Óhhh, jöjjenek még a hamis vádak: Az előbb (belebuktál, nem volt igaz, hazug volt) azt állítottad, hogy az Igéző női tekintetek rovatba is kitárt puncit teszek fel. Nem volt igaz.
Most megint bebuktad a hülyeséged, ha visszanézed, népünk egyszerű gyermeke, láthatod, hogy az emberek azért és akkor szóltak, amikor rossz beálítás miatt egyáltalán nem jelentek meg a képeim. Amióta javítottam a dolgon, soha senki nem szólt amiatt, hogy lassú lenne a képeim megjelenése, és a képet tartalmi minősége miatt is többnyire pozitív jelzéseket kapok, töredéke az, akinek nem tezsik. Magyarul ez sem jött be, ez is hamis, hazug vád volt!
Abban lehet valami, hogy az egered többet tud az én felszerelésemnél, főleg, ha azt használod esti masztijaidhoz... :)
Most megint bebuktad a hülyeséged, ha visszanézed, népünk egyszerű gyermeke, láthatod, hogy az emberek azért és akkor szóltak, amikor rossz beálítás miatt egyáltalán nem jelentek meg a képeim. Amióta javítottam a dolgon, soha senki nem szólt amiatt, hogy lassú lenne a képeim megjelenése, és a képet tartalmi minősége miatt is többnyire pozitív jelzéseket kapok, töredéke az, akinek nem tezsik. Magyarul ez sem jött be, ez is hamis, hazug vád volt!
Abban lehet valami, hogy az egered többet tud az én felszerelésemnél, főleg, ha azt használod esti masztijaidhoz... :)
Legalább hétféle női orgazmus létezik:
1. Az optimista: Oh igen, oh igen, oh igen...
2. A pesszimista: Oh ne, oh ne, oh, ne, oh ne...
3. A zavart: Oh igen, oh ne, oh igen, oh, ne...
4. Az utazó: Ah, mindjárt elmegyek, jaj mindjárt elmegyek...
5. A vallásos: Oh istenem, oh istenem, oh istenem...
6. A követelőző: Még, még, még, még...
7. A gyilkos természetű: Ha most kiveszed, megöllek!
1. Az optimista: Oh igen, oh igen, oh igen...
2. A pesszimista: Oh ne, oh ne, oh, ne, oh ne...
3. A zavart: Oh igen, oh ne, oh igen, oh, ne...
4. Az utazó: Ah, mindjárt elmegyek, jaj mindjárt elmegyek...
5. A vallásos: Oh istenem, oh istenem, oh istenem...
6. A követelőző: Még, még, még, még...
7. A gyilkos természetű: Ha most kiveszed, megöllek!
Lassan én kérek magamra egy 48 órás "ban"-t,mert ha Alina még egyszer mocskolódik velem, feltehetően tiltást érő visszaszólást fogok elengedni!
Ez feltehetően az én "engem kenyérre lehet kenni" szólásomra érkezett! lol
Ez legalább aranyos reply!
Katicika, te pedig (első rekaciódtól eltekintve) úgy-ahogy megütötted a normális mércét, csak az első válaszod volt (anno Anna) kicsit olyan, amilyen. A többi "jog"-ról pedig ugyanott már szerintem elegendően értekeztem, nem kívánom ismételni önmagam. Hogy arra nem jött reply, az véleményem igazolását jelenti a számomra.
Ez legalább aranyos reply!
Katicika, te pedig (első rekaciódtól eltekintve) úgy-ahogy megütötted a normális mércét, csak az első válaszod volt (anno Anna) kicsit olyan, amilyen. A többi "jog"-ról pedig ugyanott már szerintem elegendően értekeztem, nem kívánom ismételni önmagam. Hogy arra nem jött reply, az véleményem igazolását jelenti a számomra.
Az a baj, Kedves Alina, hogy roppant hülyeségeket beszélsz. Bár nem emlékeztem, hogy tettem-e volna fel az "Igéző női tekintetek" topic-ba kifordított puncit, de leellenőriztem, oda még olyan képet sem tettem fel, ahol látszana a nő szeméremdombja. Javíts ki, ha nincs igazam és írd már ide kérlek annak a hozzászólásomnak a számát! Ha nem írod, akkor sajna beismered, szavahihetetlen vagy és ármánykodsz, rosszindulatúan vádaskodsz.
"Kifordított" puncis képet a "Pink" topicomba valóban helyezek fel. Bár feltehetően elkerülte a figyelmedet, EZ EGY SZEXUÁLIS TARTALMÚ WEB-SITE, ugyanilyen tartalmú Fórummal. Ha sérti szemed az ilyesmi:
- Ne látogasd az oldalt (an blokk)
- Azokat a topicokat ne nézd meg!
Megint csak kötözködsz, ráadásul igazad sincs. A képek felhelyezése meg alapvetően hsz-pótló, pontínságes időkben. Ha ezt sem fogod fel, akkor...
Ja, ja 5 perc, míg 1 kép bejön, akkor valóban le kellene cserélni az 26,6-os modemet valami gyorsabbra, vagy ne mobilon keresztül nyomd! De ez sem az én hibám, nekem speciel 1 mp alatt bejön.
