Ezt igen! Nagyon tetszett! Egy ilyen nekem is van, de a lány nem járult hozzá, hogy feltegyem, pedig legalább ennyire tutajos!
Ez egy megtörtént sztori: Annakidején, amikor gimnazista voltam (jó régen volt) volt a giminek, ahova jártam, egy finn testvériskolája, és évente pár szerencsés (nyalis) iskolatársunk kijutott Finnországba, és viszont, évente hozzánk is jött pár finn gimnazista.
Egyszer szintén nálunk vendégeskedtek. A haverokkal egy szünetben megyünk a fiú WC-be cigizni. Bent a rötyin a szokásosnál is súlyosabb, sőt, valami irtóztató bűz terjengett. Mindannyian öklendeztünk, ilyet még sosem éreztünk, pedig volt már 1-2 "kellemes" élményben részünk. Mivel bagózni kell, de a bűzben lehetetlennek tűnt, el kezdtük keresni a forrását. Nem kellett sokáig keresni, az egyik WC kagylóban megleltük. Nem azért mondom, lehet, hogy nyelvileg rokonaink a finnek, de fekázásban biztos az elefántok állnak közel hozzájuk, annyi kulát még sosem láttam addig.
S ha mindez nem lett volna elég, egyik osztálytársam megjegyezte:
- Na, az egyik Vejnemöjnen telekulázta a WC-t!
Ezen annyira röhögtünk, hogy a bazás végképp elmaradt...
Egyszer szintén nálunk vendégeskedtek. A haverokkal egy szünetben megyünk a fiú WC-be cigizni. Bent a rötyin a szokásosnál is súlyosabb, sőt, valami irtóztató bűz terjengett. Mindannyian öklendeztünk, ilyet még sosem éreztünk, pedig volt már 1-2 "kellemes" élményben részünk. Mivel bagózni kell, de a bűzben lehetetlennek tűnt, el kezdtük keresni a forrását. Nem kellett sokáig keresni, az egyik WC kagylóban megleltük. Nem azért mondom, lehet, hogy nyelvileg rokonaink a finnek, de fekázásban biztos az elefántok állnak közel hozzájuk, annyi kulát még sosem láttam addig.
S ha mindez nem lett volna elég, egyik osztálytársam megjegyezte:
- Na, az egyik Vejnemöjnen telekulázta a WC-t!
Ezen annyira röhögtünk, hogy a bazás végképp elmaradt...
NP Kedves!
Tudod, mi a legszörnyűbb az egészben? Az, hogy feltehetően letöltöm és meg is nézem... Ez már mazochizmus???
Neked is, és minden Kedves GG látogatónak is Kellemes, Boldog Karácsinyt, Annával, vagy bélküle!
Tudod, mi a legszörnyűbb az egészben? Az, hogy feltehetően letöltöm és meg is nézem... Ez már mazochizmus???
Neked is, és minden Kedves GG látogatónak is Kellemes, Boldog Karácsinyt, Annával, vagy bélküle!
Ez meg egy mű hozzászólás volt!!!
Mekkora egy gagyividi, és legalább 20 éves felvétel...
Cimi cumi cumedli.. Jóóóóó.....
Fincsi kis picsa...
Nagyon jól masztizik, szexis... Tutajos!
