Okés, akkor még ma este keresek megfelelő képeket, aztán felteszem őket, aztán várom a tieidet!
Igazándiból nem is muszály valóban arra szavazni, hogy csaj-e vagy pasi, egyszerűen lehetne a szavazás magára a nemzetiségre-embertípusra. Csak akkor majd kérek segítséget, mert a felsorolt típusok közül csaj képem 1000 is van, pasi nem sok... :)
Nem tudom, volt-e már?
Milyen nemzetiségű-típusú csajok tetszenek?
1.: "Hagyományos" európai lányok, barna-fekete haj, nem túl világos bőr.
2.: Skandináv típusú, szőke, fehér bőrű.
3.: Ázsiai típusú csajok I.: japán lányok, szép arc, vékony alkat.
4.: Ázsiai típusú lányok II.: thai, kínai, koreai lányok, sötétebb bőr, jellemző arc.
5.: Brazil csajok (tejcsoki), kreol bőr,sötét haj.
6.: Afro-csajok, fekete bőr, fekete haj.
T. ADMINOK!
Amennyiben nem volt még ilyen szavazás, és kb ebben a formában megfelel (esetleg a 2 ázsiai típus nem kell, elég 1 is), tehetek fel képeket is, "ábrázolandó" a választást.
Várok visszajelzést! Köszönöm.
Milyen nemzetiségű-típusú csajok tetszenek?
1.: "Hagyományos" európai lányok, barna-fekete haj, nem túl világos bőr.
2.: Skandináv típusú, szőke, fehér bőrű.
3.: Ázsiai típusú csajok I.: japán lányok, szép arc, vékony alkat.
4.: Ázsiai típusú lányok II.: thai, kínai, koreai lányok, sötétebb bőr, jellemző arc.
5.: Brazil csajok (tejcsoki), kreol bőr,sötét haj.
6.: Afro-csajok, fekete bőr, fekete haj.
T. ADMINOK!
Amennyiben nem volt még ilyen szavazás, és kb ebben a formában megfelel (esetleg a 2 ázsiai típus nem kell, elég 1 is), tehetek fel képeket is, "ábrázolandó" a választást.
Várok visszajelzést! Köszönöm.
Kár, hogy 1-2 kép életlen, mert jó a csaj!!!
Atyaég, ha 5*-ös a max, erre legalább 7-est adnék! Gyönyörű cici, formás segg, egyszóval szuper!
Ez most komoly??? Cicit nem látunk, puncit se, de van egy-egy méretes hónaljkutya... Ez már bocsánat, de túró...
A topic címe alapján az sem elképzelhetetlen, hogy valaki feldobja: Recskázz tele egy poharat, majd idd meg! Az egy dolog, hogy beleéplvezek a baránőm puncijába, és utána esetleg még nyalogatoma csiklóját, és a számba kerülhet a saját spermám (bár ez se vonz annyira), az is más téma, hogy ha a csaj szájába élvezek, és utána smárolok vele, de a topic címe másra utal.
Pusztán kíváncsiságból, vagy ilyen ok mikatt előfordulhat, hogy valaki megkóstolja, de akkor sem "lenyeli" a sajátját.
Már a topic indítása is gyomorforgató... Nem eszem a fikámat, nem iszom a húgyomat... De a csajomtól sem várom el, hogy lenyelje a spermámat. Ha megteszi, lelke rajta, de nem erőszakolom ezt rá.
Pusztán kíváncsiságból, vagy ilyen ok mikatt előfordulhat, hogy valaki megkóstolja, de akkor sem "lenyeli" a sajátját.
Már a topic indítása is gyomorforgató... Nem eszem a fikámat, nem iszom a húgyomat... De a csajomtól sem várom el, hogy lenyelje a spermámat. Ha megteszi, lelke rajta, de nem erőszakolom ezt rá.
Kérjük meg Katicikát! Szerintem vállalná...
Neked is!
Sajna, kicsilány, aki égeti magát, nagyon keményen, az te vagy!!!... Mint a rongy, úgy égsz, permenensen!
Ha körbenéznél, az itteni emberek fele szánakozva néz rád, és komolyan sajnál téged, a másik fele meg röhög rajtad, együgyű és bárgyú viselkedéseden. De a zöm ettől függetlenül fel van háborodva szemtelenségeden, fellengzős és nagyképű stílusodon, melyet sem szellemi, sem más "nagyságod" nem indokol. Sőt.