"Kifordított" puncis képet a "Pink" topicomba valóban helyezek fel. Bár feltehetően elkerülte a figyelmedet, EZ EGY SZEXUÁLIS TARTALMÚ WEB-SITE, ugyanilyen tartalmú Fórummal. Ha sérti szemed az ilyesmi:
- Ne látogasd az oldalt (an blokk)
- Azokat a topicokat ne nézd meg!
Megint csak kötözködsz, ráadásul igazad sincs. A képek felhelyezése meg alapvetően hsz-pótló, pontínságes időkben. Ha ezt sem fogod fel, akkor...
Ja, ja 5 perc, míg 1 kép bejön, akkor valóban le kellene cserélni az 26,6-os modemet valami gyorsabbra, vagy ne mobilon keresztül nyomd! De ez sem az én hibám, nekem speciel 1 mp alatt bejön.
Üdv újra mindenkinek, gyorsan replyzek mindent:
To Alina #2115: Nem vettem be semmit, alapjáraton normális vagyok, s amit korábban írtam, fenntartom, normálisan kívánok hozzáállni a dolgokhoz, mégha néha nagyon nehezemre is esik, ha permanensen bekóstolnak.
To Katicika #2127: A "Te ember" megszólítás ismét nem a kedvencem, voltál már ennél normálisabb is! Vagy ha a vitapartner felvesz egy visszafogottabb stílust, egyből oda kell vágni? Kérdésedre ("...mindent csak támadásként élsz meg...") a válaszom: Nem, nem mindent. Ha látnál, láthatnád: Pl. édespille normális, nem sértő, nem személyeskedő, nem nagyképű, nem lekezelő intését örömmel és tisztelettel fogadtam, nem éltem meg támadásként. Több fórumozó felhívását (amikor nem sikerültek a fényképfeltöltéseim), esetleg élcelődő, cukkolódó ezirányú észrevételeit NEM éltem meg ennek. Sőt, eddig csak a Te és Alina megjegyzéseit éltem meg ennek, ez meg nagyon távol van a "minden"-től. Inkább túlnyomórészt nem élem meg annak, de ami egyértelműen, ynilvánvalóan "bekóstolás", lekezelő, lenéző, személyeskedő hsz, azt annak élem meg, ami! A Te "észrevételeid" az Anna fórumban pl. ilyenek voltak. Azt sugalták: Én egy nagy hülye vagyok, és egyáltalán, mit képzelek magamról, hogy negatívan merek írni Annáról, stb. Stílusod személyeskedő, lekezelő volt, s emiatt vettem fel a kesztyűt. Nagyon távolt volt a "csak megjegyzésképpen"-től. Kb. mint az a bizonyos Makó nevű ember Jeruzsálemtől.
Alina (feltehetően védelmedre) szintén bekóstolt, sziontén személyeskedő, rosszindulatú választ írt, azt sem hagyhattam szó nélkül.
Ha értelmesen, nem bántóan szólnak hozzám, hidd el, engem kenyérre lehet kenni. De ha valaki alapból, ismeretlenül gonosz, rosszindulattal közeledik hozzám, hidd el, megvédem magam!
To Alina #2132: "nem öröm,nem elmeny,es nem rosszindulat vezet..Csak igy törtent...". Hát, sajnálatos, hogy az "így történik" elsőre ennyire elvitte ezt a dolgot, és átcsapott egy rossz hangvételű, becsmérlő stílusú vitába (melyből én sem maradtam ki). Ezért kívántam váltani, s a magam részéről normális mederbe terelni a beszélgetést.
To Alina #2115: Nem vettem be semmit, alapjáraton normális vagyok, s amit korábban írtam, fenntartom, normálisan kívánok hozzáállni a dolgokhoz, mégha néha nagyon nehezemre is esik, ha permanensen bekóstolnak.
To Katicika #2127: A "Te ember" megszólítás ismét nem a kedvencem, voltál már ennél normálisabb is! Vagy ha a vitapartner felvesz egy visszafogottabb stílust, egyből oda kell vágni? Kérdésedre ("...mindent csak támadásként élsz meg...") a válaszom: Nem, nem mindent. Ha látnál, láthatnád: Pl. édespille normális, nem sértő, nem személyeskedő, nem nagyképű, nem lekezelő intését örömmel és tisztelettel fogadtam, nem éltem meg támadásként. Több fórumozó felhívását (amikor nem sikerültek a fényképfeltöltéseim), esetleg élcelődő, cukkolódó ezirányú észrevételeit NEM éltem meg ennek. Sőt, eddig csak a Te és Alina megjegyzéseit éltem meg ennek, ez meg nagyon távol van a "minden"-től. Inkább túlnyomórészt nem élem meg annak, de ami egyértelműen, ynilvánvalóan "bekóstolás", lekezelő, lenéző, személyeskedő hsz, azt annak élem meg, ami! A Te "észrevételeid" az Anna fórumban pl. ilyenek voltak. Azt sugalták: Én egy nagy hülye vagyok, és egyáltalán, mit képzelek magamról, hogy negatívan merek írni Annáról, stb. Stílusod személyeskedő, lekezelő volt, s emiatt vettem fel a kesztyűt. Nagyon távolt volt a "csak megjegyzésképpen"-től. Kb. mint az a bizonyos Makó nevű ember Jeruzsálemtől.
Alina (feltehetően védelmedre) szintén bekóstolt, sziontén személyeskedő, rosszindulatú választ írt, azt sem hagyhattam szó nélkül.
