Hubakker, láttam már szép puncit, de ez benne van a top 5-ben! Nagyon szép!
Nekem speciel elég ennyi...
Őszinte vélemény? A cici felejthető, de a fenék és a punci nem rossz, összességében 4-es.
Ugye nem bántok meg senkit, ha azt mondom, hogy ezek a cicik nekem nem tetszenek??? De a punci világbajnok, olyan szép!
A csupaszok elég jók, de szőrösek már túl bozontosak...
Csatlakozom az előttem szólókhoz! 5*
Cicit is akarunk látni!!!
Na, az előbb nem sikerült "K" fórumozónk korábbi képét feltöltenem, talán most sikerül:
Most már én is látom, tom...
A kepfeltoltes.hu nem jön be, az alternatív kepfeltoltes.eof.hu-ra feltöltött képek pedig nem jelennek meg. Van még valami másik alternatíva???
A kepfeltoltes.hu nem jön be, az alternatív kepfeltoltes.eof.hu-ra feltöltött képek pedig nem jelennek meg. Van még valami másik alternatíva???
Sikerült egy itteni fórumozó kollegináról megszerezni egy régebbi képét, fel is teszem gyorsan (azóta csak kerekebb lett). A nevét nem árulhatom el, de aki olvasgatja a fórumot, tudja, kire gondolok:
Ugye ez most halandzsa volt??? Csak olyan hasraütött adatok a poén kedvéért??? Már csak azért is, mert ha utánaszámolsz, akkor a kerület nem stimmel (általános iskola 6. osztály, geometria, kör kerülete 2rPí, r=d/2), mert bár egyetlen cerka sem tökéletes kör kerületű, de KÖZEL körnek felfogható, és a kör kerületszámítása használható rá. Ez alapján a 13,123654 cm kerület sehogy sem fog kijönni.
Szóval poénnak jó, de egyébként nem.
Szóval poénnak jó, de egyébként nem.
DE HÁT MÉGSE!!!! Affrancba... :)Pedig már komolyan kezdtem örülni. De hát csalfa, vak és hiú remény s ábránd volt... De gondolhattam volna, hogy csak átverés az egész...
Ideje volt már... Remélem, végleges...
lol lol nagyon jóóóó!!!
Büntess meg, Katicika, büntess!!! Korbácsold a hátam!
Büntess meg, Katicika, büntess!!! Korbácsold a hátam!
ÁÁÁÁ, nem most, a legnagyobbat majd akkor szerzed meg, amikor majd látom, hogy elsunnyogtál megszégyenülten, vagy ha visszaveszel a bigface-ből.
Meglesz, köszi!!!
ÁÁÁÁ, dehogy. Szavaid, nagyképű írásaid, otromba és buta válaszaid téged minősítenek. Ad apropó ha közröhejt csinálok belőled, előbb utóbb tán észreveszed magad, és elsunnyogsz, vagy visszaveszel az arcodból.
Szóval nyugodt lehetsz, meg fogom tenni. Jó szórakozást majd, és figyelj!!!
Szóval nyugodt lehetsz, meg fogom tenni. Jó szórakozást majd, és figyelj!!!
Késő, már túlvagyok rajta...
Szóval nyuga van, nem vagy te olyan nagy szám, s burkolt fenyegetésed "Ne tedd" számomra pusztába kiáltotott szó, ahol tudlak, közröhejnek teszlek ki. Márcsak azért is!!!
Szóval nyuga van, nem vagy te olyan nagy szám, s burkolt fenyegetésed "Ne tedd" számomra pusztába kiáltotott szó, ahol tudlak, közröhejnek teszlek ki. Márcsak azért is!!!
Ja, Őnagysága első Katicika királynő sérthetetlen őfelségét ne lehet megemlíteni senkinek, mert ő szent és érinthetetlen???? Ne hidd...
Nem vagy te itt olyan nagy szám, hogy ezt képzeld magadról... Ha belekötsz az emberekbe, ha izagságtalanul rágalmazol, hazudozol, akkor ne csodálkozz, ha 1-2 helyen ezt kicsit visszakapod.
Nyugodt lehetsz, ahol tudom, megemlítelek, hadd röhögjön rajtad a jónép.
Így aztán néked is!
Nem vagy te itt olyan nagy szám, hogy ezt képzeld magadról... Ha belekötsz az emberekbe, ha izagságtalanul rágalmazol, hazudozol, akkor ne csodálkozz, ha 1-2 helyen ezt kicsit visszakapod.
Nyugodt lehetsz, ahol tudom, megemlítelek, hadd röhögjön rajtad a jónép.
Így aztán néked is!
Ja, bocsika, most jut eszembe, a "bukkake" témában is megemlítettelek...
Jaj, akkor is beléd akartam "megint" kötni... jaj-jaj, mi lesz most...
Jaj, akkor is beléd akartam "megint" kötni... jaj-jaj, mi lesz most...
Csak kérdezek? Mi tört ki rajtam???
Ad 2.: Írod: "...nehogy megint azt hantázd, hogy én kezdtem!!!".
Nos, ebben csak egy "pár" hiba van:
I.: "megint"
II.: "hantázd" (hazudd)
III.: te kezdted (a beszólást).
Nos, sosem állítottam, hogy "te kezdted", ugyanis aki visszaolvas, LÁTHATJA, hogy MINDIG ÉS MINDEKOR eddig TE kötöttél belém. Sosem volt erre még példa, így ez HAZUGSÁG (mármint a megint).
Éppen ezért az, hogy "hantázok" (hazudok) ezügyben, megint aljas rágalom a részedről, hiszen SOSEM hazudtam (hatntáztam) azt, hogy Te kötöttél belém, ugyanis ez IGAZSÁG, eddig minden esetben te kötéttél belém, te rágalmaztál meg, te voltál az, aki elindított egy vitát.