Halandzsa = értelmetlen, összefüggéstelen beszéd. Szerintem ha megkérdeznénk itt bárkit, a te hsz-eidet feltehetően többen minősítenék ennek. AZ más tészta, hogy neked halandzsa amit írok, mert nem érted.
Az én egészségemet meg ne féltsd, én a magam részéről rettentő jól szórakozom, és ilyen jókat rég röhögtem. Már csak azért is, mert egy ilyen butuska, bárgyú liba erőtlen és sótlan próbálkozásai csakis éltetőek lehetnek a számomra, azon kívül, hogy számomra ebben semmi megerőltető nincs. Ellentétben veled, aki kínkeservesen, könnyek és verítékek között küszködve próbálod menteni a menthetőt, és kicsinyíteni a már-már utolérhetetlen nagyságú beégéseidet.
Szóval ne sírj, ne erőlködj, hanem vedd észre magad, és ahogy már javasoltam: Ha nem tudsz egy közösség normái szerint játszani, akkor sunnyogj el a búsba. Ha ez nem megy, akkor fogadd el, hogy sajna kirekesztett pária maradsz, akinek sora és sorsa a tiéd. Ne küzdj ellene, mert minden egyes ilyen próbálkozással csak magad égeted tovább, csak magad járatod még jobban le.
Annától meg nincs miért elnézést vagy bocsánatot kérnem, hozzád hasonlóan csak a valóságot, a tényeket írtam le róla. Ja, ha valakinek fáj az igazság... Mint ahogy neki is, neked is.
Vidámságom és virgoncságom megalapozott, hiszen a veled folytatott eszmecsere elegendő vidámságot ad, bár sajna nem tudok leereszkedni hozzád, az nekem túl mély szellemi szint. De a vidámsággal nincs baj, ameddig egyszerűségeden tudok jót nevetni, addig nem lehet baj.
Ha körbenéznél, az itteni emberek fele szánakozva néz rád, és komolyan sajnál téged, a másik fele meg röhög rajtad, együgyű és bárgyú viselkedéseden. De a zöm ettől függetlenül fel van háborodva szemtelenségeden, fellengzős és nagyképű stílusodon, melyet sem szellemi, sem más "nagyságod" nem indokol. Sőt.
Halandzsa = értelmetlen, összefüggéstelen beszéd. Szerintem ha megkérdeznénk itt bárkit, a te hsz-eidet feltehetően többen minősítenék ennek. AZ más tészta, hogy neked halandzsa amit írok, mert nem érted.
Az én egészségemet meg ne féltsd, én a magam részéről rettentő jól szórakozom, és ilyen jókat rég röhögtem. Már csak azért is, mert egy ilyen butuska, bárgyú liba erőtlen és sótlan próbálkozásai csakis éltetőek lehetnek a számomra, azon kívül, hogy számomra ebben semmi megerőltető nincs. Ellentétben veled, aki kínkeservesen, könnyek és verítékek között küszködve próbálod menteni a menthetőt, és kicsinyíteni a már-már utolérhetetlen nagyságú beégéseidet.
Szóval ne sírj, ne erőlködj, hanem vedd észre magad, és ahogy már javasoltam: Ha nem tudsz egy közösség normái szerint játszani, akkor sunnyogj el a búsba. Ha ez nem megy, akkor fogadd el, hogy sajna kirekesztett pária maradsz, akinek sora és sorsa a tiéd. Ne küzdj ellene, mert minden egyes ilyen próbálkozással csak magad égeted tovább, csak magad járatod még jobban le.
Annától meg nincs miért elnézést vagy bocsánatot kérnem, hozzád hasonlóan csak a valóságot, a tényeket írtam le róla. Ja, ha valakinek fáj az igazság... Mint ahogy neki is, neked is.
Vidámságom és virgoncságom megalapozott, hiszen a veled folytatott eszmecsere elegendő vidámságot ad, bár sajna nem tudok leereszkedni hozzád, az nekem túl mély szellemi szint. De a vidámsággal nincs baj, ameddig egyszerűségeden tudok jót nevetni, addig nem lehet baj.