Ha értelmesen, nem bántóan szólnak hozzám, hidd el, engem kenyérre lehet kenni. De ha valaki alapból, ismeretlenül gonosz, rosszindulattal közeledik hozzám, hidd el, megvédem magam!
To Alina #2132: "nem öröm,nem elmeny,es nem rosszindulat vezet..Csak igy törtent...". Hát, sajnálatos, hogy az "így történik" elsőre ennyire elvitte ezt a dolgot, és átcsapott egy rossz hangvételű, becsmérlő stílusú vitába (melyből én sem maradtam ki). Ezért kívántam váltani, s a magam részéről normális mederbe terelni a beszélgetést.
Tovább folytatnám ezt a beszélgetést (mely kezd talán barátságosabb formát ölteni), de sajnos el kell mennem, így legközelebb megint csak a hajnali 3 órás "beteg" és "idióta"
képeimhez lesz szerencsétlenségetek. :)
Azért ha még kell, természetesen válaszolok ide is (vagy máshova).
Jó éjszakát mindenkinek!
P.S.: Amennyiben bárkinek túlságosan belegázoltam volna lelkivilágába, úgy attól elnézést kérek, sajna ilyen a természetem, nem szeretem, ha bántanak, személyeskednek.
képeimhez lesz szerencsétlenségetek. :)Azért ha még kell, természetesen válaszolok ide is (vagy máshova).
Jó éjszakát mindenkinek!
P.S.: Amennyiben bárkinek túlságosan belegázoltam volna lelkivilágába, úgy attól elnézést kérek, sajna ilyen a természetem, nem szeretem, ha bántanak, személyeskednek.
Na, a Jáksós bukta:
Azt hiszem a vak is láthatja, nagyon azon vagyok! Nagyon próbálok személyskedéstől mentes beszélgetést kezdeményezni! De ehhez 2 ember kell(ene).
Idézet önmagamtól: "...nyitott vagyok mindkét féllel szemben mindenféle személyeskedést kerülő, emberi társalgásra, mert tudom, hogy egy ilyen beszélgetés csak javamra válhat. De ez vica versa!"
Idézet önmagamtól: "...nyitott vagyok mindkét féllel szemben mindenféle személyeskedést kerülő, emberi társalgásra, mert tudom, hogy egy ilyen beszélgetés csak javamra válhat. De ez vica versa!"
Ja, és amikor elkezdtem képeket feltölteni, akkor sem arra érkezett visszajelzés, hogy "nulla" lenne, hanem azt jelezték, hogy nem láthatóak!!! Mióta megmaradnak az általam felhelyezett képek, azóta 1-2 kivételtől eltekintve csak pozitív visszajelzéseket kapok.
Bár alapvetően pontokért helyezem fel a képeket, ennek ellenére igyekszem szép, jó minőségű képeket felrakni, amelyek tényleg tetszenek nekem.
Bár alapvetően pontokért helyezem fel a képeket, ennek ellenére igyekszem szép, jó minőségű képeket felrakni, amelyek tényleg tetszenek nekem.
Mármint Te felhívtad a figyelmemet hsz-eim érthetetlenségére (magyartalanságára)??? Légy oly kedves, jelezd már nekem, hogy mely topic mely hsz-e volt ez, mert akárhogy kerestem, nem leltem.
A "lebaszarintás" tény, mivel válaszodat először nem értettem (nagyon másodjára sem, de ezt hagyjuk), amit kivettem belőle azt személyeskedőnek, sértőnek éreztem.
A képfeltöltés eleinte valóban nem ment (jeleztem is, hogy én toltam el egy beállítást), de azóta nem érkeznek reakciók arra, hogy "silány" minőségűek lennének az általam felhelyezett képek. Illetve hazudok, amin most összevesztünk, az valóban ilyen jelzés volt, de ezen kívül az összes általam felhelyezett képre POZITÍV volt a visszajelzés.
Akkor még mindig nem tudom, miről beszélünk.
Tehát???
A "lebaszarintás" tény, mivel válaszodat először nem értettem (nagyon másodjára sem, de ezt hagyjuk), amit kivettem belőle azt személyeskedőnek, sértőnek éreztem.
A képfeltöltés eleinte valóban nem ment (jeleztem is, hogy én toltam el egy beállítást), de azóta nem érkeznek reakciók arra, hogy "silány" minőségűek lennének az általam felhelyezett képek. Illetve hazudok, amin most összevesztünk, az valóban ilyen jelzés volt, de ezen kívül az összes általam felhelyezett képre POZITÍV volt a visszajelzés.
Akkor még mindig nem tudom, miről beszélünk.
Tehát???
Hey, hát olvass már vissza, dehogy van temetés, épp ki tud nagyobb primkó lenni verseny folyik! Sietek, az első helyre még esélyes vagyok! :)
Nem csalódtam benned... Gondoltam, hogy ilyen virágföldes lesz a válaszod, de hangsúlyozom: Ezen válaszod CSAK TÉGED MINŐSÍT!!!
2104-et még válaszod előtt írtam, sajna csalódnom kellett, képtelen vagy arra, amit írtam. Erről ennyit.
