Nem is műfejű... Tanuld meg rendesen a megszólítását: guppifejű szar... :)
Nagyon csinos!
A segge tuti jó, de a melle nagyon természetellenes...
Nekem tetszik a cicije!
Elsőnek nem is olyan rossz...
"Csak a holtak látták a háború végét."
Platón
Platón
Azért nem rossz arány, 3,5 pont! THX!!! Akkor Einsteint passzolom (úgyis félig tudtam), a csiga meg??? Télleg passz...
Igazad van, csak felszívtam az iszapot mert valami "ügyes" felhozta a topicot, pedig reméltem, h elsüllyed a süllyesztőbe örökre...
Ahogy már számtalanszor jeleztem: Ha elém állna meztelenül és kibírnám, h nem okádom le első felindulásból, majd túéléli, h nem verem be azt a guppi fejét egy szívlapáttal, akkor 100%, hogy otthagynám a francba! Ennyi.
1.: Olvasni, ugyanis dislexiás volt.
2.: Több, mint 15 millió darabot.
3.: Voltak női orgyilkosok (gésák), de nem kifejezetten "ninja" megnevezéssel. Ha azt mondom, hogy a ninja harcos, akkor nem a válasz, ha a ninjára, mint orgyilkosra gondolok, akkor a válasz igen.
4.: Akár 6 hónapig is (ennyi idő a téli telelésük az avarban)
5.: A svábbogár (csótány) akár napokig is elél úgy, hogy levágják a fejét.
2.: Több, mint 15 millió darabot.
3.: Voltak női orgyilkosok (gésák), de nem kifejezetten "ninja" megnevezéssel. Ha azt mondom, hogy a ninja harcos, akkor nem a válasz, ha a ninjára, mint orgyilkosra gondolok, akkor a válasz igen.
4.: Akár 6 hónapig is (ennyi idő a téli telelésük az avarban)
5.: A svábbogár (csótány) akár napokig is elél úgy, hogy levágják a fejét.
Ügyes próbálkozás elsőre!
Mit keres a puncijában??? Ezek inkább lesifotós képek...
Kár, hogy ilyen "torzó"-szerűek a képek...
NAgyon fincsi az anyag, a hamburger-puncija meg egyenesen isteni!
Jogos, de előre jeleztem, h nem basztatásként v kötekedésként írtam, és kértem is nehogy annak vedd!!! Na, maradjunk annyiban, h nem egyformán tudunk-ismerünk dolgokat. Ennyi. Remélem nincs harag?
THX MmePrune[VIP][ADMIN]!
Na, szóval ez a liba azt állítja, hogy "sokat segítettem Neki...". MÁmmint nekem??? Ez nem normális, komolyan mondom...Segített, tényleg: permanens basztatásaival, beszólásaival fejlesztette szókincsem, megtanított türelemmel és kitartással viselni a hozzá hasonló senkiháziak viselkedését, segített megismerni az emberi aljasság mélységeit (mielőtt félreértené, az ő aljasságainak legalját), segített megismerni az emberi butaság és sötétség határtalan távlatait (szintén rá értve), segített felfedni előttem, hogy egy ember hogyan tud azon élvezkedni, hogy embertársait basztassa, kötözködjön, nagyképűen és lekezelően bánjon velük, segített sok olyan eddig nem vagy alig ismert emberi negatív tulajdonságot megláttatni, melyről nem hittem, hogy egyetlen emberbe szorulhatott... A további félreértések és belemagyarázások elkerülésére, mindezek nevezett Katicika jellemzői...
Szóval lehet árulkodni, hogy "ő kezdte" itt + ott, de nem ártana elfelejteni azt a sok-sok-sok basztatást és kötözködést, amit kapok és kaptam a részéről. SZóval még mindig fórban van...
Fenntartom, ebben a picsában annyi jóindulat van, mint egy adenocarcinoma-ban.