De egye fene, súgok: Reláció = viszony. Ad apropó hsz-em ("infantilis stílusát pedig felnőttes relációnak") jelentése: Gyermeteg, életkoroddal nem harmonizáló viselkedés, stílus, melyet próbálsz felnőttes, nagykorú viszonynak beállítani, feltüntetni. Akkor mi is a halandzsa???
MEGINT BEÉGTÉL!!!!
MEGINT BEÉGTÉL!!!!
Ja, kicsilány, ha neked ez csak halandzsa... Javaslom: 8 általános iskola, esetleg középiskola, ha ezekről lemaradtál, olvasni táncsak tudsz (vagy ezeket is felolvassák neked???), és akkor vedd elő az Idegen szavak kéziszótárát, Lexikon, ilyesmit, és ÉRTELMEZD a neked értelmetlen dolgokat. Vagy kérj meg egy nálad értelmesebb embert, magyarázza el... Nem szégyen, hidd el. Ha valaki olyan buta, mint te, ne szégyellje megkérdezni azt, amit nem ért. De sajna, nem halandzsa, csak neked túl magas, mint tyúknak az ABC.
Komolyan mondom, tom1019[VIP][ADMIN], ezen én is elgondolkodtam. Annyira védi, annyira figyelmen kívül hagy minden ép elméjű hivatkozást, relációt, logikát, észérvet... Csak vakon, szemellenzővel, körömszakadtáig védi, védi, védi. Szóval ez már többször is felmerült bennem. Vagy még az, hogy valamilyen rokoni-baráti kapcsolatban áll vele, de ez már nem lehet véletlen.
Ahogy mondod tom1019[VIP][ADMIN], ezek a sítlusjegyek, tulajdonságok, mind-mind nagyon gyanússá teszik a dolgokat.
Csak az a baj, hogy szerintem Annácska ne ereszkedne le mennyei magasságából ily egyszerű földi halandókhoz, mint mi. De lehet, hogy megkért valami lótifutiját, fejbólintójánosát vagy a sleppjéből valakit, hogy ugyan írogasson már ide, és védje már meg, mert hallotta, hogy itt aztán kapja az ívet!
Ahogy mondod tom1019[VIP][ADMIN], ezek a sítlusjegyek, tulajdonságok, mind-mind nagyon gyanússá teszik a dolgokat.
Csak az a baj, hogy szerintem Annácska ne ereszkedne le mennyei magasságából ily egyszerű földi halandókhoz, mint mi. De lehet, hogy megkért valami lótifutiját, fejbólintójánosát vagy a sleppjéből valakit, hogy ugyan írogasson már ide, és védje már meg, mert hallotta, hogy itt aztán kapja az ívet!
Eszem ágában sincs erőlködni. Csak rendreutasítok (teljesen jogszerűen) egy butuska, roppant egyszerű, tanulatlan és ostoba nőszemélyt! Aki nem átall a maga egyszerűségét felsőbbrendűségnek, primitivizmusát magasröptű ékesszólásnak, kötözködő és szemtelen stílusát társalgásnak, gyermeteg, infantilis stílusát pedig felnőttes relációnak beállítani.
Én is mondtam már: Ha nem vagy képes egy társaságban az ott elfogadott, általános módon viselkedni, akkor inkább húzd meg magad, sunnyogj el, és a magadfajtákkal keresd a kapcsolatot. Úgy látszik, ez meghaladja mind szelemmi, mind morális mértékedet.
Én is mondtam már: Ha nem vagy képes egy társaságban az ott elfogadott, általános módon viselkedni, akkor inkább húzd meg magad, sunnyogj el, és a magadfajtákkal keresd a kapcsolatot. Úgy látszik, ez meghaladja mind szelemmi, mind morális mértékedet.
Ő:
Nekem tetszett... Csak az a zene... Jaj... De szép..
Aki fikázott, ne törődjetek vele, aki paraszt, az is marad, mégha számítógépe is meg internete is van. Ma mártanyára is bevezetik a sok marhának...
Nagyon jó felvétel, bár látszik, a hölgy még csak ismerkedika dologgal, de így is egyben van a felvétel!