Dagonyázz hát tovább nagyképűséged langymeleg posványában, hitesd el magaddal, hogy az a frankó, amit csinálsz, ahogy csinálod. Legyen Neked. Hisz feltehetően te így érzed jól magad, önmagad eltévelyedett, betonegyszerű gondolkodásodban ez a jó. Nem baj, ha az emberek túlnyomó többségének ez szánalmas és beteges, te csak érezd jól így magad. Ezért nem tudlak megvetni, legfeljebb sajnálni!
P.S.: NEM VAGYOK ORVOS!!! Hahahahaha, ezzel nagyon mellélőttél!
A képekkel kapcsolatban meg: HA képeket illeszt be az ember, nem vádolhatják pontvadászattal! Ez sem jött be.
Ja, nagyképűség: A "nálad" az egy "n". lol
2104-et még válaszod előtt írtam, sajna csalódnom kellett, képtelen vagy arra, amit írtam. Erről ennyit.
Dagonyázz hát tovább nagyképűséged langymeleg posványában, hitesd el magaddal, hogy az a frankó, amit csinálsz, ahogy csinálod. Legyen Neked. Hisz feltehetően te így érzed jól magad, önmagad eltévelyedett, betonegyszerű gondolkodásodban ez a jó. Nem baj, ha az emberek túlnyomó többségének ez szánalmas és beteges, te csak érezd jól így magad. Ezért nem tudlak megvetni, legfeljebb sajnálni!
P.S.: NEM VAGYOK ORVOS!!! Hahahahaha, ezzel nagyon mellélőttél!
A képekkel kapcsolatban meg: HA képeket illeszt be az ember, nem vádolhatják pontvadászattal! Ez sem jött be.
Ja, nagyképűség: A "nálad" az egy "n". lol
Mindkettőtöknek, hölgyeim! (Katicika, Alina).
Kész vagyok kettőtökkel bármilyen (akár eddigi, akár új) témában értelmesen elbeszélgetni. Nyitott vagyok emberi, értelmi tárgyalásra, a nézetkülönbségek megbeszélésére, konszenzus (esetleg kompromisszum) keresésére.
Addig azonban, ameddig hsz-eimre személykedő, fikázó, lenéző választ kapok, addig fel kell vennem a kesztyűt, és ugyanabban a hangnemben kell válaszolnom! Mert addig személyesnek, személyem elleni támadásnak élem meg, s így védekeznem kell! Ez evidens.
Ismétlen: nyitott vagyok mindkét féllel szemben mindenféle személyeskedést kerülő, emberi társalgásra, mert tudom, hogy egy ilyen beszélgetés csak javamra válhat. De ez vica versa!
Kész vagyok kettőtökkel bármilyen (akár eddigi, akár új) témában értelmesen elbeszélgetni. Nyitott vagyok emberi, értelmi tárgyalásra, a nézetkülönbségek megbeszélésére, konszenzus (esetleg kompromisszum) keresésére.
Addig azonban, ameddig hsz-eimre személykedő, fikázó, lenéző választ kapok, addig fel kell vennem a kesztyűt, és ugyanabban a hangnemben kell válaszolnom! Mert addig személyesnek, személyem elleni támadásnak élem meg, s így védekeznem kell! Ez evidens.
Ismétlen: nyitott vagyok mindkét féllel szemben mindenféle személyeskedést kerülő, emberi társalgásra, mert tudom, hogy egy ilyen beszélgetés csak javamra válhat. De ez vica versa!
Szinte gondoltam, sőt TUDTAM, hogy Katicika is beleszól ebbe a társalgásba... Biztosra vettem.
Bántom? Mivel? Az őszinteséggel? Az igazsággal?
Ha valóban frusztrált, talán nem a többieken kellene ezt a dolgot levezetnie! Ezen kívül próbáltam felhívni figyelmét az "egyenlő" elbírálás elvére, melyet nem szívesen alkalmaz.
Értelmes BESZÉLGETÉS-nek mindig is híve voltam. Az Anna topicban próbáltam is ezt a dolgot erőltetni, de nem jártam sok sikerrel...
Bántom? Mivel? Az őszinteséggel? Az igazsággal?
Ha valóban frusztrált, talán nem a többieken kellene ezt a dolgot levezetnie! Ezen kívül próbáltam felhívni figyelmét az "egyenlő" elbírálás elvére, melyet nem szívesen alkalmaz.
Értelmes BESZÉLGETÉS-nek mindig is híve voltam. Az Anna topicban próbáltam is ezt a dolgot erőltetni, de nem jártam sok sikerrel...
Oh, nincs ellenemre, hogy áthoztál. Feltehetően a helyedben elgondolkodnék, hogy miért is rúgnak ki minden "szarságért". Lehet, hogy nem másban van a hiba?
El kell Téged keserítenem: Az, hogy nem magyarul álmodsz, nem magyarázat az összefüggéstelen, értelmezhetetlen, magyartalan hsz-eidre. Amire én is felhívtam a figyelmed, az Adminok is, de Te tettél rá nagy ívben!
Amikor először "kóstoltál be", akkor próbáltalak rábírni, hogy ÉRTELEMSEN fejtsd ki, mit akarsz - eredmény nulla.
Azért nem mentség a "nem magyar álmodásod" a zavart hsz-eidre, mert ha nem alvajáróként írod őket, akkor igenis ÉBREN vagy, ami egy bizonyos szinten megköveteli azt, hogy az emberek értsék, mit akarsz mondani.
