Ha belegondolsz, pl.: ezeknek a népeknek van szükségük 2-3 nick-re, hogy önigazolásukat megtámogassák (Szoninak volt ugye volt az Alina alteregója, de sztem Katicika se maradt ki ebből). Sem nekem, sem neked nincs szükségünk arra, hogy saját magunknak kreált álregekkel igazoljuk, hogy "kiafaszagyerek". Mi is tévedünk, mi sem vagyunk hibátlanok, szarakodtunk már eleget, de ez a két lelki nyomoronc EZEN ÉLVEZKEDIK!!! EZ a gusztustalan nekem!
Még 1X elnézést. Kihagytam 2 napot (sok meló), olvasgattam visszafelé, ahonnan az utolsó bejegyzés volt, és ami érintett, válaszoltam, így jutottam el tom felhívásáig, ami utána volt. A jövőben (ismersz) tartani fogom ehhez magam.
Röhögni fogsz: Sok börtönben igenis van már net!!! Pl. Kecskemét, Szolnok (ezekről tudok), naponta 2-3 órát használhatóak a gépek, persze sok oldal tiltott, msn, skype, fórumok (ahol üzengetni lehet) nem engedettek, de van net.
Nem fogod elhinni (eltérően sokakkal) maximálisan igazat adok Neked. Sok hibán közül ez is megvan, soxor nem veszem észre saját nagyobb baklövésem, mint a szembenálló fél jelentéktelenebb tévedését. Én nem szálka-gerenda hasonlattal, de legalább szálka-tüzifa méretekkel illusztrálnám. De hidd el, később átgondolom, és igyexem tanulni mások és saját hibáimból. Soxor képes vagyok utólag elnézést kérni, visszavonulni vagy módosítani álláspontomon. EZ azért javamra írható sztem. Úgy pedig ópláne, hogy ezen magatartást (későbbi elnézés-kérés, visszakozás, stb.) mástól nem nagyon látok itt (egy-két kivételtől eltekintve). Sokan soxor megbánatanak itt engem is, de nagyon ritka, hogy (hozzám hasonlóan) revideálnák korábbi véleményüket, vagy legalább egy "bocsi"-t írnának. Azért ez is benne van a pakliban.
A felhajtás ügyében maximálisan igazat adok Neked. Azt hiszem Madonna volt, aki legelőször kimondta, hogy a legszarabb reklám is reklám, mindegy, hogy miről szól a sztori, a lényeg, hogy a név a középpontban, az érdeklődésben maradjon. Hír legyen. Z.S. pedig télleg ügyesen nyomta, csak sztem a 2,5 évet nem kalkulálta bele...
Elnézést, ezt tom figyelemfelhívása ELŐTT olvastam... De akkor is fenntartom! Katicika és Szoni ezen élvezkednek, hogy beszólhatnak 1-2-pár embernek (mondjuk vannak kedvenceik), aztán elbújnak "amögé", amit már említettem. Ennyi. Undormány amit művelnek, és fogalmam sincs, mit élveznek ezen. Feltehetően egyiknek sem jut normális szex, hogy ott vezessék le fele energiáikat.
Az a baj, hogy mindig felvesszük a kesztyűt. Van ez a sosembaszott férfigyűlölő Annaimádó liba,. meg a hozzávaló kiskancsó Szoni-Sanyi, akik ezen élvezkednek (nem lévén jobb dolguk és jobb szórakozásuk), hogy beszólogatnak az embereknek. Pitiáner banda...
Sanyikám, hát nem ismered meg magad a képen??? Te vagy a szép helyes szöszi fiúcska akinek telelőtték a pofikáját egy adag spemával... AZért, mert "véletlenül" felkerült a netre ez a kép rólad, ne reklámozd a többi gay oldalad, mert nem érdekel.
Mámmint micsoda???
Próbálkoztam, nem jött be, ennyi, de nem adom fel...
Próbálkoztam, nem jött be, ennyi, de nem adom fel...
Ha nem kérsz kommentet, akkor húzz a sunyiba vagy az OFF ba és ott ugass... Én sem kértem kommentet sok beszólásodhoz, mégis lenyeltem a szarakodásaidat. Szóval kussolj, és élvezkedj Annácskáddal, az a te fajtád.
ha olyan kibaszottul ügyes üzletasszony lenne, nem kellene elmennie egy 1000 eurós kefélésre, mint egy utcalánynak, mert akkor neki ezt aprópénz lenne. Sztem. Ha okos lenne, elmenne a Fábry show-ba és nem hagyná, hogy Fábrí meg az RTL ügyvédei polgári pert akasszanak a nyakába töbmilliós kártérítéssel, amit utána faszszopással és seggbekúrással kell kiegyenlítenie. Már régen nem a puszta testéből kellene megélnie nehéz altesti munkával, ha olyan okos és ügyes üzletasszony lenne. De nem az.