Nagyon jó felvétel, bár látszik, a hölgy még csak ismerkedika dologgal, de így is egyben van a felvétel!
kapika, Neked meg mi a fasz bajod van? Ez egy szép punci, nincs szétlőve, szépen borotvált, akkor meg mire vered magad? Ami szép, azt meg kell dícsérni. Ha valami nekem nem tetszik, inkább nem mondok rá semmit. Ennyi.
Kicsit husi-poci, de a mellei kárpótolnak mindenért, mert isteniek!
Nem rossz punci!!!
Szép punci, kérünk még!!!
Nafgyon jóóóó! Imádom az ilyen szopogatnivaló puncikat!
Nagyon művésziek lettek ezek a képek!
Tudod, kicsilány, feleselni csak a kisgyerek szokott a szüleinek! Ad apropó TE NEM VAGY abban a helyzetben, hogy feleselésnek írd vagy vélelmezd válaszomat. Ha hülyeséget, oktondiságot írsz, már uram bocsá', hogy merek rá válaszolni. Ki vagy te itt? Kinek képzeled magad, hogy neked nem lehet válaszolni?????
Ad 2.: BŐVEN vagyok abban a szellemi fölényben, mely feljogosít arra, hogy értelmetlen és buta hsz-eidre méltőképp reagáljak.
A "méltóképp" pedig itt azt jelenti, hogy amennyiben oda nem illő (helytelen) dolgot írsz, akkor arra felhívjam a figyelmed.
Mert ha nem tenném meg, a többi ember a te ostoba véleményed tenné a magáévá, nem lévén reakció rá.
Az "ártatlanság vélelme" alapvetően büntetőjogi, de azon túl alkotmányjogi fogalom, mely a magyar Alkotmányban is szerepel, miszerint: "Senki sem tekinthető bűnösnek a Bíróság jogerős ítéletének kimondásáig.".
De könyörgöm, hol van itt bűnösség? Hol van itt bűn? Hol van itt Bíróság???
Arról volt ugye szó, hogy szerintem Annácska nem maga írta a neki tulajdonított cikkeket az adott újságokban, magazinokban, sőt, feltehetően a legtöbb meg sem történt, fikció, kitalálmány, melyhez nevét és testét adta. Ennyi.
Vélelmezhető, hogy tippeket, sztorikat mesélt, melyeket aztán hozzáértő emberek olvasható formába öntöttek, de mindennek akkor sincs semmi köze az "ártatlansághoz".
Végezetül pedig: Sosem azt vélelmezzük, hogy ártatlan, aki ellen büntetőeljárás van folyamatban. SŐT! Hiszen ha nem így lenne, nem lenne alapos gyanú, nem lehetne nyomozás, nem lehetne őrizetbevétel, egyáltalán, nem lenne büntetőeljárás. Épp, hogy azt vélelmezzük, hogy BŰNÖS, hogy elkövette a bűncselekményt, de ameddig ezt a bíróság jogerősen ki nem mondja, addig emiatt az illetővel szemben nem alkalmazható joghátrány.
Mindezeket összefoglalva: Egy oda nem illő helyen, oda nem illő témában egy oda nem illő fogalmat használtál, amiről valahonnan valamikor hallottál valamit és villogni akartál vele. SAJNA belesültél!
Nincs szükségem a megbocsátásodra, mert nem sértettelek meg, nem követtem el semmit ellened, melyért meg kellene bocsátanod. De jókívánságaidat tisztelettel veszem, s hasonló szépeket s jókat kívánok Neked én is.
Ad 2.: BŐVEN vagyok abban a szellemi fölényben, mely feljogosít arra, hogy értelmetlen és buta hsz-eidre méltőképp reagáljak.
A "méltóképp" pedig itt azt jelenti, hogy amennyiben oda nem illő (helytelen) dolgot írsz, akkor arra felhívjam a figyelmed.
Mert ha nem tenném meg, a többi ember a te ostoba véleményed tenné a magáévá, nem lévén reakció rá.
Az "ártatlanság vélelme" alapvetően büntetőjogi, de azon túl alkotmányjogi fogalom, mely a magyar Alkotmányban is szerepel, miszerint: "Senki sem tekinthető bűnösnek a Bíróság jogerős ítéletének kimondásáig.".
De könyörgöm, hol van itt bűnösség? Hol van itt bűn? Hol van itt Bíróság???