Végül: Ezen esetet kivéve mindig te kezdted, így ez a mondatod így összeségében és részleteiben is egy nagy-nagy hazugság (ami mondjuk jellemző rád).
Ha azt írod, hogy "Nehogy azt mondd, hogy most én kötöttem beléd", igazat adnék, mert sok-sok oda-vissza szóváltásunk során most először fordul elő, hogy megemlítettelek, ad apropó, felfogható annak, hogy belédkötöttem. Mondjuk eszem ágában sem volt, de ha így fogod fel, az feltehetően csak a te túlérzékenységednek köszönhető.
Nem neked írtam, csak megemlítettelek benne. Ha igazán beléd akarnék kötni, akkor azt csinálnám, amit te: Igazságtalanul, otromba módon megrágalmaználak és mindenféle mondvacsinált ürüggyel kötözködnék veled és azzal, amit itt mondasz...Természetesen neked címezve!!!
Erről enyit.
Ne égesd már magad, kicsilány, nem áll jól neked!
Ad 2.: Írod: "...nehogy megint azt hantázd, hogy én kezdtem!!!".
Nos, ebben csak egy "pár" hiba van:
I.: "megint"
II.: "hantázd" (hazudd)
III.: te kezdted (a beszólást).
Nos, sosem állítottam, hogy "te kezdted", ugyanis aki visszaolvas, LÁTHATJA, hogy MINDIG ÉS MINDEKOR eddig TE kötöttél belém. Sosem volt erre még példa, így ez HAZUGSÁG (mármint a megint).
Éppen ezért az, hogy "hantázok" (hazudok) ezügyben, megint aljas rágalom a részedről, hiszen SOSEM hazudtam (hatntáztam) azt, hogy Te kötöttél belém, ugyanis ez IGAZSÁG, eddig minden esetben te kötéttél belém, te rágalmaztál meg, te voltál az, aki elindított egy vitát.
Végül: Ezen esetet kivéve mindig te kezdted, így ez a mondatod így összeségében és részleteiben is egy nagy-nagy hazugság (ami mondjuk jellemző rád).
Ha azt írod, hogy "Nehogy azt mondd, hogy most én kötöttem beléd", igazat adnék, mert sok-sok oda-vissza szóváltásunk során most először fordul elő, hogy megemlítettelek, ad apropó, felfogható annak, hogy belédkötöttem. Mondjuk eszem ágában sem volt, de ha így fogod fel, az feltehetően csak a te túlérzékenységednek köszönhető.
Nem neked írtam, csak megemlítettelek benne. Ha igazán beléd akarnék kötni, akkor azt csinálnám, amit te: Igazságtalanul, otromba módon megrágalmaználak és mindenféle mondvacsinált ürüggyel kötözködnék veled és azzal, amit itt mondasz...Természetesen neked címezve!!!
Erről enyit.
Ne égesd már magad, kicsilány, nem áll jól neked!
Ha igazi, akkor csak gratulálni tudok...
Nem rossz, de ha a nunit bolrotválja, a fenekét mért nem? Elég gáz akkora szőrökkel...
Na, ugye, így mennyivel szebb a punci???
Nagyon fincsi!!!
Tetszenek ezek a kitárt pink puncik!!!
Mi köszönjük!! Tuti a csaj!
Jó a puncin a "V" betű... :)
Izgató, szép képek!
Ebből jöhet még, tetszik a csaj!
Wow, jó punci, jó intimékszer!!! ott van, nagyon!
Komolyan mondom, ha ez saját, akkor csak gratulálni tudok! csodás test, fantasztikus segg és punci. Szinte tökéletes!!!
Húúú, melyik érdekel konkrétan? Meg aztán a Fórumban vagy 10 helyre szoktam felrakni képeket, szóval konkrét képre kérdezz rá kérlek, mert sok oldalt használok. Mivel itt nem lehet más oldalt "reklámozni", így ha megmondod, melyik érdekel és tudom még a linket, priviben megadom.
Szerintem Katicikának biztos, mert ő tutira lebuzizna, ha tehetné...
Meg aztán ismersz egy kicsit, hamar összeakasztom a bajszomat (ami nincs is) egy-két emberrel, azok szintén előszeretettel alkalmazzák ezt a jelzőt, nekik "sajnos" hetero vagyok. Önmagamnak Hála Istennek!!!
Meg aztán ismersz egy kicsit, hamar összeakasztom a bajszomat (ami nincs is) egy-két emberrel, azok szintén előszeretettel alkalmazzák ezt a jelzőt, nekik "sajnos" hetero vagyok. Önmagamnak Hála Istennek!!!
Háááát, a tudását máig csodálom, de sajna menthetetlen hetero vagyok...
Bruce Lee nem kell! :D
Nem akartam a többi ázsiait egy kalap alá venni, de ahogy megfigyeltem, a japán lányok-férfiak (nekem legalábbis) szebbek, arányosabb arcúak. Akínaiak és koraiak kicsit lángosképűek, a thai és viet-ek pedig nem mind csúnyábbak arcra, sötétebb bőrűek is általában... Itt jegyzem meg, senkit nem akartam ezzel megbántani, ez az én véleményem, az én ízlésem. De mondom, láttam már "pár" thai-viet-kínei lányt, de szépet (nekem tetszőt) egyet sem. japánt viszont nagyon sokat.
Akkor egészségedre!!! De szerintem az "isten"-től nagyon messze van, de hát tudjuk, ízlések és pofonok...