Na, szóval ez a liba azt állítja, hogy "sokat segítettem Neki...". MÁmmint nekem??? Ez nem normális, komolyan mondom...Segített, tényleg: permanens basztatásaival, beszólásaival fejlesztette szókincsem, megtanított türelemmel és kitartással viselni a hozzá hasonló senkiháziak viselkedését, segített megismerni az emberi aljasság mélységeit (mielőtt félreértené, az ő aljasságainak legalját), segített megismerni az emberi butaság és sötétség határtalan távlatait (szintén rá értve), segített felfedni előttem, hogy egy ember hogyan tud azon élvezkedni, hogy embertársait basztassa, kötözködjön, nagyképűen és lekezelően bánjon velük, segített sok olyan eddig nem vagy alig ismert emberi negatív tulajdonságot megláttatni, melyről nem hittem, hogy egyetlen emberbe szorulhatott... A további félreértések és belemagyarázások elkerülésére, mindezek nevezett Katicika jellemzői...
Szóval lehet árulkodni, hogy "ő kezdte" itt + ott, de nem ártana elfelejteni azt a sok-sok-sok basztatást és kötözködést, amit kapok és kaptam a részéről. SZóval még mindig fórban van...
Fenntartom, ebben a picsában annyi jóindulat van, mint egy adenocarcinoma-ban.
Istenuccse nem kötözködni akarok, de ez az adat egy téves forrásból származik, és így került be a köztudatba. A láva (1000 C körüli megolvadt közet) ilyen magasságba soha és sehol nem képes kitörni. Ugyanis 40 km magasságban közel járunk a sztratoszféra (a Föld légkörének második szintje) határához, odáig pedig repülőgépek sem nagyon jutnak el.
Az elírás abból adódik, hogy a kilövellt gázok, por, hamu néhány extrém esetben valóban képes ilyen magasságig kilövellni, de a szilárd láva (magma) nem.
Istenuccse, nem kötözködni vagy baszakodni akarok, de én így tudom. Kérlek, ne érts félre!!!
Az elírás abból adódik, hogy a kilövellt gázok, por, hamu néhány extrém esetben valóban képes ilyen magasságig kilövellni, de a szilárd láva (magma) nem.
Istenuccse, nem kötözködni vagy baszakodni akarok, de én így tudom. Kérlek, ne érts félre!!!
Hmm... ezt még nem is hallottam... Ez komoly? Beszarás...
Nekem nem tetszik, sry
Ekkora igénytelen körmöket... Elrontja az egészet.- FÚJ!!!
WOW!!! Jó mellek, szép test!
Nagyon szép a teste, a bőre pedig fantasztikus. Gratula!
Az elsőt csak tippelem: Sztem azért, mert az ottani bárházak 99%-án van tűzlépcső, ahonnan kívülről is be lehet jutni az épületbe-lakásba. De ismereteim szerint ilyen külső tűzlépcső csak max 7 emeletes házakon van. Talán ezért.
A másodikon merengek.
A másodikon merengek.
Gondoltam, h nagy szám lesz, de ez felülmúlta a várakozásomat...
Na, a 2-esre (bevallom férfiasan, rákerestem) a tippem: félelem a kopasz emberektől vagy félelem a kopaszodástól.
De a rubik kockásat elpasszolom, már a kiszámolásnál elakadtam... Elkezdeni se nagyon ment. Azt feladom.
De a rubik kockásat elpasszolom, már a kiszámolásnál elakadtam... Elkezdeni se nagyon ment. Azt feladom.
Akkor a 2-est passzolom...
A rubik-kockát már vágom így... Huhhh, bazzeg, nagyon-nagyon-nagyon sok... EL kezdek számolgatni, de iszonyat szám lesz.
WOW! Köszi, örülök, h ezen emlékem még nem kopott meg annyira. De Zanzibár már nincs, ugye?
A rubik-kockát már vágom így... Huhhh, bazzeg, nagyon-nagyon-nagyon sok... EL kezdek számolgatni, de iszonyat szám lesz.
WOW! Köszi, örülök, h ezen emlékem még nem kopott meg annyira. De Zanzibár már nincs, ugye?
