/ 171 oldal
Hozzászólások
dako, moncy nem tett fel kérdést, szted jöhetne az enyém?
HÜLLLYEEEEE!!!! nyes nyes nyes nyes nyes nyes nyes nyes Én marha meg el kezdtem számolgatni!!!! Komolyan!
dako koma, ha megengeded, javaslonám, hogy járj elöl egy frappáns találós-kérdéssel vagy kvíz-zel, legyen min agyalnunk! Nekem már körvonalazódik egy kis okosság, de megvárom, hogy mint indító te kezd!

P.S.: Nekem tetszik, végre egy (szerintem) értelmes új topic.
Semmi gond, szándékom segítő volt, nem kioktató. S ha belegondolsz, talán tisztább így, rendezve az alapfogalmakat.
Ha beleszólhatok, a Ptk (Polgári Törvénykönyv) nem tartalmaz tiltást erre vonatkozóan, hiszen nem is tartalmazhat, mert ahogy a nevében foglaltatott, felek közötti POLGÁRI jogviszonyokat rendez. A Btk., a hatályos BÜNTETŐ törvénykönyvünk tartalmaz jelen pillanatban tiltást erre vonatkozóan, illetve van egy roppant rossz eü. törvényünk is, mely szintén tilalmazza.

A magam részéről a véleményem ilyen is, és olyan is a béranyaságról. A félreértések elkerülése végett "béranyaságról" akkor beszélünk, ha a NŐ nem képes kihordani a gyermeket, de petesejtjei vannak, és az apa is fogamzóképes. Ekkor ez is egyfajta "lombik-bébi" megoldás, kivesznek a nőből petesejteket, azt mesterségesen megtermékenyítik, de nem a petesejtet adó nő méhébe ültetik be, hanem egy másik nőébe. Az hordja ki a gyermeket, de genetikailag nem lesz anya, vérszerint ugye a petesejtet adó anya és a spermát adó apa gyermeke.
A magam részéről egyrész támogatom, mert sok gyermektelen házaspárnak a nő kihordás-képtelensége miatt ez az egyetlen megoldása, és végül is vérszerinti (nem örökbefogadott) gyermekük lenne ezáltal.
De maximálisan megértem MmePrune[VIP] #176-os hsz-ében foglaltakat is.
Ha valakit érdekel, olvastam erről egy AB határozatot (vagy tán LB Állásfoglallás volt, már nem emléxem), kicsit megollózva bevághatom. A béranyaság tiltását elemzi jogilag.
Cím: A remény rabjai
Eredeti cím: The Shawshank Redemption
Műfaj: dráma
Ország: amerikai
Gyártási év: 1994
Hossz: 137 perc
Szereplő(k):
Andy Dufresne: Tim Robbins
Morgan Freeman
Bob Gunton
William Sadler
Stáb:
rendező: Frank Darabont
író: Stephen King
forgatókönyvíró: Frank Darabont
operatőr: Roger Deakins
zene: Thomas Newman
vágó: Richard Francis-Bruce
látványtervező: Terence March
producer: Niki Marvin



Tartalom

1946-ban egy Andy Dufresne nevű bankárt - noha makacsul hangoztatja ártatlanságát - kettős gyilkosság elkövetése miatt életfogytiglani börtönbüntetésre ítélnek. Dufresne egy Maine állambeli büntetésvégrehajtó intézetbe kerül (a hírhedett Shawshank Intézetbe), és hamar meg kell ismerkedjen a börtönélet kegyetlen mindennapjaival, a szadista börtönszemélyzettel, a szinte elállatiasodott rabokkal. Azonban Andy nem törik meg. A bankéletben szerzett tapasztalatai segítségével elnyeri az őrök kegyét és azzal, hogy elvállalja egyik rabtársa illegális akcióiból származó bevételeinek könyvelését, kivívja "társai" elismerését is. Cserébe viszont lehetőséget kap a börtön könyvtár fejlsztésére, ezzel némi emberi méltóságot csempészve a keserű körülmények között élő rabok mindennapjaiba. A film Stephen King kisregénye alapján készült.

Arról nem is beszélve, hogy a film tartogat némi meglepetést is a végére.

Ajánlaom mindenkinek, nekem életem egyik nagy-nagy kedvence!

Jól beszéltél!!! worship worship eljen eljen Ezt a pár sort minden pontvadásszal meg kellene ismertetni!! Tán akkor rájönnének, miről is szól a dolog! :taps
onemore37 egy jó néhány topicban levadászta a pontokat...
Szóval Béla bácsi, nem Géza bácsi??? nyes nyes
szolik88:

Száguldozó motorosok új topic - duplikált.

Vagy 10 topicban semmitmondó hsz-ek (Lábszex, Anális szex, stb.).