Így viszont negyképű, lekezelő, lenéző stílusúnak tűnik (Te tudod, mit akarsz mondani, a sok buta plebs meg le van tojva nagy ívben!), amit nem csoda, ha "ban"-nal jutalmaznak. Admin volnék, én sem szeretném, ha egy fórumozó ennyire lekezelne, lenézne!
Egyéb hozzáfűzésedből meg csak az "intoleráns" kifejezést emelném ki: Javaslom első körben elővenni az Idegen szavak értelmező kéziszótárát, melyet ha megnézel, először a "tolerencia" kifejezést keresd: Na az az, ami Belőled teljs mértékben hiányzik. Aztán javaslom megkeresni az "empátia" kifejeztést: Szintén hiánycikk Nálad.
Elítélem, ha egy nő azért fújatja fel hatalmasra a melleit, hogy utána azzal érvényesüljön. (Érdekes, amikor ezt Annácskáról írtam, akkor meg azért fikáztál le, kötöttél velém, ott nem "gáz" a természetellenes, felfújt mell???).
Ha viszont szülés utáni elcsúnyulás vagy betegség (pl emlőrák miatti ampiutáció!!!) miatt teszi a nő, szertinem igenis elfogadható.
Az gáz, ha ebből a nő rendszert csinál, ha megműtteti mindenét, félévente tetet be új implantátumot, és lassan egyetlen saját testrésze nincs (lásd Annácska, érdekes, őt megvédted, nála nem gáz???).
De esetenként elfogadható, megérthető. Te pont egy olyan képet (s ezzel engem, az ízlésemet) fikáztad le, ahol szó sem volt hatalmas műmellekről, természetellenes lufikról, feltűnő dolgokról.
Akkor: Ki is az intoleráns? Hmmm... Segítek, kettőnk közül nem én.
Arról valóban nem tehetsz, hogy egy éjszakázni szerető emberrel futottál össze, arról viszont igen, hogy hozzászólásaid primitívek, fikázóak, lenézőek, INTOLERÁNSAK, egész megnyilvánulásod nem közösségi, mert csak kötözködni, baszogatni tudsz.
Nézz jó mélyen magadba: Ha nem találsz semmit, mit érdemes lenne felhozni, akkor pedig maradj lent.
El kell Téged keserítenem: Az, hogy nem magyarul álmodsz, nem magyarázat az összefüggéstelen, értelmezhetetlen, magyartalan hsz-eidre. Amire én is felhívtam a figyelmed, az Adminok is, de Te tettél rá nagy ívben!
Amikor először "kóstoltál be", akkor próbáltalak rábírni, hogy ÉRTELEMSEN fejtsd ki, mit akarsz - eredmény nulla.
Azért nem mentség a "nem magyar álmodásod" a zavart hsz-eidre, mert ha nem alvajáróként írod őket, akkor igenis ÉBREN vagy, ami egy bizonyos szinten megköveteli azt, hogy az emberek értsék, mit akarsz mondani.
Így viszont negyképű, lekezelő, lenéző stílusúnak tűnik (Te tudod, mit akarsz mondani, a sok buta plebs meg le van tojva nagy ívben!), amit nem csoda, ha "ban"-nal jutalmaznak. Admin volnék, én sem szeretném, ha egy fórumozó ennyire lekezelne, lenézne!
Egyéb hozzáfűzésedből meg csak az "intoleráns" kifejezést emelném ki: Javaslom első körben elővenni az Idegen szavak értelmező kéziszótárát, melyet ha megnézel, először a "tolerencia" kifejezést keresd: Na az az, ami Belőled teljs mértékben hiányzik. Aztán javaslom megkeresni az "empátia" kifejeztést: Szintén hiánycikk Nálad.
Elítélem, ha egy nő azért fújatja fel hatalmasra a melleit, hogy utána azzal érvényesüljön. (Érdekes, amikor ezt Annácskáról írtam, akkor meg azért fikáztál le, kötöttél velém, ott nem "gáz" a természetellenes, felfújt mell???).
Ha viszont szülés utáni elcsúnyulás vagy betegség (pl emlőrák miatti ampiutáció!!!) miatt teszi a nő, szertinem igenis elfogadható.
Az gáz, ha ebből a nő rendszert csinál, ha megműtteti mindenét, félévente tetet be új implantátumot, és lassan egyetlen saját testrésze nincs (lásd Annácska, érdekes, őt megvédted, nála nem gáz???).
De esetenként elfogadható, megérthető. Te pont egy olyan képet (s ezzel engem, az ízlésemet) fikáztad le, ahol szó sem volt hatalmas műmellekről, természetellenes lufikról, feltűnő dolgokról.
Akkor: Ki is az intoleráns? Hmmm... Segítek, kettőnk közül nem én.
Arról valóban nem tehetsz, hogy egy éjszakázni szerető emberrel futottál össze, arról viszont igen, hogy hozzászólásaid primitívek, fikázóak, lenézőek, INTOLERÁNSAK, egész megnyilvánulásod nem közösségi, mert csak kötözködni, baszogatni tudsz.
Nézz jó mélyen magadba: Ha nem találsz semmit, mit érdemes lenne felhozni, akkor pedig maradj lent.
Nekem meg speciel a pontvadász semmitmondó hsz-ek nem jönnek be!