Woodman nem kispályás. A castingok alatt felpróbálja-beavatja szinte minden új buxát.
Jogos!!!
WOW!!! THX!!! Mondom, mindig tanul az ember!!
1.: Houdini, a nagy szabadulóművész, tudtommal.
2.: MINDENTŐL... SZó szerint...
3.: Smith? (Ez csak tipp)...
4.: Bocsi, ezt nem értem, hogy érted, hogy színvariáció? Ugye 6 oldala van, oldalanként 9-9 négyzettel. Mit értesz a kérdés alatt, mert nem vágom.
5.: KÖSZIIII!!!
Tudtommal Anglia és valami kelet-afrikai ország között zajlott (meg nem mondom az ország nevét, már nem kattan be), és tán kevesebb, mint 1 órát tartott???
2.: MINDENTŐL... SZó szerint...
3.: Smith? (Ez csak tipp)...
4.: Bocsi, ezt nem értem, hogy érted, hogy színvariáció? Ugye 6 oldala van, oldalanként 9-9 négyzettel. Mit értesz a kérdés alatt, mert nem vágom.
5.: KÖSZIIII!!!
Tudtommal Anglia és valami kelet-afrikai ország között zajlott (meg nem mondom az ország nevét, már nem kattan be), és tán kevesebb, mint 1 órát tartott???
Mindég tanul az ember... Akkor az MI5 miacsuda???
Sejtettem... Annyiora "üvöltött" a szleng használata... HA majd lesz időd, próbáld ki az AA-t, sztem tetszene...
Ja, nem válaszoltál.. Szoktad valamelyik nyomni? AA, CS??? Mert ezek a rövidítések ott nagyon mennek...
Nekem egyszer már sikerült egy kis senkiházival kapcsolatban ennél konkrétabb infókat is megszereznem, de csak azért, mert a mélcím regisztrációjakor a levelező szolgáltatója kért (lehetőség szerint) egyéb adatokat is, a pancser meg is adta, ráadásul valódiakat...
Igazándiból télleg (kivételesen) segíteni akartam. Én is alkalmazom soxor a "lol"-t, meg az "OMG"-t, de gondoltam, hogy esetleg feltárom a "titkokat", meg azt is, h te tudod, mit is írsz. Ennyi... De szívesen.
Istenem ezek a cicik...
AA, CS vagy BF??? Én a magam részéről AA fun vagyok. Hooah!
OMG: Oh my God! = Istenem!
ROFL: Roll On (the) Floor Laughing = A földön fetrengve rögöhni
WTF: What te Fuck? = Mi a franc? (Felkiáltás, mi van, mi történt, nem értem...)
WTFH: What the fucink hell? = Mi a pokol? (mint előző)
Unskilled: Tapasztalatlan, ismeretek nélküli
Noob (Noobie): Kezdő, újonc, amatőr.
Wannabe, wannabe szindróma:
Ugye mindnyájan találkoztunk már olyan emberekkel, akik új munkahelyre kerülve, normális esetben hónapokkal, súlyosabb esetben hetekkel indulás után ( nagyon súlyos esetben az első napon ) meg vannak győződve róla, hogy ők már magasan a többi beginner felett ( súlyos esetben mindenki felett ) állnak bármilyen tekintetben, és annak ellenére, hogy semmit nem tettek le az asztalra, pénzt nem látott a cég belőlük és ki sincsenek a szarból, azt hiszik, hogy ők a basszájba, továbbá parancsolgatni próbálnak más, normális viselkedésű beginnereknek. ( és ezáltal főnökeiknek keresztbe tenni ).
LOL: Laughing Out Loudly = Harsányan nevetni.
LMAO: Laughing My Ass Out = Szétröhögtem a seggem.
Kis segítség, beleszólás nélkül.
ROFL: Roll On (the) Floor Laughing = A földön fetrengve rögöhni
WTF: What te Fuck? = Mi a franc? (Felkiáltás, mi van, mi történt, nem értem...)
