy ideig új állatfajként akartak bevenni a nyilvántartásokba, de aztán rájöttek, hogy csak egy eltorzult emberszerű csökevény vagy. Szóval szüleidet tiszteletben tartottam, róluk nem tettem említést, nem tehetnek róla, hogy egy ilyen csernobili torzó lettél, én TÉGED minősítettelek annak, ami vagy. Erről ennyit. Ha már nem tudsz olvasni, és felolvastatod magadnak az írásaimat, legalább olyan olvassa fel neked, aki tud is olvasni, mert ha egy másik félanalfabétára bízod, ilyen szürnyű félreértések áldozatává válhatsz.
Na, a fenyegetésedről meg annyit, hogy most jajjaj, nagyon megidejtem, de hát most üssek meg egy tolószékes nyomorékot??? Ugyan már, elég büntetés neked a sorstól, hogy a paralimpián is utolsó lettél a gátfutásban, mert folyton lefejelted a gátakat. Egyálatalán, beengednek téged ebbe az országba? Nagy pofád van 500 km-ről, de ha a szemem elé kerülnél, sírva pucolnál el és kérnél elnézést, hogy megszülettél. Szóval ne ugass, kutya, mert nem ijedek meg egy ilyen szájhőstől, bármennyire is habzik a szája.
Szóval nem kell felhúzni magad, bár megmondom őszintén, nagyon tetszik, hogy ismét bemutatkoztál, és végre kiadtad valódi éned. Én legalább nem játszom meg magam, nem sunyiskodom, nem hízelgek ennek-annak, én önmagam adom, te viszont játszod az eszed, mű-felháborodást színlesz ha sértést kapsz, közben pedig aljasságban, otromba és förmedvény beszéd-okádékban henteregsz, mocsokosabb a pofád itt mindenkinél. EZ VAGY TE. Ennyi, kisfiam.
Tudod, csak sajnállak, testi-lelki torszülöttként kell tengetned mindannapjaidat, és még meg is aláznak, szörnyű lehet, mindehhez jön az, hogy árulnod kell a végbeled, és állandóan spermaszagú a pofád...
Na, szóval ennyit a papolásodról, hogy megszólsz: "ismet ott vagy ahol latni akartalak...csunyan szitkozodo,mindennek nevezgetö silany emberkent.". TE BESZÉLSZ???? Most azért kiadtad igazi alpári hajléktalan éned, most aztán igazán a felszínre ütközött az IGAZI Szoni-Sanyi, ez vagy te. Innentől kezdve nem kellene megszólni, hogy ki és mit, hogyan ír, hiszen mocskosabb szájú purdé vagy itt a legaljasabb és legundortóbb emberpalántnál is, szóval kiállítottad magadról a bizonyítványt, gartulálok!
Káromkodj nyugodtan, szidalmazz, lepereg rólam, ez csak a te szégyened és nyomorod, téged minősít, aztán kérj megint elnézést, ismernek itt az emberek, milyen sunyi, alattomos féreg is vagy valójában.
Ja, és ha tudnál olvasni, én nem a szüleidet emlegettem fel, te analfabéta: Szüleid RÁD dobtak hálót, mert születésed után olyan amorf torzszülött voltál, hogy jó ideig nem tudták eldönteni, ugrasz-e vagy repülsz. Nem tudtak semmilyen csoportba beazonosítani, egy ideig új állatfajként akartak bevenni a nyilvántartásokba, de aztán rájöttek, hogy csak egy eltorzult emberszerű csökevény vagy. Szóval szüleidet tiszteletben tartottam, róluk nem tettem említést, nem tehetnek róla, hogy egy ilyen csernobili torzó lettél, én TÉGED minősítettelek annak, ami vagy. Erről ennyit. Ha már nem tudsz olvasni, és felolvastatod magadnak az írásaimat, legalább olyan olvassa fel neked, aki tud is olvasni, mert ha egy másik félanalfabétára bízod, ilyen szürnyű félreértések áldozatává válhatsz.
Na, a fenyegetésedről meg annyit, hogy most jajjaj, nagyon megidejtem, de hát most üssek meg egy tolószékes nyomorékot??? Ugyan már, elég büntetés neked a sorstól, hogy a paralimpián is utolsó lettél a gátfutásban, mert folyton lefejelted a gátakat. Egyálatalán, beengednek téged ebbe az országba? Nagy pofád van 500 km-ről, de ha a szemem elé kerülnél, sírva pucolnál el és kérnél elnézést, hogy megszülettél. Szóval ne ugass, kutya, mert nem ijedek meg egy ilyen szájhőstől, bármennyire is habzik a szája.
Szóval nem kell felhúzni magad, bár megmondom őszintén, nagyon tetszik, hogy ismét bemutatkoztál, és végre kiadtad valódi éned. Én legalább nem játszom meg magam, nem sunyiskodom, nem hízelgek ennek-annak, én önmagam adom, te viszont játszod az eszed, mű-felháborodást színlesz ha sértést kapsz, közben pedig aljasságban, otromba és förmedvény beszéd-okádékban henteregsz, mocsokosabb a pofád itt mindenkinél. EZ VAGY TE. Ennyi, kisfiam.
Tudod, csak sajnállak, testi-lelki torszülöttként kell tengetned mindannapjaidat, és még meg is aláznak, szörnyű lehet, mindehhez jön az, hogy árulnod kell a végbeled, és állandóan spermaszagú a pofád...
Nekem tetszik, kicsit garvis a cici, de még elmegy, de a test szuper.
Mi van, tükörtojás, nincs ott senki, hogy felolvassa neked??? Sajnálom... Mint ahogy téged is sajnállak, hogy ilyen degenerált torzszülött lettél, biztos túl későn költöztetek el Csernobil mellől, azért lettél ennyire elfuserált...