Istenem, ilyen nincs! Ha ezeket a lufikat egyszer kipróbálhatnám!!!
Nem rossz a cumi, kér, hogy pazarol, az anyaog inkább a szájába engedje!!
Nagyon jó lehet, ha egy kéz van az ember seggében!!
Láttam én már élőben ennél sokkal gagyibbra sikeredett szilikont is! Aki fikázza, nézzem meg Rubint Réka melleit, és aztán beszéljen. Szeritnem az sokkal természetellenesebbre, lufibbra sikerült!
Nagyon ott van a buxa!!!
Hát, nem egy magyar amatőr... Szerintem kicsit uncsi, de jó a csaj segge.
Tetszenek az ilyen cickós csajok, és a puncija is nagyon szexi!
Csinos kis leányzó. Kicsit fehér a bőre, de szép teste van, meg kell hagyni!
A segg nem volna rossz, de én a csupaszabbat szeretem, nekem túl sok a szőr...
Kár ilyen idétlen melltartóval leszorítani a ciciket, mert így elég bénám hatottak. De összességében nem rossz anyag.
Fikázzátok a csajt, pedig szerintem sokan a fél karukat odaadnák egy ilyen buxáért! Szerintem (bár valóban látszik, hogy szilikon), nincs gond a cicijével, az arca szép, a segge meg egyenesen eszményi!
Na, akkor mi van? Ilyen anyag van az amatőr beküldött rovatban is. Ide azért valamivel "extrább" dolgokat várnék.
Biztos élvezte a csaj, amikor a seggét öklözték... Szerintem ebben az volt jó neki, amikor végre befejezték és kifizették.
Jó a buxa, na meg a vízágy... Mondjuk nekem a fószer eléggé amatőrnek tűnt, csak tolta, mint vak a biciklit...
Jó volna, ha nem tűnne előre beállítottnak... Kamera türcsi alatt, mégis végig PONT rálát, ponto akkor kezd majdnem masztizni a zuhany alatt, 1 órát mossa a nunit, szóval kicsit beállítottnak tűnik, de nem rossz.
Első próbálkozásnak nem rossz, de bár kicsit rövid, unalmas, ki-be, semmi más... De jó az anyag, minőségi a felvétel, szóval csak így tovább!
Szerintem NAGYON ott van a csaj! Igenis szép a cicije, jó a segge, és az arc is valami bikavadító!!!
Trianonban tárgyalnak az országok további sorsáról a VH után. A tárgyalás közepén jelentkezik a magyar küldött, hogy szólni kíván.
Felszólítják:
- Én csak azt szeretném mondani, hogy mikor mi idejöttünk a Kárpát - medencébe, az éjszaka ellopták a románok a lovainkat.
A többiek nem igazán értik, kérdi az elnök, szeretné-e a magyar ha a hozzászólását jegyzőkönyvbe vennék-e.
- Á nem, nem kell. Csak úgy mondtam...
A tárgyalás folytatódik, megint szólni kíván a magyar:
- Én csak azt szeretném mondani, hogy mikor mi idejöttünk a Kárpát-medencébe, az éjszaka ellopták a románok a lovainkat.
Megint kérdik, jegyzőkönyvbe akarja-e vetetni? Mondja:
- Nem kell, csak úgy mondtam...
A tárgyalás folytatódik, a magyar megint szólásra kér engedélyt:
- Én csak azt szeretném mondani, hogy mikor mi idejöttünk a Kárpát-medencébe, az éjszaka ellopták a románok a lovainkat.
A román küldöttnek már vörös a feje! Üvöltve kifakad:
- De hisz akkor még itt sem voltunk!!
Mire a magyar:
- Na, ezt vegyék jegyzőkönyvbe...
Felszólítják:
- Én csak azt szeretném mondani, hogy mikor mi idejöttünk a Kárpát - medencébe, az éjszaka ellopták a románok a lovainkat.
A többiek nem igazán értik, kérdi az elnök, szeretné-e a magyar ha a hozzászólását jegyzőkönyvbe vennék-e.
- Á nem, nem kell. Csak úgy mondtam...
A tárgyalás folytatódik, megint szólni kíván a magyar:
- Én csak azt szeretném mondani, hogy mikor mi idejöttünk a Kárpát-medencébe, az éjszaka ellopták a románok a lovainkat.
Megint kérdik, jegyzőkönyvbe akarja-e vetetni? Mondja:
- Nem kell, csak úgy mondtam...
A tárgyalás folytatódik, a magyar megint szólásra kér engedélyt:
- Én csak azt szeretném mondani, hogy mikor mi idejöttünk a Kárpát-medencébe, az éjszaka ellopták a románok a lovainkat.
A román küldöttnek már vörös a feje! Üvöltve kifakad:
- De hisz akkor még itt sem voltunk!!
Mire a magyar:
- Na, ezt vegyék jegyzőkönyvbe...
Próbáltam szegény figyelmét felhívni a rosszalkodására, de mostanság nagyon elemében vagy, hála Istennek!!! :) Nem akarok senki lelkivilágába belegázolni, de sajnálom eleinte őket. De hát aki nem figyel, megérdemli. Na, gyorsan beszúrok egy viccet is, nem off-olok tovább.