Szar műbrolik, műsprocc, de akkor sem irígylem a csajt, mert műbrokiból is durba, amennyi és ahova kapott!
Nem rossz műsor,. jöhet még%!
Jujjjj, nekem ez túl "természetes"...
Jó a buxa, ezt én is bevállalnám!
Nagyot alakít a kis ribanc!!
Azért egy kibortválkozás nem ártott volna hónalj meg puncitájon...
Ja, csak beszélgetni ne kelljen vele közben... :) Mondjuk nehéz lenne...
Nem bírom kihagyni:
Valamit kifelejtettél, mert ennyi fórumozó még kevés a villanykörte kicseréléséhez, kell hozzá még pár admin is:
- 1, aki kimoderálja a rasszista (piros fényű) égőt,
- 1, aki figyelmezteti az égőt, hogy megfelelően égjen,
- 1, aki az áramra is rászól, hogy ne izegjen össze-vissza, és nem érdekli, hogy VÁLTÓáram, vagy rendesen közlekedik, vagy tiltólistára kerül,
- 1, aki a többi villanykörte lehetőleg egységes világítására figyelmeztet,
- 1, aki rászól a renitens villanykörtékre, hogy amennyiben nem hajlandóak megfelelően világítani, először lekapcsolásra, majd végleges kidobásra lesznek ítélve,
- végül 1, aki ideiglenesen vagy véglegesen kidobja a csak áramvadász, de ténylegesen nem világító ízzókat.
Bocs, tom, de ezt nem hagyhattam ki. :)
Valamit kifelejtettél, mert ennyi fórumozó még kevés a villanykörte kicseréléséhez, kell hozzá még pár admin is:
- 1, aki kimoderálja a rasszista (piros fényű) égőt,
- 1, aki figyelmezteti az égőt, hogy megfelelően égjen,
- 1, aki az áramra is rászól, hogy ne izegjen össze-vissza, és nem érdekli, hogy VÁLTÓáram, vagy rendesen közlekedik, vagy tiltólistára kerül,
- 1, aki a többi villanykörte lehetőleg egységes világítására figyelmeztet,
- 1, aki rászól a renitens villanykörtékre, hogy amennyiben nem hajlandóak megfelelően világítani, először lekapcsolásra, majd végleges kidobásra lesznek ítélve,
- végül 1, aki ideiglenesen vagy véglegesen kidobja a csak áramvadász, de ténylegesen nem világító ízzókat.
Bocs, tom, de ezt nem hagyhattam ki. :)
Könyörgöm, Magyarország szórakozóhelyein kapsz más "normális" sört? Ezen kívül a legtöbb hely kimerül a Kim Beam-Johnny Walker-Ballatines trióban, a 2 utolsó scotch-ot meg akkor sem innám meg, ha igyen adnák! Vacak kommerszek. Persze, ha nem aranyárban mérnék azon az 1-2 helyen a Chivas-t, azt innék. Sörben meg szerintem a "komcsi" nem annyira gáz, de sajna nem sok helyen tartanak Ice Gössert.
Speciek nem mertem (akartam) a "túl" fiatal puncival kezdeni a felsorolást. Na, nem akarok börtönbe kerülni, és a GG-nek sem akarok problémát!!!
Milyen punci tetszik neked?
a./ Selymes, kislányos:

b./ Nem túl használt, de már nőies:

c./ Húsos, erős szeméremajkak:

d./ A "lógós":

e./ A "kitaposott kozáksapka":
a./ Selymes, kislányos:

b./ Nem túl használt, de már nőies:

c./ Húsos, erős szeméremajkak:

d./ A "lógós":

e./ A "kitaposott kozáksapka":
A kövérek beperelték a McDonalds-ot az elhízásuk miatt. A dohányosok bepereték a cigigyárakat a tüdőrákjuk miatt. Megyek, beperlem a Heinekent és a JimBeam-et a sok rusnya nő miatt, akit megdugtam.
Leszoktam a cigiről, a piáról, a nőkről. Életem legborzalmasabb 20 perce volt.
Hatalmas hazugság, hogy az osztriga elősegíti a szexuális vágyat. Tegnap is megettem nyolcat, de csak három hatott...
Várunk akkor vissza szeretettel és kíváncsisággal új képekkel a "pink" topicba!
A cumitechnika szuper. A többiről meg (nem akarok bántani) nem nyilatkozom.
Hááát, gyenge képminőség, és a technika sem az a csúcsszuper!
Ez elég unalmas, ahhoz képest, hogy milyen hosszú!
Első próbálkozásként nem rossz! Csak mutassatok többet!
Az action nem lenne rossz, de valahogy a képminőség szétcsúszott...
Ez aztán a nyalnivaló pina! Nem rossz!!!
Hát, nekem ennél véknyabb lányok jönnek be, kicsit nagy a poci...
Na, nekem meg ezek a cicik nem jönnek be...
Hát, akinek ez tetszik.... Szerintem a csaj feje elég gázos, öreg is, a melle erősen gravitál, tán a puncija meg az análtechnikája ér valamit.
Mééé csak a nicknévtől? A fórumtól miért nem??? :) Ne megyek, lelövöm magam... :)
Azért bukta, mert Annácska váltig tagadta, hogy akár találkozott volna Jáksóval, nemhogy kapcsolata lett volna vele. Bár lehet, hogy ez csak egy baráti puszi...
Hát az "érdekes " arc jelző kicsit erős túlzás. Ha angol lenne a csaj, ráillene a "Ruth" vagy a "Rhonda" név!
Tetszenek az ilyen bevállalós, "pink" képek!!!
Nem mai csirke, de nagyon egyben van!!!
Húúú, ha ilyen az "igazi" pina, akkor ne lássak többet! Nekem ez a dzsungel visszataszító...
Érdekes, de szép cicik, fincsi punci, mi kell még???
Akceptálom a sokak véleményét. A lány szerintem arcra nagyon szexi, valóban megérdemelne egy olyan cicit, ami mindekinek tetszik, mert akkor tán majdnem tökéletes lenne!
Nagyon jó képek!!! Imádom az ilyen nunit!
Nem rossz a buxa! Nekem mondjuk kicsit csupaszabban jobban tetszene, de így is király!
Hát, nekem ez kicsit 70-es éveket idéz... Egy kis szőrtelenítés ráférne, mert nem volna rossz kuffer!
Nem rossz technikával dolgozik a kislány, de én nem szeretem, ha spricc közben abbahagyja a faszverést... Jobb, ha rendesen ki van verve a fasz, főleg a szájába!
Az én értelmi szintemet szerintem eléggé levágta mindenki. Mert az legalább van. Ellentétben a te értelmetlenségi szinteddel. Hsz-eid primitivizmusa csak téged minősít, s lassan szánakozva gondolnak rád... Akinek már csak ennyi maradt... Szegény... Tényleg, csak sajnálni tudlak. Erőtlen, sótlan, vérszegény minden, amit művelsz, s ha ez nem megy, jön a gusztustalan szitkozódás. Nesze neked! Ügyes!
Szóval maradjunk annyiban, hazugságaiddal kőkeményen felsültél, s ezen nincs mit szépítgetni. Lehet utána mocskolódni, primitíven szemétkedni, de az sajna csak annak a jele, hogy belebuktál egy hazugságba, és próbálod menteni a menthetőt, de sajna, nem sikerül, csak újabb baromságot csinálsz.
Erről ennyit. Szánalmas vagy... Szánnivaló...
Szóval maradjunk annyiban, hazugságaiddal kőkeményen felsültél, s ezen nincs mit szépítgetni. Lehet utána mocskolódni, primitíven szemétkedni, de az sajna csak annak a jele, hogy belebuktál egy hazugságba, és próbálod menteni a menthetőt, de sajna, nem sikerül, csak újabb baromságot csinálsz.
Erről ennyit. Szánalmas vagy... Szánnivaló...
Szerintem is jobb, ha meghúzod magad! Úgyis csak magadat égetted, a hazugságaiddal, a rágalmaiddal, a szánalmasan gyenge próbálkozásaiddal. Annyira gyenge és erőtlen volt minden, s ha ez nem ment, jött a mocskolódás... Jellemző a fajtádra, származásodra. India elég messze van, bár Mátészalka ideális hely neked.
Neked is minden jót, és sok sikert a vibriddel estére!
Neked is minden jót, és sok sikert a vibriddel estére!
Ja, és én állítottam magamról, hogy "nem magyarul gondolkodom". Akkor ki is a magyar? lol
Alina, anyanyelved, a lovári nyelv nem tartozik a magyar nyelv "kategóriájába".
Lassan kezdesz nevetségessé válni a hazugságaiddal, hülyeségeiddel. Keresed a fogást rajtam, de minden beszólásod megcáfolom, akkor meg (származádoshoz híven) mocskolódsz, vádaskodsz. Szánalmas...
"Magyarságod" csak úgy süt hozzászólásaidból!
Szánalmas...
Alina, anyanyelved, a lovári nyelv nem tartozik a magyar nyelv "kategóriájába".
Lassan kezdesz nevetségessé válni a hazugságaiddal, hülyeségeiddel. Keresed a fogást rajtam, de minden beszólásod megcáfolom, akkor meg (származádoshoz híven) mocskolódsz, vádaskodsz. Szánalmas...
"Magyarságod" csak úgy süt hozzászólásaidból!
Szánalmas...






Nem: férfi
Magyarország




Henessy