Sajna nem veszi észre, ha sérteget... Pl. engem is sért ez a beszólás, én nem járok kurvához, aki beengedne egy rüfkét az ágyába (mint tudjuk) nem én vagyok.
Hát persze, hogy kurva. Prostituált, testéből élő riha. Semmi több...
Jártamban-keltemben én is barangoltam mindenfelé, hát mit nem találok? A mi "kedves" kis Szoni fórumozónkat:

Lám- lám, ő már megtalálta amit keresett, faszt a pofikájába, egy kis spermalövéssel. Ízlett, Sanyikám???

Lám- lám, ő már megtalálta amit keresett, faszt a pofikájába, egy kis spermalövéssel. Ízlett, Sanyikám???
Nekem arcra nem jött be a csaj, a melleio is közepesek, nekem ez az egész 3-as.
Ezt megnézném hosszabban is, mert nem rossz a technika.
Itt a punci ér valamit, szépen körülveszi a cerkát...
Egynek elmegy. Sokat dob rajta, hogy éles, jól látható felvétel.
Persze, Katicika meg folyton a számítógép segítségét veszi igénybe... (net)... Te tudod, a kőművesség (szégyen ide, szégyen oda) elég messze áll tőlem...
Na bakker, van egy kőműves ismerősöm, majd megkérdezem tőle!!!
Különben is, azt mondta, hogy kis melókhoz manapság előregyárott zsákos betont használnak (amit csak vízzel kell elkeverni), nagy mennyiségnél meg megrendelik valamelyik batongyártó cégtől, jön a mixer, kiönti, és hajrá!
Különben is, azt mondta, hogy kis melókhoz manapság előregyárott zsákos betont használnak (amit csak vízzel kell elkeverni), nagy mennyiségnél meg megrendelik valamelyik batongyártó cégtől, jön a mixer, kiönti, és hajrá!
Méghogy semmi kivételezés??? Na és múltkor az a nagymellű szopós szájú szőke, akit először tiltottál, majd amikor 3X lerántott bő nyállal, gyorsan ingyen VIP tagságot kapott??? Nem beszélve arról, hogy néha még adminkodni is engeded egy kis cumiért...
Hiába no, igyexik az ember...
Le a kalappal!! Mondom, gratula, ezek az IGAZI kvíz-kérdések, ezekből szerzünk érdekes, új infóket!!! MÉG-MÉG!!!
Hú de randa csálé szilikoncsöcsök voltak! Az ilyen agyatlan pica csak ezt érdemli: Ész nélkül megszopatni!
Ügyesen dolgozott a kis ribi, csak rövid a videó!
Témába illó hsz!!! Mond, ecsém, te télleg ennyire meg vagy szorulva??? Beírod a telszámod, stb... Szánalmas.
hades56: Lehet, h azért tett be szilikon,t mert megereszkedett a cicije! Sztem nagyon rendben van a csaj, szép, csinos!
Kellemes mélytorok technikája van a csajnak!
Egy biztos, profi a minőség. Végre nem egy agyonhomályos-nemlátoksemmit felvétel.
tokyyy a Bepisilni jó topicban vagy 5 pontgyűjtős hsz.
(kiiktatva!)
(kiiktatva!)
Nem csoda h elment pornósnak, naon randa ez a lány...
Szavazatom:
Jelige: EX.
Egyrészt a sajátomra nem illene, másrészt nem is tán a legbizsergetőbb, de nekem a legjobban tetsző.
Jelige: EX.
Egyrészt a sajátomra nem illene, másrészt nem is tán a legbizsergetőbb, de nekem a legjobban tetsző.
Te nagyon hülye vagy!!!
Baccameg, lebuktam.
Na, tiltás...
Na, tiltás...
NEM szertintem NEM fan club!!! Vannak személyek, akik ikstenítik őt, nem látnak túl szemellenzőjükön, és azt hiszik, jól csinálja, amit csinál, de sokan vagyunk, akiket irritál a személye a megnyilvánulásai, az egész lénye, de főleg az általa képviselt starlet életforma, melynek jeles képviselői Győzike és társai.
Ez mondjuk jogos. Lehetne Niki Belucci, Sandra Iron, és még sorolhatnánk napestig. Ráadásul a legtöbbje intelligensebb és szebb ennél a rüfkénél. Arról nem is beszélve, hogy bár pénzért keféltek, de nem hallottuk, hogy Michelle Wild 1000 vagy akármennyi euróért bárkivel elmenne egy menetre.
Elnézést kérek, vagy AKI NEM KEDVELI. Köztük Zombiee, Surda, jómagam és még egy rakás ember, aki kinyilvánította nemteteszését a KA által képviselt életformáról.
Ha gondolod, tárazok neked!!!
Ez az egyik legkorrektebb és legnormálisabb Admin hsz, mióta itt vagyok! BRAVO!!!