Sajna erre nem tudok nyilatkozni, ugyanis 3-as felálláshoz pasit nem tudnék bevonni. 2 csajjal el tudnám képzelni (abban már úgy-ahogy volt is részem), de hogy nég egy pasi?... Igazat adok az Adminnak, én félnék, hogy rámegy a kapcsolatom. Akkor meg ugye egy sezxért az ember 2 embert veszít el, egy barátot, és egy barátnőt.
Speciel ha benneteket ez izgat, hogy a harmadik fő pasi legyen, szerintem inkább "kívülálló", ismeretlen legyen az illető, könnyebb elvonatkoztatni... Meg aztán ha vége aműsornak, nem kell nap-mint-nap szembesülni az illetővel. AMi esetleg kínos is lehet.
Speciel ha benneteket ez izgat, hogy a harmadik fő pasi legyen, szerintem inkább "kívülálló", ismeretlen legyen az illető, könnyebb elvonatkoztatni... Meg aztán ha vége aműsornak, nem kell nap-mint-nap szembesülni az illetővel. AMi esetleg kínos is lehet.
Speciel nekem a reggeli "hangulat" képed sokkal jobban tetszett, de ugye azóta eltelt egy nap... Mondjuk maradhatott volna estére is! :)
Nagypapi ölében a kisunokával:
- Na, kisunokám, mi lesz, ha kivered egy kutyus kukiját?
- Hááát, egy csomó kutyus-sperma.
- Na és ha kivered egy nyuszi kukiját?
- Hááát, egy kevés nyuszi-sperma.
- Na, és ha kivered nagypapi kukiját?
- Gondolom, sok nagypapi sperma....
- MEG EGY CSOKI!!!
- Na, kisunokám, mi lesz, ha kivered egy kutyus kukiját?
- Hááát, egy csomó kutyus-sperma.
- Na és ha kivered egy nyuszi kukiját?
- Hááát, egy kevés nyuszi-sperma.
- Na, és ha kivered nagypapi kukiját?
- Gondolom, sok nagypapi sperma....
- MEG EGY CSOKI!!!
Asszem megvan az új jelölt a "ban"-oltak listájára: Pengeee.
Figyu, az ilyen semmitmondó, pontvadász hsz-eket itt nem szeretik, hamar tiltólista lesz a vége!!! Csak javaslat!
Figyu, az ilyen semmitmondó, pontvadász hsz-eket itt nem szeretik, hamar tiltólista lesz a vége!!! Csak javaslat!
Feltörni már nem fog, hiszen nem talajvíz... Egy biztos, Annát lehet fikázni, nem szeretni, megvédeni, de pbigbear nem igazén volt fórum-ba való. Bár feltehetően többen ezt már rólam is mondták, gondolták, de hát eddig megúsztam... :) Gyorsan beillesztek egy képet, nehogy a "semmitmondó" hsz kategóriába beleessek! :)
Ő Lady Sonia a www.lady-sonia.com-ról. Egy kb. 40-45 éves picsa, eszméletlen dudákkal, a kora ellenére nagyon csinos. A filmjeiben nem baszik, csak kézimunka és szopás van, de az művészi fokon! Iszonyat szépen és érzékien cumizik, nagyon ért a faszhoz, látszik, hogy szereti kényeztetni a brét, felsőfokú a franciatudása!
Lolo Ferrari reinkarnáció... Mondjuk tényleg elég amarőt az ürge, de lehet, hogy a rendező volt gyenge...
Szegény pbigbear bele merészelt szállni Katicika érzékeny lelkébe, és elég gusztustalan jelzőkkel illette a topic elnevezőjét, Annácskát. Alpári volt, az egyszer szent, de hát láthatjuk, tudatlansága "ban"-t érdemelt... :)
Hát, eleinte nem tudtam, hogy mit csinál, de tényleg érdekes a technika... Ez az "öblögetés" szerű izé biztos jó valakinek, nekem biztos nem. Az sem kizárt, hogy eleinte nem volt teljesen kemény a fasz, és így próbálta "egyenesbe" hozni. Mondjuk a végefelé belejött, és tisztességesen csinálta.
pbigbear még nem tudta, hogy Annácska Katicika gyenge pontja... :) Meg is lett az eredménye, ahogy látom, nem látom pbigbear-t. Gyorsan jött, gyorsan ment... :)
Hogy egy szexuális (vagy szexuálisnak titulált) magatartás belefér-e a "normális", az "átlag" elfogadottságába, avagy sem, alapvetően 3 összetevő határozza meg:
1.: Az adott kor. Azt hiszem, evidens, hogy nem is oly régen, dédapáink korában feltehetően már a ma teljesen elfogadott orális szex is "beteges" jelzőt kapott volna. Nem is olyan régen (kb. 15-20 éve) megjelent egy kis füzetecske az orális szexről, amiben 1000 ember szólt hozzá. Ebben több olyan hozzászólás is volt, miszerint "...nagyítóval kell keresni nőt, aki hajlandó erre...". Magyarul, az orális szex még 20 éve sem volt ennyire elfogadott és általános.
2.: Az adott ország vagy népcsoport. Szerintem teljesen tiszta, hogy más szexuális szokásai vannak a pápuáknak, az Amazonas menti indiánoknak, a japánoknak, a franciáknak, és nekünk magyaroknak. Népenként eltérő annak megítélése, hogy mi a "normális" és mi a "beteges".