Ha meg Jenőhöz ennyire ragaszkodsz, engem nem zavar, rám nem kell féltékenykedned, én tisztában vagyok a magam heteroszexualitásával.
P.S.: Ja egyáltalán, mielőtt leírsz ilyen szavakat, hogy "kommunikálni", előtte nézd meg, mit jelent, mert a fogalmával sem vagy tisztában.
Ha meg Jenőhöz ennyire ragaszkodsz, engem nem zavar, rám nem kell féltékenykedned, én tisztában vagyok a magam heteroszexualitásával.
P.S.: Ja egyáltalán, mielőtt leírsz ilyen szavakat, hogy "kommunikálni", előtte nézd meg, mit jelent, mert a fogalmával sem vagy tisztában.
Mi van buzikám, felhergeltelek??? Ez végre eredmény. Úgyis útálom a hozzád hasonló senkiházi páriákat, akik csak azért szopnak, hogy valami meleg legyen a gyomrukban, a fürdőkben meg leiszod a spermát a vízfelszínről, mert már csak az jut.
Ne szégyelld hát nemi eltorzulásodat, neked ezt dobta a gép, fogadd el, ne harcolj ellene.
Tudod, kispajtás, mert gyerekkorodban üstház jutott neked csak járókának és szüleid hálót dobtak rád, mert nem tudták sokáig, ugrasz-e vagy repülsz, azért nem kell ezt az amorfitást másra is kivetítened, más emberek lehetnek tőled eltérően mind testileg, mind nemileg épek. Azért, mert te egy torzszülöttként tengeted az életed, mert neked az jutott, hogy kódisként alamizsnáért kuncsorogj, lehetnek emberek ettől eltérő életvitellel. Szóval önnön szánalmas számkivetettséged ne vetítsd ki másra, Istenem, neked ez jutott, de hidd el, élhetnek emberek ennél magasabb szinten is.
Arról meg sztem ne nyissunk vitát, hogy ki keres "szövetségeseket"... Te vagy az, aki több álnévvel és álreggel próbálod igazolni itt önnön bárgyúságaidat és szerencsétlen nyomorodat, és csak a hozzád hasonló szegényes és elfajzott népek állnak melléd, ha már skizofréniád nem elegendő arra, hogy támogasd önmagad.
Szóval, buzikám, ez nagyon gyenge visszavágó volt, saját elferdült és amorf torzódat próbáltad rám kivetíteni, de nagyon pofáraestél vele...
De megmondom őszintén, én sem bírom az általad képviselt degenerált és csökött vesztes fajtát, akik csak itt képesek kiélni vitázó-baszakszó jellemüket, mert máshol kisnyuszik, jellemükhöz és megjelenésükhöz méltó aljanép. Hja, persze, a kukásautó hátulján vagy a szeméttelepen guberálva nem tudsz nagylegény lenni, itt meg kiélheted magad. Ennyi vagy... Szóval ez nem kaszálás, hanem ollóval fűnyírás, ostoba, szerencsétlen és értelmetlen, de hát tőled ennyi telik, kis görcs... Nevetséges és szánalmas vagy, de erőlködj nyugodtan.
P.S.: Jenő az élettársad-buzitesód-homifeleséged??? Ne pusziltass vele, köszi, nem érdekel.
Ne szégyelld hát nemi eltorzulásodat, neked ezt dobta a gép, fogadd el, ne harcolj ellene.
Tudod, kispajtás, mert gyerekkorodban üstház jutott neked csak járókának és szüleid hálót dobtak rád, mert nem tudták sokáig, ugrasz-e vagy repülsz, azért nem kell ezt az amorfitást másra is kivetítened, más emberek lehetnek tőled eltérően mind testileg, mind nemileg épek. Azért, mert te egy torzszülöttként tengeted az életed, mert neked az jutott, hogy kódisként alamizsnáért kuncsorogj, lehetnek emberek ettől eltérő életvitellel. Szóval önnön szánalmas számkivetettséged ne vetítsd ki másra, Istenem, neked ez jutott, de hidd el, élhetnek emberek ennél magasabb szinten is.
Arról meg sztem ne nyissunk vitát, hogy ki keres "szövetségeseket"... Te vagy az, aki több álnévvel és álreggel próbálod igazolni itt önnön bárgyúságaidat és szerencsétlen nyomorodat, és csak a hozzád hasonló szegényes és elfajzott népek állnak melléd, ha már skizofréniád nem elegendő arra, hogy támogasd önmagad.
Szóval, buzikám, ez nagyon gyenge visszavágó volt, saját elferdült és amorf torzódat próbáltad rám kivetíteni, de nagyon pofáraestél vele...
De megmondom őszintén, én sem bírom az általad képviselt degenerált és csökött vesztes fajtát, akik csak itt képesek kiélni vitázó-baszakszó jellemüket, mert máshol kisnyuszik, jellemükhöz és megjelenésükhöz méltó aljanép. Hja, persze, a kukásautó hátulján vagy a szeméttelepen guberálva nem tudsz nagylegény lenni, itt meg kiélheted magad. Ennyi vagy... Szóval ez nem kaszálás, hanem ollóval fűnyírás, ostoba, szerencsétlen és értelmetlen, de hát tőled ennyi telik, kis görcs... Nevetséges és szánalmas vagy, de erőlködj nyugodtan.
P.S.: Jenő az élettársad-buzitesód-homifeleséged??? Ne pusziltass vele, köszi, nem érdekel.






Nem: férfi
Magyarország




Lucie S