Sztem meg azt kellene tiltani, aki ismeretlenül másokat megrágalmaz, útálatosnak, gyűlöletesnek lefestve őt, elsikkadva a leírt szavak értelmezése és megértése felett, majd ezt követően magasra helyezett orral játsza a sértődöttet, pedig ugye meg kellene válogatnia jelzőit és elsődleges minősítéseit.
No akkor, lássuk, mi a megoldás???
Neked meg egy ilyet a pofikádba, Sanyikám, úgyis az ilyenre vagy ráizgulva, kis langyi
, legalább addig is kussolsz.
, legalább addig is kussolsz.
Aranyos kis picsa, fejre nem világszép, de csinos, nekem debasz.
Ugye nem gondolod komolyan, hogy te oktatsz ki magyar helyesírásból és nyelvtanból????? Te, aki sokszor (megmagyarázván nem magyar gondolkodásoddal) szörnyű helyesírással és bűn nyelvtannal rondítod tele a topicokat? A "helyeseben" pedig (ha már itt tartunk): helyesebBen, két "b"-vel.
Tehát magyar nyelvtanból nagyon kérlek, te ne oktass ki engem, mert pont tőled áll legtávolabb annak helyes használata. Egyébként meg ha tudnád értelmezni: ha csak akkor jöHETNE vissza (akkor és csakis akkor), ha leszopja tom-ot, akkor feltehetően (azt nem megtevén) nem jöHETNE vissza, mert nem teljesítette a visszakerülésének feltételét, tom leszopását.
Tehát nem elég, hogy te, aki csak ugatod a magyar nyelvtan, leszólsz, ráadásul tök feleslegesen, mert egyszerűen nem értetted, mit akarok írni. A "nem jöhetne" a visszakerülésének engedélyezésénmek negálását jelenti. A "nem jönne vissza" viszont kívülálló körülményektől független, csak Katicika döntésétől függő visszajövetelt jelent.
Érted már, vagy magyarázzam el jobban???
Tehát magyar nyelvtanból nagyon kérlek, te ne oktass ki engem, mert pont tőled áll legtávolabb annak helyes használata. Egyébként meg ha tudnád értelmezni: ha csak akkor jöHETNE vissza (akkor és csakis akkor), ha leszopja tom-ot, akkor feltehetően (azt nem megtevén) nem jöHETNE vissza, mert nem teljesítette a visszakerülésének feltételét, tom leszopását.
Tehát nem elég, hogy te, aki csak ugatod a magyar nyelvtan, leszólsz, ráadásul tök feleslegesen, mert egyszerűen nem értetted, mit akarok írni. A "nem jöhetne" a visszakerülésének engedélyezésénmek negálását jelenti. A "nem jönne vissza" viszont kívülálló körülményektől független, csak Katicika döntésétől függő visszajövetelt jelent.
Érted már, vagy magyarázzam el jobban???
OFF: Sry, de nem tudom kihagyni: Sztem ha ezen múlna, akkor soha többet nem jöhetne vissza Katicika-Anna.
YESSS!!!
Tudod, erre van 3 mondás is: A jövő pinája a segg! Illetve: Tavaly tiltották, idén elfogadják, de jövőre kötelező lesz!
Bakker, tényleg!!! Most, ahogy mondod, tényleg, a szalutálás (tisztelgés, kéz sapkához emelése) ered ebből, amit mondtál. Na, ezt bebuktad!
Speciel ha mennék a kocsimmal és valahol félúton Kecskemét és Dunaföldvár között megállnék és felvennék a kocsimba egy repedtsarkú romgádzsit, majd fizetnék neki egy cumiért: selejtes lennék. Ha egyáltalán el tudnám képzelni, hogy egy léha életű rüfke bekerülhessen szerelmi életembe, pénzért vagy ingyen, önmagam is selejtesnek vallanám. Itt nem csak Anna kinézetéről van már szó, hanem arról az egész mentalitásról, amit ez a műnő képvisel, az ostobasága, a feltupírozott külsőségei, MINDEN egyben. Itt van a kutya elásva. Egy ribancot sem ingyen, sem pénzért nem engedek a sem önmagam, de főleg a partnerem közelébe, még ha ő testesíti meg nekünk a tökéletességet, akkor sem, mert KURVA!!! De nem engedek be az ágyunkba olyan személyt sem, aki társadalmilag legalább nem közelít hozzánk, tehát nem egy ilyen felszínre hozott, felületes nőszemélyt nem.
Azért tol be ennyi szar képet istenített és példaképe Annácskáról, hogy egyrészt ha valaki új belép, és nem lapoz vissza, akkor lehetőleg a "szép" képeket lássa róla, ne a fikázó hsz-eket. Ügyesen csinálja, de ettől még Anna egy 1000 eurós ribanc marad.






Nem: férfi
Magyarország