3.: Az adott személy. Azt hiszem ez is nyilvánvaló mindenki számára, hogy minden embernél más és más a "mérce", más és más a szint, hogy mi fér bele még a "normális"-ba, és mit tart már "beteges"-nek. AMit az egyik elfogad, esetleg tetszik is neki, szexuálisan felizgatja, az már másnak lehet, hogy "beteges", vagy undorító.
Ilyen a bukkake is. Vannak hozzászólók, akik szerint ez "beteg" dolog, undorító. Japánban azonban (ahonnan ez elindult) a pornófilmek 75%-a erről szól, ilyen, tehát iszonyat kereslet van rá, ad apropó, ott az emberek java rézének ez elfogadott, sőt, sezxuálisan izgató, tetsző dolog.
Talán az sem véletlen, hogy nemcsak Japánban mennyi ilyen témájú film készül (német GGG filmek, American bukkake, stb.), magyarul igenis van rá igény, igenis kell, szükség van rá.
(Csak zárójelben: "shit", kaki témájú film még mindig elenyésző számban készül az össz pornófilmtermeléshez képest, konzekvencia, erre nincs AKKORA igény, tehát nem annyira elfogadott).
Ettől függetlenül igazat adok annak, aki azt mondja, hogy ha valakinek tetszik BÁRMILYEN szexuális jellegű tevékenység, azt joga van bárki másnak "eszement"-nek vagy "beteg"-nek titulálnia. Legfeljebb eltérőek a szexuális szokásaik, eltérő az, hogy mire indulnak be, mi tetszik nekik. Ezen kívül előfordulhat, hogy az, aki "beteg"-nek aposztrofálja azt, akinek ez tetszik, lehet, hogy önmaga bír olyan szexuális fantáziával, ami másban kelt visszatetszést.
Végezetül pedig annak, aki azt írta, hogy ez a nőnek megalázó, illetve nincs olyan nő, aki ezt élvezné, aki ezt szeretné. Hatalmas tévedés!!! Több olyan barátnőm volt már, aki igényelte, szerette ezt!
1.: Az adott kor. Azt hiszem, evidens, hogy nem is oly régen, dédapáink korában feltehetően már a ma teljesen elfogadott orális szex is "beteges" jelzőt kapott volna. Nem is olyan régen (kb. 15-20 éve) megjelent egy kis füzetecske az orális szexről, amiben 1000 ember szólt hozzá. Ebben több olyan hozzászólás is volt, miszerint "...nagyítóval kell keresni nőt, aki hajlandó erre...". Magyarul, az orális szex még 20 éve sem volt ennyire elfogadott és általános.
2.: Az adott ország vagy népcsoport. Szerintem teljesen tiszta, hogy más szexuális szokásai vannak a pápuáknak, az Amazonas menti indiánoknak, a japánoknak, a franciáknak, és nekünk magyaroknak. Népenként eltérő annak megítélése, hogy mi a "normális" és mi a "beteges".
3.: Az adott személy. Azt hiszem ez is nyilvánvaló mindenki számára, hogy minden embernél más és más a "mérce", más és más a szint, hogy mi fér bele még a "normális"-ba, és mit tart már "beteges"-nek. AMit az egyik elfogad, esetleg tetszik is neki, szexuálisan felizgatja, az már másnak lehet, hogy "beteges", vagy undorító.
Ilyen a bukkake is. Vannak hozzászólók, akik szerint ez "beteg" dolog, undorító. Japánban azonban (ahonnan ez elindult) a pornófilmek 75%-a erről szól, ilyen, tehát iszonyat kereslet van rá, ad apropó, ott az emberek java rézének ez elfogadott, sőt, sezxuálisan izgató, tetsző dolog.
Talán az sem véletlen, hogy nemcsak Japánban mennyi ilyen témájú film készül (német GGG filmek, American bukkake, stb.), magyarul igenis van rá igény, igenis kell, szükség van rá.
(Csak zárójelben: "shit", kaki témájú film még mindig elenyésző számban készül az össz pornófilmtermeléshez képest, konzekvencia, erre nincs AKKORA igény, tehát nem annyira elfogadott).
Ettől függetlenül igazat adok annak, aki azt mondja, hogy ha valakinek tetszik BÁRMILYEN szexuális jellegű tevékenység, azt joga van bárki másnak "eszement"-nek vagy "beteg"-nek titulálnia. Legfeljebb eltérőek a szexuális szokásaik, eltérő az, hogy mire indulnak be, mi tetszik nekik. Ezen kívül előfordulhat, hogy az, aki "beteg"-nek aposztrofálja azt, akinek ez tetszik, lehet, hogy önmaga bír olyan szexuális fantáziával, ami másban kelt visszatetszést.
Végezetül pedig annak, aki azt írta, hogy ez a nőnek megalázó, illetve nincs olyan nő, aki ezt élvezné, aki ezt szeretné. Hatalmas tévedés!!! Több olyan barátnőm volt már, aki igényelte, szerette ezt!
Mi az, Lolo Ferrari újjászületett? Azt hittem, meghalt? :) Mondjuk ebben a vidiben a csajnak sokkal jobb feje van, Lolo-nak a feje is gáz volt. Ez a szöszi meg szépen is obladázik.






Nem: férfi
Magyarország