(topic bezárva, indítója tiltólistán!)
Ebbe a buliba én is elmennék!
Hiába, Wifey tud valamit!
Bakker, ez a csaj tud aztán cumizni!!!
Istenem, nagyon szép buxák! Na, oda kellene bekerülni közéjük!
Nekem tetszett!!
Szerintem is ez egy elég tuti videó!
Van cerka rendesen... De jó a vidi is.
Csodás-formás kerek popsi, gyönyörú punci, nekem 5*!
Atya-gatya, nagyon egyben van a csaj!!! Csodálatos!!!
Klikkelj a normál/tömörített mérethez
Húúú, ma nagyon pörögsz, ezek hogyan jutnak az eszedbe??? nyes nyes nyes nyes
Akkor én társadalmi kivetett és bolond is vagyok. De bevállalom! Tudod, egy kutymó tud feltétel nélkül szeretni. Egy kutyus csak miattad, csak magadért szeretni téged. Nem azért mert elvár valamit, mert arra gondol, hogy ebből előnye származik. Képes magáért a szeretetért szeretni. Ha ehhez az kell, hogy bolond legyek vagy outlaw-er, akkor ezt is bevállalom!!!
Egy-kettő le is esett, kicsit megsebzett, de alapvetően túlélő vagyok, és sebeimre megfelelő gyógyírt találtak az Adminok. THX.
Nem is klónja, csak unatkozó hasonmása... Ráadásul a Szakadék Alattiak Romlása a kedvenc lapja. nyes nyes nyes
Mondam már, Gizi az egy... Ki ne mondd!!! SZóval, mindenki őt szereti. Géza bácsi, ha ügyes a Gizi, cukrot ad neki...
Na mindegy, megpróbáltam... Régi nóta, az egyszer már biztos... De azért Sláger rádiót reggelente szoktál hallgatni? Bocskor-Boros-Voga? Bumeráng? Na, ha igen ő a "Voga processzor Úr!".
THX, vettem és láttam.
Komlyan kérdem, meddig kell tűrnöm Alina-Szoni baszakodását??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Miért van az, hogy hagyjátok, hogy egy ilyen lelki nyomorék ezt csinálja? Miért hagyjátok, hogy egy ilyen alávaló mocsadék ezt művelje???
tom, kérem a Szex és sportban történ hsz-eim törlését, elszald velem a ló. Bocsánat.
ÁÁÁÁ, személyesen én sem... Nem tudom, ismered-e a réges-régi Voga-Turnovszky duót, ők voltak az elődjei az Irígy-Mirígynek, csak ők mixelve figurázták ki az akkori magyar és külföldi slágereket. A Voga ugyanaz, aki mostanság a Sláger rádióban a Bumerángban is nyomja.
Na, ez a kiszólás egyik számukból való, valahogy így:

"Kinek a pap, kinek a papné.
Nekem meg speciel a Schulcz Gizi.
De hát a Gizi az egy... Ki ne mondd!
Szóval... Mindenki őt szereti."

Na, erre utaltam volna. nyes nyes nyes nyes
Nekem meg speciel a Schulcz Gizi... nyes nyes nyes nyes
Halál komolyan!!! Csakis és kizárólag azért. Én nem vagyok olyan álszent, hogy azt mondjam, hogy nem a csajok, hanem a cikkek miatt veszem ezeket a magazinokat, én ki merem jelenteni, hogy főleg a csajok miatt. Épp ezért mivel Annácska benne van, bojkottálom az ehavit!
Természetesen el sem lehet kerülni, hogy akarva-akaratlanul az ember szeme elé kerüljenek, akár Annácska, akár mások. Óhatatlanul is belebotlik az ember egy-egy ilyenbe, ez természetes. De hogy mondjak egy példát: Általában mindig megveszem a Playboy-t. NA, az ehavit kihagytam, mert Annácska van benne. Valahogy így gondoltam.
Ettől a seggtől én is beindulnék...
UUU, mekkora kuffer...
Tuti leffentyűs punci...
Kicsit gravitál a cici, de összességében szép test!
Azt ne mondd, hogy ez ugyanaz a 2 punci? Az egyik eléggé "kitaposott", míg a másik fiatalos, "hamburgeres".
Elég gyenge a minőség, alig látni valamit.
Nem rossz anyag!
wow, tud valamit a csaj!
Hiába, Lady Sonia tud valamit!
Tuti a punci, jöhet a folytatás!
Ha nem lett volna az az unott pofa a végén, tán még jó is lett volna. De így??
Ja, speciel arra gondoltam (elnézést a félreértésért), hogy hágnes kőkeményen pontvadászkodott, mert ilyen hsz-ei voltak: "yeah", "wow", stb. Tehát nem a helyesírásával volt gondom, hanem egyáltalán azzal, hogy SEMMIT nem írt, de azt is angol szlengben.
hágnes jó néhány topicban nem ismeri a magyar nyelvet...
Atyaég, mekkora szeméremajkak!!! Nagyon szép.
Valóban, ekkora kufferhez és segghez kell is extra cerka...
WOW, csak szuperlatívuszokban tudok róla nyilatkozni. Gyönyörű punci!!!!
Kár, hogy csak punci, egy kis cici még belefért volna.
/ 171 oldal
/ oldal   Összesen: 8526 hozzászólás, Listázva: 7801-7850

DrAnthony

DrAnthony Nem: férfi

Beállítottság: heteroszexuális

Regisztrálás ideje: 2006. november 16.

Ország: Magyarország

Eddigi beküldései

 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!