WTFH: What the fucink hell? = Mi a pokol? (mint előző)
Unskilled: Tapasztalatlan, ismeretek nélküli
Noob (Noobie): Kezdő, újonc, amatőr.
Wannabe, wannabe szindróma:
Ugye mindnyájan találkoztunk már olyan emberekkel, akik új munkahelyre kerülve, normális esetben hónapokkal, súlyosabb esetben hetekkel indulás után ( nagyon súlyos esetben az első napon ) meg vannak győződve róla, hogy ők már magasan a többi beginner felett ( súlyos esetben mindenki felett ) állnak bármilyen tekintetben, és annak ellenére, hogy semmit nem tettek le az asztalra, pénzt nem látott a cég belőlük és ki sincsenek a szarból, azt hiszik, hogy ők a basszájba, továbbá parancsolgatni próbálnak más, normális viselkedésű beginnereknek. ( és ezáltal főnökeiknek keresztbe tenni ).
LOL: Laughing Out Loudly = Harsányan nevetni.
LMAO: Laughing My Ass Out = Szétröhögtem a seggem.
Kis segítség, beleszólás nélkül.
1. Michael ANDREW Fox. Hogy miért "J"? Fogalmam sincs.
2. MI5, az angol titkosszolgálat.
3. Róla nekem is csak a Playboy jut az eszembe.
4. Tudtommal nem adott nevet a szörnynek. Sokan Frankeinstein-nel azonosítják magát a szörnyet is, pedig az az életrekeltő tudós neve. Én olvastam a könyvet, és nem emléxem, hogy lett volna neve.
2. MI5, az angol titkosszolgálat.
3. Róla nekem is csak a Playboy jut az eszembe.
4. Tudtommal nem adott nevet a szörnynek. Sokan Frankeinstein-nel azonosítják magát a szörnyet is, pedig az az életrekeltő tudós neve. Én olvastam a könyvet, és nem emléxem, hogy lett volna neve.
Azért a többit se vedd figyelemen kívül!! Mert írtam ezen kívül még egy pár dolgot!!! Amiket nem ártana figyelembe venned és nem elmenni mellettük. Főleg Szonifiúka féléves hozzámállását...
Erről még csak annyit, hogy a filmcímét is "lefordították": Elektromodulatora 2-ra. Egyébként az első rész nálunk is "A Pusztító" címmel futott....
Isten őrizz... A múltkor se akartalak basztatni vagy bántani, csak finom figyelemfelhívás lett volna. Köszi...
Ha már a cseheknél tartunk, akkor sztem Karel Gott Lady Karneval-ja angolul...
Inkább ilyen vagyok, mint egy kis faszevő görcs (lásd önmagad), akinek egyetlen szórakozása mások basztatása, egyetlen élvezet pedig az, ha itt kötözködhet, mert máshol már rég bevernék azt a nagy pofáját, de hát gyáva alakként a névtelenség és a nickek halmaza mögé bújva tudja járatni a száját... Inkább járok Opellel, mint a te lopott Csepel 28-as bringáddal, én ezért legalább megdolgoztam.
Inkább vagyok ilyen (mint aminek leírtál), mint egy szánnivaló kis pöcs (lásd ismét tenmagad), inkább élek így (felvállalva mindezt), minthogy hozzád hasonlóan meghasonultan a világgal beteges lélekkel szarakodjak mindenkivel.
Inkább vagyok ilyen "úriember", mint egy tanyasi paraszt (ismét lásd önmagad), aki nyomorék és amorf lelkét itt tudja csak kiönteni a világnak.
Inkább viselem ezt a stílust és titulust, mint legyek egy hozzád hasonló sunyi alak, egy kitaszított pária, aki csak így és ebben tud érvényesülni.
Inkább vagyok ilyen (mint aminek leírtál), mint egy szánnivaló kis pöcs (lásd ismét tenmagad), inkább élek így (felvállalva mindezt), minthogy hozzád hasonlóan meghasonultan a világgal beteges lélekkel szarakodjak mindenkivel.
