Nagyon szép és csinos a csaj!!! A cici-tetkója is ott van!
Na, ezt kellene más kamusnak is megcsinálni, nem magyarázkodik, hanem feltenni a GG jelzést, és kész. Egyébként roppant csinos a höly! HA azért van a kitakarás, hogy a pecót se ismerjék fel, szerinted az ismerősök, akik látták már a pecót belülről, így nem ismerik fel az asszonyt?
NA UGYE!!! Mennyivel szebb és kívánatos így, nem? Adok is érte egy 5-öst, mert én is megszóltam a bozontot!
Van lyuk alata!!!
Ötletes felvételek, és ami nem utolsó szempont, jó a buxa!
Rövid a film sajna, és ez a bula nekem túl bozontos...
Na, ebből alig látszott valmai, de az is fölösleges volt. Egy nagy fos az egész.
Én is értem, miért "ex" a pasi, nagyon gyengén muzsikált.
EZ MITŐL MAGYAR ÉS MITŐL AMATŐR???? Rohadt VIP-GG pontvadász!
Legalább a hangot vette volna le! "Fuck yeah" és "Yess" hallatszik. Bazze, ez azért gáz, beküldi a csóringer az amcsi filmet megvágva, és kap érte GG pontot. Szánalmas.
Legalább a hangot vette volna le! "Fuck yeah" és "Yess" hallatszik. Bazze, ez azért gáz, beküldi a csóringer az amcsi filmet megvágva, és kap érte GG pontot. Szánalmas.
Szeintem is ez egy szuper felvétel!
Nagyon csini a csaj, nekem tetszik az egész.
Annyira azért nem nagy durranás, mint ahogy be lett harangozva.
Egy jó közepes kufirc. De legalább amatőrnek tűnik.
Tuti a 2 buxa!
Mi "men" kicsit félre??? Szerintem tuti műsor, tuti befejezéssel!
Royalflush egy pár topicban...
Ha lehetne egy kis ban???
Ha lehetne egy kis ban???
Csatlakozom azokhoz, akik gratulálnak mindenkinek, aki feltette a képeket. Egyetlen kivételtől eltekintve minden eredeti, igazi amatőr. Speciel a magam rélszéről az 5-ös sorozatot nem engedtem volna nevezni, mert bár feltehetően a fotós amatőr volt (a képek minősége alapján), de a modell NEM, ismert fielmekben is látott, profi csaj, ami miatt sajna az egész vele készült sorozat elveszti "amatőr" jellegét. Hisz bármelyikünk lefényképezhette volna, ha van rá való pénze.
Ja, és thx az 1500 pontot a szavazásért!
Ja, és thx az 1500 pontot a szavazásért!
Hát, ez a csaj olyan, mint a tárogató hangja: Messziről szép vagy sötétben.
Továbbra is fenntartom: kamuszagú... De ha valódi, akkor emelem kalapom, mert tuti a csaj.
Szép csaj, nem rossz puncival (bár alul kicsit jobban megborotválhatta volna), kellemes masztizással. Összességében 4-es.
Azt mondják, ha nem szól semmit az ember, az is vélemény valahol. Akkor ezt nem kommentálnám.
Hát, ezzel a műbráner cumival... nekem nem tetszik...
Pina premiar plan... Na és?
"Abból kellene kiindulnunk..." Be szép is volna, de egyenlőre ez sajnos Utópia. Mindig is voltak és lesznek olyan
-ök, akiknek lételemük a genyázás, a közötködés, a baszakodás, mások fikázása...
-ök, akiknek lételemük a genyázás, a közötködés, a baszakodás, mások fikázása...
Őszinte véleményt kértél:
1.: BOROTVA!!!
2.: cici 3 gyerek után is szuper.
3.: összességében 3-as (bortova legalább 1 pontot adna).
1.: BOROTVA!!!
2.: cici 3 gyerek után is szuper.
3.: összességében 3-as (bortova legalább 1 pontot adna).
Sztem tudod, mit tenne vele a sok kiéhezett pasi...
Legközelebb ebéd előtt, étvágygerjesztőnek!!!!
Van kuffer az anyuka alatt... De őszintén, a feneke se szűz már, ugye???
Nem merem 100 %-ra mondani, de nekem gyanús ez a sorozat...
Istenem, egyszer két ilyen buxa közé beszabadulni...