Arról volt ugye szó, hogy szerintem Annácska nem maga írta a neki tulajdonított cikkeket az adott újságokban, magazinokban, sőt, feltehetően a legtöbb meg sem történt, fikció, kitalálmány, melyhez nevét és testét adta. Ennyi.
Vélelmezhető, hogy tippeket, sztorikat mesélt, melyeket aztán hozzáértő emberek olvasható formába öntöttek, de mindennek akkor sincs semmi köze az "ártatlansághoz".
Végezetül pedig: Sosem azt vélelmezzük, hogy ártatlan, aki ellen büntetőeljárás van folyamatban. SŐT! Hiszen ha nem így lenne, nem lenne alapos gyanú, nem lehetne nyomozás, nem lehetne őrizetbevétel, egyáltalán, nem lenne büntetőeljárás. Épp, hogy azt vélelmezzük, hogy BŰNÖS, hogy elkövette a bűncselekményt, de ameddig ezt a bíróság jogerősen ki nem mondja, addig emiatt az illetővel szemben nem alkalmazható joghátrány.
Mindezeket összefoglalva: Egy oda nem illő helyen, oda nem illő témában egy oda nem illő fogalmat használtál, amiről valahonnan valamikor hallottál valamit és villogni akartál vele. SAJNA belesültél!
Nincs szükségem a megbocsátásodra, mert nem sértettelek meg, nem követtem el semmit ellened, melyért meg kellene bocsátanod. De jókívánságaidat tisztelettel veszem, s hasonló szépeket s jókat kívánok Neked én is.
A szemei naon szépek
Nem rossz a segge...
Nem olyan rossz ez a minőség! De spricc hol maradt?
Ez tényleg Victoria Principal? Annyira szar a minőség...
Nagyon fasza lehetett ott fent!
Kinek kinek mi a segg! Különben meg a segg a jövő pinája!
Csini buxa! Nagyon ott van!
Ügyes a cumija a csajnak!
Az a baj, hogy a tűlevélről tudom, h milyen színű, Annácskát meg épp eleget láttam és hallottam, h nehezen tudjam elképzelni róla, hogy ezeket a szorikat ő írja.
Az ártatlanság vélelme pedig teljesen mást jelent, de Neked itt és most ezt túl bonyolult lenne elmagyaráznom, ha érdekel, priviben elküldöm. De ez nem ide illik! Ha nem tudod, mit beszélsz, maradj inkább csendben!
Az ártatlanság vélelme pedig teljesen mást jelent, de Neked itt és most ezt túl bonyolult lenne elmagyaráznom, ha érdekel, priviben elküldöm. De ez nem ide illik! Ha nem tudod, mit beszélsz, maradj inkább csendben!
Wow, ez nagyon szép!
Istenem, de szép cicik!!!
Annyira kamuízűek ezek a képek
Kis borotválás dobna rajta!
Nekem nem jön be, de hát ez csak az én véleményem.
Szép punci!
Nagyon szép punci!
Nekem ez kicsit szőrös, de nem rossz próbálkozás!
Katicika Drága: Bántás, harag és sértés nélkül: Ha Te komolyan elhiszed, hogy ezek a sztorik megestek vele, úgy ahogy leírva lettek, akkor nagyon-nagyon buta vagy. Nem sötét, egyszerűen ostoba. Valóban nem voltam ott, de azért mindent én sem hiszek el. Aki ezeket tényként kezeli, elfogadja mint valót, azzal nagyon nagy bajok, közelebbről agybajok vannak. Vagy a szemellenzőt kellene már levenned...
Te se haragudj és Neked is BUÉK!
Te se haragudj és Neked is BUÉK!
Ez is ő, UFO-fejjel:
Katicika: Ezeket a sztorikat ÍRJÁK neki (szerintem ha megfeszülne se tudna 2 sornál többet folyamatosan írni), NEM vele történtek meg, ennyi erővel Te, én, bárki írhatná ezeket a történeteket. Ő csak a nevét és a fényképét adta hozzá.
Nem kellene ezt erőltetni...
Remélem, csak idén utolsó képek, mert ezek fantasztikusak lettek!
Ha nem mondok semmit, azzal szerintem nem is bántok. De nem kellett volna.
A cicije nem rossz, de a nuni...
UUU, de szép puncika!






Nem: férfi
Magyarország



giovanni1