Nekem van vagy 15 videóm ezzel a nővel, nagyon állat! Szerintem attól függetlenül, hogy van vagy 45 éves (ha nem több) még mindig jól néz ki, eszméletlen csöcsei vannak (mondjuk a másfél centis mellbimbó anyira nem jönnek be), és valami csodálatosan szépen és érzékien tud szopni.
Okés tom1019[VIP][ADMIN], akkor ezen dolgozunk bodybuildergirl[VIP]-rel és jövő hétre kész formába öntjük!!!
Húúúú, ez tényleg elég gázos... Amit meg a több talált képről írál, még jó hogy ültem, mert majdnem hanyattestem a röhögéstől... ("amelyiken nincs ruha vagy éppen nagyon kevés annak vagy a szájában vagy a seggében volt épp 1farok")...
Amiket meg én találtam, azok csak VOLTAK pasik, most épp olyan "hímnősek"... Bakker, nincs a neten tisztességes thai férfi kép??? Nem baj, van egy hetünk (legalább addig bizos megy ez a szavazás), jövő hlt közepén újra feldobjuk, összeadva a dolgokat és rendesen megírva a kérdésekjet, mert eléggé elbaszarintottam, ha nézted, csak az európainál írtam "pasit/csajt", a többinél megmarad a csak csaj... Majd javítjuk!
Amiket meg én találtam, azok csak VOLTAK pasik, most épp olyan "hímnősek"... Bakker, nincs a neten tisztességes thai férfi kép??? Nem baj, van egy hetünk (legalább addig bizos megy ez a szavazás), jövő hlt közepén újra feldobjuk, összeadva a dolgokat és rendesen megírva a kérdésekjet, mert eléggé elbaszarintottam, ha nézted, csak az európainál írtam "pasit/csajt", a többinél megmarad a csak csaj... Majd javítjuk!
OK tom1019[VIP][ADMIN], eddig rendben, de kérlek, akkor válaszolj a feltett kérdésemre: Erőlködjünk bodybuildergirl[VIP]-vel az általunk indított dologban, vagy inkjább nézzünk új témát?
Ameddig visszalapoztam, nem találtam PONT ilyet, de a végefelé már untam egy kicsit... :)
Szóval?
Ameddig visszalapoztam, nem találtam PONT ilyet, de a végefelé már untam egy kicsit... :)
Szóval?
Az, hogy valaki, vagy egy-egy sorozat "gyanús", természetesen nem alap arra, hogy a sorozatát töröljék és megvonják a G pontjait. De eddig 2 sorozatot "lepleztem" le az amatőröknél, ahol a pontos linket is beraktam, ahonnan a képeket leszedték a netről. Magyarul: Ameddig nincs bizonyítva, addig ártatlan. De ha többe ráfigyelünk valakinek bekattanhat, hogy "it vagy ott láttam ezt a csajt, alakot, hiába van kitakarva az arca, stb.". A fél G pontos rendszer szerintem sem túl jó ötlet, a magyar ember (ahogy Aljasbesúgó írta) ebben is csak azt találná meg, hogy hogyan vehetné le a rendszer, előnyt kovácsolna belőle.
Megmondom őszintén, én támogatom ezt a topic-ot! Már csak azért is, mert az amatőr képek rovatban sokan írják, hogy "kamu", meg "már láttam", de egy se veszi a fáradtságot, hogy dobjon egy mélt a szerkesztőknek! Szerintem is szemétség, hogy valaki lopott, vagy profi, de nem saját (netről letöltött) képekért kapjon 5000 pontot. Mocsok dolog azokkal szemben, akik tényleg amatőr képeket küldenek be.
Több szem többet lát. Ha valakinek gyanús valami, írja be ide, aztán hátha valakinek beugrik, hogy hol látta. Én is voltam már úgy, hogy 1-2 sorozatot gyanúsnak találtam, de addig nem "nyomtam fel" az illetőt, ameddig a pontos linket meg nem találtam. Mert azért rágalmazni se akarok senkit.
Szóval igenis jelezzük, ha valami "gyanús", aztán vagy beigazolódik, vagy nem...
Több szem többet lát. Ha valakinek gyanús valami, írja be ide, aztán hátha valakinek beugrik, hogy hol látta. Én is voltam már úgy, hogy 1-2 sorozatot gyanúsnak találtam, de addig nem "nyomtam fel" az illetőt, ameddig a pontos linket meg nem találtam. Mert azért rágalmazni se akarok senkit.
Szóval igenis jelezzük, ha valami "gyanús", aztán vagy beigazolódik, vagy nem...
Köszi, nagyon tutik!!! Már csak az kell, hogy elfogadják. Sajna ahogy nézem, más témájú szavazás indult, de ne adjuk fel, majd egy háét múlva összevágom a te képeidet az enyéimmel és újra megpróbáljuk!!! Meg írok a szerkesztőknek is egy üzit, hogy azért ide is kukkanthatnának, mert eddig ezt eléggé támogatták a népek.
Na, köszi még 1X! Szuper képeket tettél fel (esetleg thai pasi ügyében még nézelődj, én is kutakodok egy jobbat)!
Na, köszi még 1X! Szuper képeket tettél fel (esetleg thai pasi ügyében még nézelődj, én is kutakodok egy jobbat)!
No, akkor:
MILYEN TÍPUSÚ-NEMZETISÉGŰ CSAJOK/PASIK JÖNNEK BE NEKED?
1.: "Hagyományos", európai lányok/pasik, barna-fekete hajú, nem túl világos bőrű:

2.: Skandináv típusú, szőke, fehér bőrű:

3.: Ázsiai típusú csajok I.: japán lányok, szép arc, vékony alkat:

4.: Ázsiai típusú lányok II.: thai, kínai, koreai lányok, sötétebb bőr, jellemző arc:

5.: Brazil csajok (tejcsoki), kreol bőr,sötét haj:

6.: Afro-csajok, fekete bőr, fekete haj:

bodybuildergirl[VIP]! Akkor várom az ehhez illő pasi képeket!!!
MILYEN TÍPUSÚ-NEMZETISÉGŰ CSAJOK/PASIK JÖNNEK BE NEKED?
1.: "Hagyományos", európai lányok/pasik, barna-fekete hajú, nem túl világos bőrű:

2.: Skandináv típusú, szőke, fehér bőrű:

3.: Ázsiai típusú csajok I.: japán lányok, szép arc, vékony alkat:

4.: Ázsiai típusú lányok II.: thai, kínai, koreai lányok, sötétebb bőr, jellemző arc:

5.: Brazil csajok (tejcsoki), kreol bőr,sötét haj:

6.: Afro-csajok, fekete bőr, fekete haj:

bodybuildergirl[VIP]! Akkor várom az ehhez illő pasi képeket!!!






Nem: férfi
Magyarország