Semmi extra, egy mezei szopacs...
Jéééé, ugye hogy műxik...???
Bakker, próbáld már, ki ez magyar:
http://kepfeltoltes.eof.hu/index.php
Én is most az összes képemet ezzel raktam fel.
Hát komolyan mondom, ne aggódj, ne parázz, prtóbáld ki.
http://kepfeltoltes.eof.hu/index.php
Én is most az összes képemet ezzel raktam fel.
Hát komolyan mondom, ne aggódj, ne parázz, prtóbáld ki.
Elméletileg AKÁRHÁNYSZOR, de a www.kepfeltoltes.hu elég sokat szokott gecizni, szarakodni. Mondom, írtam, alternatívaként próbáld meg
http://kepfeltoltes.eof.hu/index.php
oldalt.
Van, amikor ez se százas, de a kettő közül valamelyik általában működni szokott.
Amit írtál, olyat eddig nem tapasztaltam, de tény, hogy sokat szaraxik.
http://kepfeltoltes.eof.hu/index.php
oldalt.
Van, amikor ez se százas, de a kettő közül valamelyik általában működni szokott.
Amit írtál, olyat eddig nem tapasztaltam, de tény, hogy sokat szaraxik.
Direkt provokáció, mert megteheti...
Hehe, az én voltam!!!
Arcpakolásnak nem roissz, de a nő nagyon gagyi...
Sose szerettem az ilyen kétujjas faszverést...
Ez hol szopatás??? Ez egy kőkemény spricc egy kis swallow-al javítva. Akkkor?
dejoka: ne magyarázd a bizonyítványt, egy normális kamera 65.000 ezerért is van (most vettem, Sony digi, tehát nem is egy gagyi szar). Ez az egyik. A másik: Lakhatsz Bp-en, de attól még tanyasi maradsz... Ne haragudj, de ez a beszédstílus mindent elárul. Attól, h felköltöztél Pestre, még vidéki maradtál...
Atyaég, ez komoly??? Na, ha valakinek ez tetszik... Mert hogy a nuni szőrös, egye fene, de hogy a combja is.... Már elnézést, de nekem ez gusztustalan.
De miért fekete-fehér???
Nekem a cicije nem tetszik, de a puncija *5-ös!
Oxigén, én kérek elnézést, ha kicsit keményebben fogalmaztam. Aztán levágtam ezt, főleg, h egy másik topicban ez ki is derült egyértelműen...
Ha előbb azt olvasom el, akkor máshogy fogalmazok. Azt hittem, hogy egy tök ismeretlen akar bekóstolni, beleszólni egy olyan ógybe, mely nem aolga, de így látom, hogy keményen volt köze hozzá.
Na, részemről téma lezárva, szerintem harag nélkül megoldottuk!
Ha előbb azt olvasom el, akkor máshogy fogalmazok. Azt hittem, hogy egy tök ismeretlen akar bekóstolni, beleszólni egy olyan ógybe, mely nem aolga, de így látom, hogy keményen volt köze hozzá.
Na, részemről téma lezárva, szerintem harag nélkül megoldottuk!
OFF:
Látod, ez a különbség dako84 és közted. Ő megértette, hogy mire gondolok, te meg beleszólsz egy olyan dologba, amihez egyrészt semmi közöd, másrészt nem vágod a dolgokat, harmadrészt meg van saját szemétdombod, kapirgálj ott, lehet, hogy nagyobb lenne annak elfogadottsága.
Nem akartam dako84-nek problémát, hogy esetleg Admin szóljon rá a kicsit túlzásba vitt "adminoskodás"-ért, vagy esetleg hozzád hasonló lama keményebben leugassa. Úgy gondolom, dako-val vagyunk már olyan normális viszonyban, hogy ő ezt nem vette sértésnek, és értette benne segítő szándékomat. Egyébként meg normális és okos gyerek, és semmi szüksége nincs arra, hogy megvédd.
Én sem vagyok admin, a szándékom az volt, hogy egy felesleges figyelmeztetést megtakarítsak neki. Ő megértette, neked meg semmi közöd hozzá.
OFF. Elnézést érte.
Látod, ez a különbség dako84 és közted. Ő megértette, hogy mire gondolok, te meg beleszólsz egy olyan dologba, amihez egyrészt semmi közöd, másrészt nem vágod a dolgokat, harmadrészt meg van saját szemétdombod, kapirgálj ott, lehet, hogy nagyobb lenne annak elfogadottsága.