Inkább vagyok ilyen "úriember", mint egy tanyasi paraszt (ismét lásd önmagad), aki nyomorék és amorf lelkét itt tudja csak kiönteni a világnak.
Inkább viselem ezt a stílust és titulust, mint legyek egy hozzád hasonló sunyi alak, egy kitaszított pária, aki csak így és ebben tud érvényesülni.
Pedig jobban örülnék, ha a magadfajta langyos fazonokat részesítenéd "kitüntető" figyelmedben, engem meg elfelejtenél. Ugyanis én nem tartozom ebbe a kategóriába.
Székelységed nem jogosít fel sem arra, hogy paraszt légy, sem arra, hogy azon élvezkedj, hogyan tudsz emberekbe belekötni. Székelységed nem jogosít fel semmire, de főleg arra a tapló viselkedésre, melyet oly nagy hévvel űzöl. Székelységed egyvalamire jogosít fel: ezen oldal látogatására és mások baszogatása nélküli fórumozásra. A többi már csak alpári viselkedés, melyre nincs előjogod.
Na idézz már tőlem, kis hokker, ezt miből, melyik soromból olvastad ki, hogy én ezeket szeretem??? Azért kisfiam, mert te olyan meleg vagy, hogy a tükörtojás megsül rajtad, nem kell általánosítani és főleg nem kell azt gondolni, hogy mindenki kis
, mint tenmagad. Ja, tudom, most jön a védekezés, hogy nem magyarul gondolkodsz... Értem, ezért nem tudod értelmezni a magyarul leírt szavakat...
Nekem (sajna) a szöszi lányok jönnek be, a hozzád hasonló kis homokzsák fkák hidegen hagynak. De hát ne szégyelld nemi hovatartozásod, de van gay oldal, miért nem azokat látogatod, az a te világod.
, mint tenmagad. Ja, tudom, most jön a védekezés, hogy nem magyarul gondolkodsz... Értem, ezért nem tudod értelmezni a magyarul leírt szavakat... Nekem (sajna) a szöszi lányok jönnek be, a hozzád hasonló kis homokzsák fkák hidegen hagynak. De hát ne szégyelld nemi hovatartozásod, de van gay oldal, miért nem azokat látogatod, az a te világod.
Én is biztosra veszem, hogy van neki még egy pár.
NEM TUDTAD???? Bakker, Szoni = volt Alinával, Szoni meg egy Sanyi nevű buher pasi. No comment...
De sztem azóta megint benyomott magának egy-két új álreget, az ilyenek nem tudnak meglenni enélkül.
De sztem azóta megint benyomott magának egy-két új álreget, az ilyenek nem tudnak meglenni enélkül.
Ha lehet véleményezni is: komolyan mondom, soxor ámulok-bámulok, hogy (nekem) nagyon tetsző, csodaszép csajok adják a fejüket (és testüket) ehhez a szamához. Persze, lehet mondani, hogy a filmeken ki vannak sminkelve, a képek meg vannak csinálva photoshoppal, stb., de akkor is: Sok olyan nőt látok a pornóiparban, akiket magánemberként (nem ismerve szakmájukat) istenítenék, és csak álmodoznék róla, hogy egyszer ilyen nőm lehessen... Nem akarok itt neveket felsorolni, de sok (magyar és külföldi) csaj van, aki (nem ismerve szakmájukat) nekem a tökéletes nőt testesítik meg (mind arcra, testre, de cakkompakk is). Fiatal koromban (amikor még egy félmelles meztelen képen élvezkedett a fél iskola) azt hittem, hogy pornósnak csak randa nő megy el, de felnőve rá kellett jönnöm, hogy sok olyan csaj is dolgozik ebben a szakmában, akit priviben lehet, meg sem mernbék szólítani, mert annyira jó nőnek gondolnám. Fura ez nekem..






Nem: férfi
Magyarország




Pavla