Nem akartam dako84-nek problémát, hogy esetleg Admin szóljon rá a kicsit túlzásba vitt "adminoskodás"-ért, vagy esetleg hozzád hasonló lama keményebben leugassa. Úgy gondolom, dako-val vagyunk már olyan normális viszonyban, hogy ő ezt nem vette sértésnek, és értette benne segítő szándékomat. Egyébként meg normális és okos gyerek, és semmi szüksége nincs arra, hogy megvédd.
Én sem vagyok admin, a szándékom az volt, hogy egy felesleges figyelmeztetést megtakarítsak neki. Ő megértette, neked meg semmi közöd hozzá.
OFF. Elnézést érte.
dako84 koma, sztem elég az önjelölt Adminoskodásból... Ha érted, mire gondolok.
Ugye nem baj, ha nem az ágy felé indulok? Vár rám egy üveg 12 éves Jim Beam...
Na baccameg, itt is kezdődik??? Tényleg ENNYIRE front van, gyerekek???? STOP the SPAM plz!!!
Figyu, ne így intézd el. Nincs igazad, hogy senkit nem érdekel, hogy mi volt, hogy volt. Hidd el, visszapörgettem az egészet, és minden ehhez kapcsolódó dolgot átolvastam. Igenis érdekel, hogy mi történt, és igenis, ha olvasol, láthatod, hogy bizonyos szinten többen is észrevették Zombiee nem túl szép szavait. Ha észrevetted, azért többen is finoman a védelmükbe vettek.
Tudod, egy-egy fórum márcsak így működik, sajnos... Vannak "régi" emberek, tagok, akik többet engdehetnek meg maguknak, és ezt néha jobban is tolerálják az Adminok. Én is elértem egy szintet, és gyakran nekem is többet engednek meg, mint másnak. Nem túl pozitív ez a kivételezettség, de ez is egy KÖZÖSSÉG, ahol óhatatlanul, kikerülhetetlenül előkerülnek és felépülnek ilyen és ehhez hasonló hatalmi rendszerek.
Ezért nem kell lelépned. Eddig szerintem értelmes és hasznos tagja voltál ennek a fórumnak, több jó és érdekes hsz-szel gazdagítottad a topic-okat.
Fogd fel úgy, hogy front van. Agresszívebbek, sértődékenyebbek vagyunk... Aludj erre egyet, mert ezért felesleges lehúznod magad bukott sz@rként a klotyón... Meg akkor végeredményben beismered végleges vereséged...
Itt ebben a balhéban senki nem győzött, nem győzhetett. Felejtsük el a sérelmeinket, és nyissunk tiszta lappal. A legkorrektebb pedig az lenne, ha Zombiee baráti jobbot nyújtana és elnézést kérne (veled együtt!) a sértegetésekért.
Aludj erre egyet!
Tudod, egy-egy fórum márcsak így működik, sajnos... Vannak "régi" emberek, tagok, akik többet engdehetnek meg maguknak, és ezt néha jobban is tolerálják az Adminok. Én is elértem egy szintet, és gyakran nekem is többet engednek meg, mint másnak. Nem túl pozitív ez a kivételezettség, de ez is egy KÖZÖSSÉG, ahol óhatatlanul, kikerülhetetlenül előkerülnek és felépülnek ilyen és ehhez hasonló hatalmi rendszerek.
Ezért nem kell lelépned. Eddig szerintem értelmes és hasznos tagja voltál ennek a fórumnak, több jó és érdekes hsz-szel gazdagítottad a topic-okat.
Fogd fel úgy, hogy front van. Agresszívebbek, sértődékenyebbek vagyunk... Aludj erre egyet, mert ezért felesleges lehúznod magad bukott sz@rként a klotyón... Meg akkor végeredményben beismered végleges vereséged...
Itt ebben a balhéban senki nem győzött, nem győzhetett. Felejtsük el a sérelmeinket, és nyissunk tiszta lappal. A legkorrektebb pedig az lenne, ha Zombiee baráti jobbot nyújtana és elnézést kérne (veled együtt!) a sértegetésekért.
Aludj erre egyet!






Nem: férfi
Magyarország




Romana





